zamknij

ANIMUZ - profesjonalny zespół muzyczny

ANIMUZ - profesjonalny zespół muzyczny - opis

Zespół weselny ANIMUZ to doskonały wybór na Twoje wesele. Zapewniamy profesjonalną obsługę muzyczną imprez okolicznościowych. Gramy w 100% na żywo! :) Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

Członkowie grupy ANIMUZ to wykształceni muzycy, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych imprez okolicznościowych. Obsługujemy zarówno wesela, studniówki, zabawy okolicznościowe, jak i mniejsze kameralne spotkania. Muzyka jest naszym zamiłowaniem, a nasza działalność sceniczna była wielokrotnie dostrzegana i wysoko oceniana podczas prestiżowych konkursów i przeglądów muzycznych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór zespołu muzycznego, który zaspokoi gusta i oczekiwania zaproszonych gości to niełatwe zadanie. Każdy też oczekuje, aby organizowana uroczystość pozostała na długo w pamięci i dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych przeżyć. W tej sytuacji, zespół ANIMUZ sprawdza się doskonale! Zapraszamy więc do zapoznania się z krótką ofertą zespołu na naszej stronie internetowej i wysłuchania nagrania DEMO oraz do wspólnej zabawy.

Dla każdego z nas oprawa uroczystości, w której bierzemy udział, odgrywa wielkie znaczenie. To dzięki odpowiednio dobranej muzyce i profesjonalnemu wykonaniu, kształtujemy klimat i atmosferę ważnych uroczystości.

ANIMUZ to idealny wybór i gwarancja udanej, niezapomnianej imprezy.

GRAMY W 100% NA ŻYWO. Zapraszamy! :)

ANIMUZ - profesjonalny zespół muzyczny - przykładowe ceny

Do uzgodnienia

ANIMUZ - profesjonalny zespół muzyczny - galeria zdjęć

ANIMUZ - profesjonalny zespół muzyczny - dane kontaktowe

adres: 32 -700 Bochnia, Ul. Konfederatów Barskich

strona www: http://www.animuz.pl

email: animuz@poczta.fm

telefon: 666 263 264

osoba kontaktowa: Piotr Borowiecki

ANIMUZ - profesjonalny zespół muzyczny - mapka i dojazd

to ogłoszenie należy do kategorii Muzyka i zabawa, Zespoły weselne, Muzycy ślubni, Wodzirej,