zamknij

Fotoksiążki i albumy ślubne

Fotoksiążki i albumy ślubne - ogłoszenia

Fotoksiążki i albumy ślubne - forum weselne Kraków Małopolska

przejdź do forum →

 • jonsnow

  14 marzec 2018

  Spory wybór fotografów z Krakowa i okolic jest na https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/fotografia-slubna/miasto/krakow,299 także chyba od tej strony warto zacząć. A jak już zawęzisz sobie trochę krąg potencjalnych fotografów to można dodatkowo poszperać po ich własnych stronach. Zawsze to oszczędność czasu.

  przejdź do tematu: Szukam taniego i dobrego fotografa ślubnego z Krakowa

 • Kalarepka

  7 styczeń 2018

  Witam. Jeśli zależy Wam na zdjęcia ale nie za miliony to świetnym pomysłem jest wynajem foto budki, czas można ustalić z firmą w związku z czym koszta nie będą kolosalne a jest to fajna atrakcja i pamiątka dla pary młodej jak i dla gości, polecam tą firmę z Krakowa http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/

  przejdź do tematu: Szukam taniego i dobrego fotografa ślubnego z Krakowa

 • Basia89

  26 październik 2017

  Polecam sprawdzić studio https://www.fotopress55.pl/. Korzystaliśmy z ich usług na naszym weselu i byliśmy niesamowicie zadowoleni. Zdjęcia wyszły przepięknie i są teraz dla nas wspaniałą pamiątką.

  przejdź do tematu: Szukam taniego i dobrego fotografa ślubnego z Krakowa

 • kasia.bogadal

  20 listopad 2016

  Polecam sprawdzić Panią Dominikę z Domi-Foto. Bardzo ładne zdjęcia, pełen profesjonalizm jeśli chodzi o współpracę, terminy itd. Po prostu rzućcie sobie okiem na portfolio na jej stronie

  przejdź do tematu: Szukam taniego i dobrego fotografa ślubnego z Krakowa

 • nowozency2016

  16 październik 2016

  ODRADZAM PANA OPERATORA Z www.aeonbrand.pl Aeon Brand - film & fotografia ślubna WEDDINGS.

  Pan operator podchodzi bardzo olewawczo do klienta. Na tym forum znalazłam polecenie na te firmę i postanowiłam skorzystać. Niestety nie mogę powiedzieć że jesteśmy zadowoleni.
  Przed samym ślubem brak kontaktu z kamerzysta (nie odbierał tel, nie odpisywał na maile etc - przysporzyło nam to sporo stresu bo do dnia ślubu nie dawał znaku życia i tak naprawde nie wiedzieliśmy czy w ogóle się zjawi na uroczystości) przez co nie mieliśmy możliwości z nim nawet porozmawiać przed uroczystością i zaznaczyć co jest dla nas ważne w filmie i na czym nam zależy by uwiecznił. Udało nam się dodzwonić do Pani fotograf, która stwierdziła ze Pan J. jest PROFESJONALISTĄ:) i nie potrzebuje żadnych wskazówek bo wie co ma kręcić:) Robi film wedle własnego uznania nie biorąc pod uwagę żadnych preferencji klienta (nie zapytał nawet o muzykę) a o zmianach w filmie można zapomnieć (itak nie nakręcił tego co dla nas istotne więc nie ma czego wmontować a chwile już nie powrócą...).

  Oczywiście Pan operator po otrzymaniu naszej prośby o dodanie do filmu ważnych dla nas momentów ceremonii (np. choćby urywek 2 minutowy czytanie Ewangelii przez członka rodziny - brata) oburzył się i bardzo bezczelnie odpisywał na nasze maile z prośbą i stwierdził że w dniu ślubu był u nas w domu i wtedy mogłam go poinstruować co ma nagrywać:) a o tym, ze ewangelie będzie czytał mój brat powinnam powiedzieć mu przed mszą:) Ciekawe, którzy Państwo młodzi mieliby czas w swoim ważnym dniu ustalać z kamerzystą plan ślubu i udzielać mu informacji co zostało zaplanowane na dzień przyjęcia:) Przyszedł kompletnie nieprzygotowany.

  Pan wspomniał na naszym pierwszym spotkaniu, ze nie działa długo w branży ślubnej więc w sumie jego ignoranckie podejście i brak doświadczenia dodatkowo to pokazały. Słowo Profesjonalista jest w tym przypadku mocno nadużyte:) A Panu operatorowi przydałoby się trochę pokory i kubeł zimnej wody bo to, ze jest po szkole filmowej nie wróży już sukcesu. Liczy się także podejście do pracy i pozytywne nastawienie do klienta.

  przejdź do tematu: Szukam taniego i dobrego fotografa ślubnego z Krakowa