zamknij

Zespół weselny Twist Band

Zespół weselny Twist Band - opis

Swoją pracę i wszystkie zlecenia traktujemy niezwykle poważnie, co jest gwarantem niezapomnianej zabawy i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Dobra renoma i zadowolenie klientów, są dla nas sprawą najwyższej wagi.
Wszystkie utwory z naszego repertuaru wykonujemy w całości na żywo, w ciekawych, żywiołowych i tanecznych aranżacjach, które w połączeniu z dobrym warsztatem technicznym, nikomu nie pozwolą przejść, a tym bardziej siedzieć obojętnie. Prezentowane wykonanie powinno zadowolić nawet bardzo wymagających słuchaczy.
Wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny, co daje nam dużą elastyczność i możliwość zapewnienia oprawy muzycznej większości imprez okolicznościowych (wesela, bankiety, studniówki, bale, przyjęcia, a także festyny i inne koncerty plenerowe). W swoim repertuarze posiadamy przeboje w języku polskim, angielskim i włoskim.
Na Państwa specjalne życzenie, wyrażone odpowiednio wcześniej, jesteśmy w stanie przygotować niemalże każdy utwór muzyczny i dostosować repertuar do Waszych potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje!
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, znanych i renomowanych firm. W praktyce oznacza to doskonałe brzmienie całego zespołu w każdych warunkach akustycznych i niezapomniane wrażenia wizualne.

MAMY JESZCZE WOLNE TERMINY NA ROK 2011.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ NA STRONIE WWW.TWISTBAND.PL

Zespół weselny Twist Band - przykładowe ceny

4000 zł

Zespół weselny Twist Band - galeria zdjęć

Zespół weselny Twist Band - dane kontaktowe

adres: ul. Konf. Barskich 10A, 32-700 Bochnia

strona www: http://www.twistband.pl

email: zespol@twistband.pl

telefon: 888418943

osoba kontaktowa: Tomasz Wszołek

Zespół weselny Twist Band - mapka i dojazd

to ogłoszenie należy do kategorii Muzyka i zabawa, Zespoły weselne,