zamknij

DJ Wodzirej Dla Ciebie VIP

DJ Wodzirej Dla Ciebie VIP - opis

DJ WODZIREJ VIP! WOLNE TERMINY 2011

Potrzebujesz profesjonalnej obsługi wesela, sylwestra, studniówki lub innej imprezy muzycznej? Chcesz aby ktoś poprowadził zabawy, konkursy, uroczystości? Za niewielką cenę chciałbyś zyskać świetną zabawę, którą będziesz pamiętał do końca życia?
Właśnie to mamy Ci do zaoferowania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze uroczystości. Gramy z wysokiej jakości, niezawodnego, sprawdzonego sprzętu, mi: 2 mikrofony bez przewodowe. Muzykę dopasowujemy do gustów muzycznych gości (np. pop, rock, rock&roll, disco-polo, biesiadne, lata 60, 70, 80, 90 i inne), zawsze mając na uwadze wskazówki otrzymane od Ciebie. Dodatkowo oferujemy profesjonalne oświetlenie, sprzętem taki jak: flowery, stroboskopy, lampy UV, lasery, LEDy, wytwornice dymu i inne! Dla firm, wystawiamy również faktury! Działamy już od wielu lat na terenie Krakowa i okolic, zapewniając dojazd ze sprzętem we własnym zakresie. Jeśli jesteś zainteresowany to czekamy na Ciebie i…

Gramy dla CIEBIE!!!
GWARANTUJEMY NIEZAPOMNIANĄ, ŚWIETNĄ ZABAWĘ ZA NISKĄ, ATRAKCYJNĄ CENĘ!!!

600 967 873
djdlaciebievip@gmail.com
www.djdlaciebie.ocom.pl

DJ Wodzirej Dla Ciebie VIP - przykładowe ceny

Cena za wesele jest uzgadniana, wpłynąć mogą na nią takie czynniki jak, zabawa z nagrodami, karaoke, poprawiny, czy dojaz powyżej 20km od Krakowa. Najlepiej spytać telefonicznie pod nr: 600967873 DJ Andrzeja o takie informacje.

DJ Wodzirej Dla Ciebie VIP - galeria zdjęć

DJ Wodzirej Dla Ciebie VIP - dane kontaktowe

adres: Kraków i okolice

strona www: http://www.djdlaciebie.ocom.pl

email: djdlaciebievip@gmail.com

telefon: 600967873

osoba kontaktowa: DJ Andrzej

DJ Wodzirej Dla Ciebie VIP - mapka i dojazd

to ogłoszenie należy do kategorii Muzyka i zabawa, DJ, Wodzirej,