zamknij

Laboratorium Cogito

Laboratorium Cogito - opis

Jeśli marzycie Państwo o przyjęciu weselnym w pięknej scenerii, zapraszamy do Ośrodka „Zielony Dół”, który prowadzony jest przez Laboratorium Cogito Sp. z o.o., położonego w malowniczej części Krakowa – Woli Justowskiej, w okolicy zielonych wzgórz, Lasku Wolskiego oraz Kopców – Piłsudskiego i Kościuszki.

Ośrodek „Zielony Dół” to obiekt po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2010 r. Oferujemy Państwu 28 miejsc w 11 komfortowo wyposażonych pokojach, trzy klimatyzowane sale: konferencyjna – dla 100 osób, kominkowa – dla 40 osób, mała – dla 15 osób (ustawienie bankietowe) oraz bezpieczne miejsca parkingowe.

Dla osób zainteresowanych przyjęciem w plenerze, oferujemy piękny ogród o powierzchni ok. 2 ha z miejscem na grill i ognisko.

Zapewniamy catering na najwyższym poziomie oraz profesjonalną obsługę naszych pracowników. Współpracujemy wyłącznie z firmami oferującymi usługi w najwyższym standardzie.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do Klienta.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani urządzeniem przyjęcia w Ośrodku „Zielony Dół”, zapraszamy do obejrzenia naszego obiektu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Laboratorium Cogito - przykładowe ceny

Od 145 zł/os do 200 zł/os

Laboratorium Cogito - galeria zdjęć

Laboratorium Cogito - dane kontaktowe

adres: ul. Zielony Dół 4, 30-228 Kraków

strona www: www.zielonydol.pl

email: recepcja@zielonydol.pl

telefon: +48 12 425-11-02

osoba kontaktowa: Teresa Misina

Laboratorium Cogito - mapka i dojazd

to ogłoszenie należy do kategorii Sale weselne, Dania weselne, Catering,