zamknij

Bar Event - Efektowna Obsługa Barmańska

Bar Event - Efektowna Obsługa Barmańska - opis

Bar & Event to projekt, łączący w sobie kształcenie adeptów sztuki barmańskiej, kelnerskiej i sommelierskiej oraz obsługę imprez okolicznościowych dla firm i osób prywatnych w tym wesel, bankietów, konferencji.

Pokazy Barmańskie / Prezentacje
Obsługa Barów
Mobilne Bary / Lodowe Bary
Kursy / Szkolenia

OBSŁUGA WESEL !

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę imprez okolicznościowych w tym wesel, bankietów, konferencji. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem ludzi, dzięki któremu jesteśmy w stanie przygotować każdą imprezę.

Zapewniamy:

Profesjonalnych barmanów, barmanki, kelnerów
Mobilne bary
Lodowe bary
Hostessy

OBSŁUGA CATERINGOWA BARU

Zapraszamy Państwa do przeżycia szalonej zabawy z naszymi barmanami!

Posiadamy profesjonalny mobilny bar, wraz z pełnym wyposażeniem, obsługiwany przez barmanów pracujących w stylu flair... . To co kiedyś mogliśmy oglądać w kultowym filmie ” Coctail” z T. Crusem, który wcielił się w rolę ekstrawaganckiego barmana, będą mogli Państwo zobaczyć na żywo, w wykonaniu naszych barmanów!

POKAZY BARMAŃSKIE / PREZENTACJE

Pokaz Barmański Flair!

Latający lód, butelki, shakery... a w efekcie końcowym znakomite koktajle przygotowane przez barmana w efektownym i wykraczającym poza naszą wyobraĽnie stylu... stylu flair!

Podczas pokazu barmani przygotowują koktajle w rytm tematycznie dobranej muzyki dopasowanej do charakteru imprezy. Barmani przygotowują koktaile żonglując zarówno butelkami, szklankami, shakerami, generalnie całym sprzętem barmańskich tworząc przy tym nie tylko znakomite koktajle ale także niepowtarzalną atmosferę w lokalu!

WIECZÓR Z BARMANEM

Podczas tego wieczoru, oprócz pokazu barmańskiego w stylu flair, uczestnicy przejdą krótki kurs barmański - zaprezentowane zostaną barmańskie sztuczki, niestandardowe sposoby podawania drinków, tajniki pracy za barem połączone z prezentacją na temat wybranych drinków i alkoholi – ta wiedza naprawdę przydaje się w życiu! Wieczór urozmaicą konkursy dla uczestników, które zawsze wywołują dużo radości i śmiechu.

BARY LODOWE

Z bloków lodowych o wymiarach 100/50/30 cm. tworzone są pojedyncze rzeźby lub duże konstrukcje takie jak bary lodowe. Dzięki specjalnej technologii nasz lód jest idealnie przezroczysty, a rzeźby utrzymują się w nienaruszonym stanie od 8, nawet do 12 godzin. Wymiar baru zależny jest od ilości użytych bloków lodowych.

Bar montowany jest w specjalnej kuwecie odprowadzającej wodę i odpowiednio oświetlony, dlatego bez problemu może być montowany wewnątrz lokalu. Dopełnieniem baru lodowego mogą być nalewaki służące do serwowania alkoholu, kieliszki do koktajli, szkło, a wszystko to wykonane z lodu. Istnieje również możliwość wygrawerowania logo oraz zatopienia w barze lub w osobno stojącej rzeźbie lodowej wszelkich produktów Państwa firmy

Bar Event - Efektowna Obsługa Barmańska - przykładowe ceny

Bar Event - Efektowna Obsługa Barmańska - galeria zdjęć

Bar Event - Efektowna Obsługa Barmańska - dane kontaktowe

adres: Kraków / Cała Polska

strona www: www.bar-event.pl

email: biuro@bar-event.pl

telefon: 500 139 516

osoba kontaktowa: Woszczyk Marcin
to ogłoszenie należy do kategorii Usługi, Dania weselne, Muzyka i zabawa, Catering, Torty i ciasta, Muzycy ślubni, Zespoły weselne, Dekoracje, Ozdoby, Zaproszenia ślubne, Kurs tańca, Podróż poślubna,