zamknij

DecoFlower

DecoFlower - opis

Deco Flower to zespół doświadczonych florystów, którzy postanowili przekuć wiedzę i doświadczenie w przygotowaniu dekoracji kwiatowych na świadczone najwyższej jakości usługi.
Nasze dekoracje kwiatowe są tworzone indywidualnie dla Ciebie, ze względu na rodzaj uroczystości. Realizujemy nawet największe fantazje naszych Klientów, odzwierciedlając najnowsze trendy w florystyce.
Kompozycje kwiatowe na uroczystości ślubu tworzymy współnie z narzeczonymi, aby w pełni oddać ich charaktery i sprawić, żeby ten dzień był najbardziej niezwykłym w życiu Pary Młodej i ich Gości.
Wykonujemy efektowne dekoracje ślubne i okolicznościowe. Wszystkie nasze kompozycje kwiatowe (bukiety ślubne, dekoracje kościołów, dekoracje samochodów, dekoracje weselne oraz dekoracje wielkanocne i bożonarodzeniowe) są wykonywane przez nas na indywidualne zamówienie i zawsze ze świeżych kwiatów.W naszej ofercie znajduja sie również niepowtarzalne upominki i przedmioty dekoracyjne na każdą okazję wykonane techniką zdobienia decoupage pozwalają nam stworzyć indywidualny, niepowtarzalny wzór ze zdjęcia, grafiki, umieszczając obraz na dowolnym przedmiocie, np. talerzu, podkładkach pod kubek, tacach, pudełkach, szkatułkach, ramach, wszelakich akcesoriach wyposażenia i dekoracji.

DecoFlower - przykładowe ceny

DecoFlower - galeria zdjęć

DecoFlower - dane kontaktowe

adres: ul. Krakowska 97, 32-080 Zabierzów

strona www: www.decoflower.pl

email: decoflower.krakow@gmail.com

telefon: 505424318

osoba kontaktowa:
to ogłoszenie należy do kategorii Dekoracje, Kwiaty, Ozdoby, Usługi, Prezenty,