zamknij

Reklama w Przedweselniku

Co PrzedWeselnik może zaoferować mojej firmie?

Osoby, które odwiedzają PrzedWeselnik poszukują informacji związanych z organizacją ślubu i wesela w Krakowie i Małopolsce. Jeżeli chcą Państwo przedstawić swoją ofertę takim osobom to PrzedWeselnik jest najlepszym miejscem na reklamę.

Jakie są możliwości reklamy w PrzedWeselniku?

standardowe ogłoszenie
promowane ogłoszenie
mini banner reklamowy
artykuł sponsorowany na głównej stronie

Ale mam duży ruch i nie potrzebuję reklamy. Mam rezerwacje na wszystkie soboty do roku 2017.

Gratulujemy popularności! Ale:
- większa popularność nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie
- niski przyrost naturalny oraz ujemne saldo migracji zagranicznych = malejąca liczba wesel
- a piątki i niedziele wolne?

Chcę umieścić reklamę w PrzedWeselniku!

Zapraszamy do
Formularza dodawania ogłoszenia
lub
działu kontaktu

Standardowe ogłoszenie

59 PLN / 1 rok

Ogłoszenie standardowe zawiera opis własnej działalności, przewidywane ceny usług, dokładne dane teleadresowe z mapką dojazdu, formularz kontaktowy, link do Państwa strony internetowej oraz galerię zdjęć.

Dodany przez Państwa dokładny opis we współpracy z PrzedWeselnikiem sprawią, że wyszukiwarki internetowe będą kierowały zainteresowanych prosto do Państwa ogłoszenia. Jeżeli już posiadają Państwo swoją własną stronę internetową warto umieścić jej adres w ogłoszeniu. Poprawi to jej pozycję pozycję w wyszukiwarkach.

Promowane ogłoszenie

199 PLN / 6 miesięcy

Ogłoszenie promowane jest wyróżnione i wyświetlane ponad ogłoszeniami standardowymi. Ponadto umieszczone jest także w bocznej kolumnie na wszystkich podstronach serwisu.

Mini banner

59 PLN / miesiąc lub 99 PLN / 3 miesiące

Graficzny element reklamowy o szerokości 280px umieszczony w prawej kolumnie na każdej z podstron serwisu. Mini banner jest podlinkowany do Państwa strony internetowej.

Artykuł sponsorowany na stronie głównej*

59 PLN / bez limitu czasu*

Publikacja artykułu tematycznego przygotowanego przez Państwa, dotyczącego wybranej działalności. Wstęp do Państwa artykułu wraz z linkiem do treści zostanie umieszczony wśród innych artykułów na stronie głównej. Walorem tej formy reklamy jest możliwość ukazania Państwa firmy jako firmy specjalistycznej, zatrudniającej fachowców oraz godnej zaufania. Zachęcamy do umieszczania w artykule fotografii oraz linków do Państwa strony.

* po upływie 30 dni od publikacji artykuł pozostanie dostępny w dziale Artykuły oraz na podstronach tematycznie związanych