zamknij

Suknie ślubne

Suknie ślubne - ogłoszenia

Suknie ślubne - forum weselne Kraków Małopolska

przejdź do forum →

 • Martakruszyna

  16 październik 2020

  Swoją suknię zamawiałam u Diany Walkiewicz. Jest najlepszą osobą do doradzenia i wykonania sukni. Pierwszy raz spotkałam się z tak cudowną, ciepłą i szczerą osobą pracującą w branży ślubnej. Polecam zajrzeć (https://dianawalkiewicz.com/) i ją odwiedzić.

  przejdź do tematu: suknia ślubna - po prostu horror

 • Anek88

  17 lipiec 2019

  Suknię wybrałam w salonie w Warszawie http://lefroufrou.pl/. Szeroki wybór klasycznych kroi i tych bardziej ekstrawaganckich. Panie świetnie doradzają w wyborze. Znają się na tym co robią. Wyglądałam bosko.

  przejdź do tematu: suknia ślubna - po prostu horror

 • Katjan77

  3 lipiec 2018

  Długo zastanawiałam się, gdzie uszyć suknię ślubną. Nawet trochę za długo. Było pięć miesięcy do ślubu a ja jeszcze nie miałam sukienki. Ostatecznie za namową koleżanki wybrałam się do Nabla na ulicy Rzecznej. W sukni czułam się wspaniale. Zresztą same przymiarka sprawiała mi ogromną przyjemność. Przyszłam z mamą, mama jak mnie zobaczyła to aż się popłakała ze wzruszenia.

  przejdź do tematu: a możektoś zna jakąś niedrogą a świetną krawcową ;)

 • Adka124

  31 grudzień 2017

  Dodatki ślubne, zaproszenia i wiele innych znajdziecie tutaj https://www.dodatkiweselne.pl/dodatki-slubne-cat-14. Polecam

  przejdź do tematu: Wymarzone suknie ślubne

 • Adka124

  15 luty 2017

  Myślicie, że warto kupować suknię ślubną z komisu http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/suknia-slubna-z-komisu. Przyjaciółka sobie chwiali, ale ja nie jestem do końca przekonana...

  przejdź do tematu: suknia ślubna - po prostu horror