zamknij

Gdzie można niedrogo zamówić obraczki?

Wiadomość
8 październik 2009

Yo, zna ktos może jakiegoś niedrogiego jubilera, który robi fajne złote obrączki w przyzwoitych cenach? Mam troszke swojego złota po dziadkach i takie tam i chetnie bym oddał by było taniej i praktyczniej:) Chodzi o dośc proste obraczki z ładnym grawerem....

8 kwiecień 2009

Dziś właśnie przez przypadek trafiłam do malutkiej pracowni złotniczej. Ten facet jest niesamowicie zdolny, a ceny po prostu szczęka opada, za dwie zwykłe obrączki 6 mm chce jedynie 600 zł, a jeszcze mniej jak sie ma własne złoto, to ok. 100 zł. Polecam. W ogóle magiczne miejsce jakby nie z tego wieku:)
A mieści się na ulicy Konfederackiej, nie jest wielka wiec każdy trafi. jesli nie chcecie masowych szitów z aparta 4 razy droższych to polecam szczególnie. Zwłaszcza, że chciałam nietypowy grawer w kształcie fal po zewnętrznej stronie i proszę. Polecam

9 czerwiec 2009

Witam!
Czy poprzedniczka jest zadowolona z obrączek z pracowni na Konfederackiej? Właśnie sie tam wybieram.. :)

11 czerwiec 2009

no ja jestem bardzo zadowolona, bo wiesz obdzwoniłam bardzo wielu jubilerów i nikt mi tego graweru nie chciał zrobić w ogóle się podjąć, a tam bez problemu, wytłumaczyłam narysowałam i na drugi dzień był obrączki superanckie, wiec polecam i ceny za obraczki strasznie niziutkie a grawer to tylko 50 zł.

6 styczeń 2010

Ja też robiłam swoje obraczki u złotnika, wyszło mi strasznie tanio, bo mama dała jeszcze troche niepotrzebnego złota po dziadkach i są śliczne i oryginalne. Odjazdowo wyszły a nie takie jak te w sklepach na jedno kopyto, tylko takie Nasze, jak chcielismy:)

27 styczeń 2010

czy te ceny to podajecie w VATem, czy netto, on to robi na ulicy czy ma jakiś lokal za który płaci czynsz? ma tam prąd ? jakieś wyposażenie?
Bo to jakiś anioł chyba który prowadzi działalność charytatywną

1 luty 2010

no właśnie prąd ma i lokal ma, ale powiem szczerze on chyba siedzi przy jakiejś małej lampce/świeczce i światło zapala dopiero jak ktoś wchodzi - no zupełnie dziwaczny klimat...

5 luty 2010

witam

Jestem pod wrażeniem ,że można jeszcze gdzieś kupić takie tanie obrączki !
Ciekawa jestem ile ważą i czy mają cechy złotnicze , i wszystko to za 600zł!

25 marzec 2010

Witam, 600 zł za obrączki to nie jest kosmos chyba że się tylko po galeriach chodzi no to co innego. Różnica w obrączkach wychodzi nawet 150 zł na gramie, co przy komplecie daje naprawde duużą róznice. takie przypadki zaobserwowałem głównie w Aparcie - reklama w TV kosztuje - trzeba to jakoś odrobić.

16 czerwiec 2010

Witam.Super robią obrączki na ulicy Zwierzynieckiej w Krakowie.Firma Silver-Pol.
Zamawialiśmy tam z moim przyszłym mężem.
Fachowa robota.I nie drogie w porównaniu z innymi sklepami.Z tego co piszą na reklamach i mówią,to mają produkcje srebra i złota:)
Pozdrawiam Jolka :))

22 czerwiec 2010

Witam, można zobaczyć kolekcje obrączek ślubnych na www.jubiler.cieszyn.pl ,
Pozdrawiam Grzegorz

9 wrzesień 2010

My kupowaliśmy obrączki na Kalwaryjskiej w sklepie Alians, polecam, bo wybór dość duży i ceny dużo niższe.

11 listopad 2010

Witamy.
Polecamy firmę Silver-Pol
z ulicy Zwierzynieckiej.Na 10 rocznicę ślubu zamówiliśmy sobie tam obrączki.Miła i fachowa obsługa i do tego niedrogo....super

11 listopad 2010

Witamy.
Polecamy firmę Silver-Pol
z ulicy Zwierzynieckiej w Krakowie.Na 10 rocznicę ślubu zamówiliśmy sobie tam obrączki.Miła i fachowa obsługa i do tego niedrogo....super.

17 grudzień 2010

bardzo polecamy obrączki robione przez p. Bielaka z ul. Sławkowskiej, ma fajne pomysły i super jakość i obsługa

23 maj 2011

Chciałam nawiązać do wypowiedzi na temat jubilera z ul. Konfederackiej...dzięki pozytywnej opinii jaką tu przeczytałam wybraliśmy się do tegoż jubilera ze swoim złotem i zamówiliśmy najprostszy model obrączek, męska całkiem zwykła a damska jedynie z tym wyjątkiem że miała mieć na środku jeden drobny brylancik wtopiony w obrączkę. GORĄCO ODRADZAM TEGO JUBILERA!!! Jeśli nie chcecie się rozczarować na tak ważnej rzeczy jak obrączki to nie kożystajcie z jego usłóg! Po pierwsze zmaścić taki prosty model obrączek to mistrzostwo (gdy poszliśmy poprawić do innego jubilera to zapytał się czy to kowal nam robił te obrączki), a po drugie na początku zapewniał że cena wyniesie maksymalnie tyle i tyle, natomiast przy odbiorze była wyższa o ponad 100zł, bo robocizna, grawer i diament wyszły drożej. Rozumiem że można było się pomylić na jednej rzeczy, ale na wszystkich to już przesada. DAWNA SIĘ TAK NIE ZDENERWOWAŁAM, bo nie lubię jak mnie ktoś o czymś zapewnia, a potem stawia przed zupełnie innym faktem. Poczułam się mocno oszukana:( Acha, za samą robociznę najprostrzych obrączek nie wyszło wcale 100zł, tak jak ktoś pisze, tylko 250zł, a i tak trzeba było poprawiać gdzie indziej:(

2 czerwiec 2011

no ta opinia i cena była sprzed dwóch lat i sprzed kryzysu i podwyżki vatu - chociaż to i tak nie zwalnia od odpowiedzialności za zepsute obrączki.

A że 250 zł to i ja wiem, bo tam poszedłem i się nieźle zdziwiłem.

No to jeszcze pochodzę, jak się zgubiło obrączkę to trzeba się pomęczyć.

15 styczeń 2012

hej, super obrączki mają na Zwierzynieckiej34, ponoć wykonują jakąś nową metodą bezszwową, chyba jakoś tak, i w dodatku ceny nie są duże dużo mają wzorów

20 styczeń 2012

no ja też zamawiałam na Zwierzynieckiej, fachowa obsługa i duży wybór, najpierw przejrzeliśmy ich stronkę w celu zorientowania się we wzorach http://silver-pol.pl/sklep/obraczki i poszliśmy zamówić, mają niedrogo naprawdę warto,

9 marzec 2012

Za sugestią Państwa wspólnie z narzeczoną przeszliśmy się na Zwierzyniecką. W lutym zamawialiśmy obrączki i jesteśmy bardzo zadowoleni, przede wszystkim jest dobra cena, skrupulatne wykonanie i wszystko na czas dokładnie tak jak się umawialiśmy. polecamy, my jesteśmy bardzo zadowoleni

13 kwiecień 2012

My zamawialiśmy obrączki, zresztą i pierścionek zaręczynowy również w Aliansie na Kalwaryjskiej, bardzo sympatyczna obsługa i ceny w miarę normalne.

4 maj 2012

A ja bardzo polecam złotnika na Kalwaryjskiej 1!!!
Znalazłam nawet jego stronę internetową: http://bochenski.xtl.pl/
My u niego zamawialiśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie było drogo,a pan zrobił nam obrączki dokładnie takie jakie sobie sami wymyśliliśmy :)

8 maj 2012

Ja szczerze mówiąc miałam straszne dylematy jeżeli chodzi o wybór obrączek. Ponieważ zależało nam, aby obrączki były oryginalne i niezbyt drogie. Obeszliśmy z moim narzeczonym chyba wszystkie możliwe sklepy jubilerskie w Krakowie i muszę przyznać, że trafiliśmy do niedrogiego jubilera na Kalwaryjskiej. Jestesmy zadowoleni, bo mamy śliczne obrączki.

16 maj 2012

A mój narzeczony kupił obrączki na Kalwaryjskiej w Aliansie, wszystko było ok i jesteśmy zadowoleni..

19 lipiec 2012

a mój brat kupił obrączki na Grodzkiej w [url=http://www.jubilersezam.pl/kolorowe,k005005.html]Sezamie[/url], byłam też kiedyś w tym sklepie i naprawdę mają tam wyróżniającą się biżuterię i obrączek co nie miara :P

19 lipiec 2012

a mój brat kupił obrączki na Grodzkiej w Sezamie, byłam też kiedyś w tym sklepie i naprawdę mają tam wyróżniającą się biżuterię i obrączek co nie miara :P

10 sierpień 2012

My tez w sezamie wybieraliśmy obraczki. Przepiekny salon, bardzo pomocny personel. Pokazywali nam przerozne rodzaje obraczek, pani sprzedawczyni spędziła z nami mnóstwo czasu doradzając i tłumacząc. Pelny profesjonalizm. Polecamy.

15 sierpień 2012

A my wybraliśmy sobie piękne obrączki w KOBE. Wzorów mnóstwo, aż ciężko się zdecydować. A najlepsze jest to, że można wprowadzać zmiany do wyglądu docelowego. Są pod tym względem bardzo elastyczni. Do tego płaci się za rozmiar różne ceny. Więc Aparty się kryją - bo tam jedna cena. A ja mam palec rozmiar 10. Więc zaoszczędziłam.
Wybraliśmy taką parkę:
http://kobe.pl/obraczki/82-obraczka-183-35.html
Tylko w męską poprosiliśmy o 1mm szerszą. Wyglądają super.

18 wrzesień 2012

ja to czekam na wyniki ich konkursu na pierścionek :)) oby czesciej robili tego typu konkursy! Czekaamy!!!

7 listopad 2012

witam,
wspólnie z narzeczonym polecamy sklep Silver-Pol na ul. Zwierzynieckiej, jesteśmy ogromnie zadowoleni z obrączek, pasują idealnie, bardzo nam się podobają i nikt nie może uwierzyć, że w tak niskiej cenie zostały zakupione, poprostu super, polecamy i dla zainteresowanych podaje link do ich stronki http://silver-pol.pl/sklep/obraczki
polecam i pozdrawiam.

3 grudzień 2012

Wspólnie z żoną polecamy Froart Jubiler na ul. Gołębiej 10, niedaleko rynku głównego, gdzie wykonaliśmy obrączki dla nas. Mają bardzo duży wybór obrączek ślubnych w atrakcyjnych cenach, dodatkowo jeśli ktoś posiada swoje złoto, płaci tylko za wykonanie obrączek co uważam za sporą oszczędność i plus dla osób które nie chcą za dużo wydać. Grawer, zwiększanie, zmniejszanie obrączek jest już w cenie, miła i cierpliwa obsługa, jesteśmy bardzo zadowoleni :)

4 styczeń 2013

Polecam KOBE. Teraz mają promocję -10% więc jest naprawdę tanio. A obrączki obłędne.

28 styczeń 2013

NIE POLECAM Silver-Polu na ul. Zwierzynieckiej w Krakowie! Jest DROGO I TO BARDZO DROGO! Cena za robociznę, jesli macie własne złoto, to 700-800zł! Poza tym, uważajcie jak idziecie z własnym złotem, zaniża wagę na swoją kożyść, na wadze ma położony przezroczysty plastik! Sprawdziłam u innych jubilerów którzy nie maja tego typu "gadżetów" i waga u kazdego innego była wyższa i taka sama! Nie wiem kto robił wpisy wcześniej... Gość sam sobie robi reklamę, dokonując wpisów jako x czy y, która mija sie z rzeczywistością! NIE POLECAM!!!!!

2 luty 2013

hej Dziewczyny, jak to jest, ponad 1000 pln za szpanowne autko płacicie a na obraczkach skąpicie?

1 marzec 2013

Ja początkowo napaliłam się na obrączki z Apartu ale ceny mają kosmiczne:(( Bardzo podobne, klasyczne obrączki kupiliśmy w sklepie Alians na Kalwaryjskiej 26 i dużo taniej, więc polecam.

11 marzec 2013

Ja byłam z chłopakiem na targach ślubnych i ze stosu uzbieranych ulotek, odwiedziliśmy kilka miejsc tzn sklepów z biżuterią. A w konsekwencji obrączki zamówiliśmy na Kalwaryjskiej 26. Muszę tutaj pochwalić bardzo miłą i cierpliwą Panią, która nas obsługiwała( bo ja do zdecydowanych nie należę). Wybór bardzo duży. Ceny dużo niższe niż w innych sklepach. Dostaliśmy rabat jak powiedzieliśmy, że byliśmy na targach ślubnych.

13 marzec 2013

My zamówiliśmy obraczki w sklepie WĘC na ul Kurczaba. Najpierw dostałam od Lubego pierścionek zaręczynowy z tej własnie firmy..nawiasem mówiąc-najpiekniejszy na świecie ;)...no to zdecydowalismy się równiez tam na zakup obrączek. Wybór, jak wszędzie ogromny..ale ponieważ my wiedzielismy, że chcemy złote i klasyczne, to szybko poszło :) Polecam..

9 maj 2013

Sama kupiłam w necie i jestem zadowolona: https://www.silver.ag/pl/pierscionek-srebrny-obraczka-59/ to był dobry wybór :)

13 maj 2013

Witam wszystkich przyszłych małżonków, ja już jestem po tej uroczystości i jeżeli mogę komuś coś doradzić odnośnie obrączek czy pierścionków to zdecydowanie taniej wychodzi zakup ich w mniejszych sklepach jubilerskich, znane "sieciówki" są naprawdę dużo droższe sprawdziłam to wnikliwie przed swoim ślubem. My kupiliśmy obrączki też w sklepie Alians, ul. Kalwaryjska.

4 czerwiec 2013

w maju zamawialiśmy obrączki w Silver-Pol i jesteśmy bardzo zadowoleni, chodziliśmy 3 tygodnie i zdecydowaliśmy się na ten sklep ze względu na ceny. Mieliśmy swoje złoto przez co cena była dużo niższa, złoto które pozostało zostało nam uczciwie oddane- wszystko co do grama nam się zgadzało. Dzięki doradzeniu nam profilu soczewkowego bardzo dobrze nam się noszą. Godne polecenia miesjce i wysoka kultura obsługi. A co do wpisu powyżej, jak coś nawet jest położone na wadze i waga jest wytarowana- czyli pokazuje 0.00, to nie zmienia to wagi surowca, i tylko ktoś niedouczony pisze takie głupoty. My jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy- najlepiej sami idźcie i sprawdźcie :-).

5 czerwiec 2013

obrączki zamawialiśmy w Silver-Pol w Krakowie z własnego złota, jednokolorowe i przerób kosztował nas 346,00zł, cena jest nawet lepsza niż Myślenicach, bo tu mieszkamy, więc opłaca się jechać. polecam.

12 sierpień 2013

My tydzień temu zamówiliśmy w Aparcie obrączki z żóltego złota. Za parę zapłaciliśmy 438 zł. Grawer mamy gratis.

29 sierpień 2013

My też polecamy jubilera na Kalwaryjskiej 1 - pan Bocheński! Bardzo sympatyczny facet ;) Obrączki zrobił dokładnie takie jakie chcieliśmy - na zamówienie. POLECAMY!!!

29 sierpień 2013

Ja jestem w trakcie przygotowań do ślubu i namiar na obrączki dostałam od koleżanki z pracy, która jest świeżo upieczoną mężatką- poleciła mi sklep "alins" na ul. Kawaleryjskiej. Wybraliśmy obrączki właśnie tam również z uwagi na cenę, sklep godny polecenia.

21 wrzesień 2013

Nie wiedzialam,że w Aparcie można tak tanio kupić obrączki.My jeszcze nie wybraliśmy, ale muszę się tam przejść.

22 wrzesień 2013

Faktycznie weszłam na stronę Apartu i są obrączki w tej cenie ale z próby 333 i właśnie zastanawiam się czy to złoto będzie ładnie wyglądało... zwłaszcza po latach

1 październik 2013

Moja siostra ma obrączki próby 333 kupione w Aparcie i nic się z nimi nie dzieje.

6 październik 2013

W Aparcie tanio? Na pewno nie dla mnie!!!

16 październik 2013

No więc byliśmy w Aparcie i zamówiliśmy klasyczne obrączki z żółtego złota, próba 585.Zapłaciliśmy 1006 zł za parę, grawer gratis :) Za dwa tygodnie mamy odbiór.

10 listopad 2013

Witam! Ja jestem tuż przed ślubem i jeżeli chodzi o obrączki to sugerując się wpisami na tym forum, udaliśmy się do sklepu ALIANS na ul. Kalwaryjskiej i muszę się podpisać pod wszystkimi pozytywnymi opiniami, ponieważ jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupionych obrączek, jak i z ceny. Jak najbardziej sklep godny polecenia.

3 grudzień 2013

Dziewczyny a macie może obrączki z palladu? Oglądaliśmy z moim Pawłem śliczne w Aparcie i nie wiem czy lepszy pallad czy białe złoto.Macie coś z palladu?

9 grudzień 2013

Mój ślub, już niebawem za 3 tygodnie i jeżeli mogę pomóc forumowiczom i podzielić się swoimi doświadczeniami, to my znaleźliśmy obrączki z łączonego złota, bo takie najbardziej mi się podobały w sklepie Alians na Kalwaryjskiej, zresztą też dzięki tej stronie i pozytywnym opiniom. I negocjujcie ceny, my dostaliśmy rabat.

15 grudzień 2013

Z palladu akurat nie, ale moja kuzynka ma z białego złota zaręczynowy pierścionek z Apartu i po 6 latach dalej ładnie wygląda. A my nasze obrączki mmay w domu, czekają w pudełeczku na swój dzień :)

3 luty 2014

My kupiliśmy obrączki również na ul. Kalwaryjskiej 26 z uwagi na przystępną cenę i fajne wzory.

28 luty 2014

My kupiliśmy w Aparcie w Bonarce.Bardzo nam sprzedawczyni pomogła w wybraniu obrączek :)

13 marzec 2014

Witam wszystkich, tych którzy są tak jak my przed tym Wielkim Dniem)))My już 2 sierpnia....)))
Jeżeli mogę komuś pomóc w wyborze obrączek to tak jak wielu z Was tutaj pisało, zdecydowanie taniej jest w indywidualnych sklepach jubilerskich niż w "znanych" sklepach. Wiem to, bo sami się o tym przekonaliśmy szukając obrączek dla nas. Sklep w którym kupiliśmy obrączki poleciła mi koleżanka i ja z czystym sumieniem mogę go polecić z uwagi na ceny i duży wybór to sklep na Kalwaryjskiej o nazwie Alians.

31 marzec 2014

Wstyd się przyznać, ale ja w Bonarce byłam chyba tylko ze dwa razy w życiu :) Raczej blisko domu wszystko załatwiamy. Nasze są też z Apartu, ale z Galerii Krakowskiej.Lubię tam robić zakupy.

29 kwiecień 2014

My też 2 sierpnia :) robiliśmy obrączki z własnego złota w Aliansie na Kalwaryjskiej. Wczoraj odebraliśmy, mamy takie http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fobraczkaslubna.pl%2Fphotos%2Fsliczne-zlote-obraczki-z-brylantami-okazja-1824352000.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fobraczkaslubna.pl%2F2011%2F06%2F20%2Fsliczne-zlote-obraczki-z-brylantami-okazja-11%2F&docid=X0NkjjcYCz4G6M&tbnid=cQDV_GZOyWIK0M&w=292&h=300&ei=Mn5fU5bwC4mkPYSIgegO&ved=0CAcQxiAwBQ&iact=c

Ważą ok 10 gram, mieliśmy swojego złta ponad 19 gram więc zostało ono w rozliczeniu i do obrączek dopłaciliśmy jeszcze 185 zł. Grawer jest za darmo :) Nasze obrączki są z soczewką, żeby było wygodniej nosić, a damska ma dodatkowy 3 maleńkie brylanty :)

1 lipiec 2014

Ale chyba w Bonarce w Aparcie i w Galerii Krakowskiej mają te same modele obrączek? Który salon jest większy?

16 lipiec 2014

Ja uważam że, lepsza jest Bonarka według mnie Apart jest tam znacznie większy i mają większy wybór a kolekcja raczej jest bardzo podobna jak w Krakowskiej. A i przede wszystkim ja trafiłam na super ekspedientkę która bardzo nam pomogła w wyborze obrączek.

23 lipiec 2014

Bardzo fajna obsługa jest też w Aparcie w Galerii Kazimierz. Ostatnio często tam zaglądam i z tego co widziałam to sporo biżuterii można kupić w promocyjnych cenach.

30 lipiec 2014

A po wymarzone obrączki i pierścionki zaręczynowe zapraszamy do sklepu Złotnik Dąbrowa. W najlepszych cenach oferujemy obrączki z naszego obszernego katalogu, a także na zamówienie modele z Aparta i W.Kruka. Zapraszamy na nasz fanpage (https://www.facebook.com/zdabrowazkrakowa?ref=hl) i stronę www.dabrowazkrakowa.pl!

UWAGA! Każdy kto polubi nasze konto na Facebook'u otrzyma rabat w wysokości 10% na cały asortyment!

30 lipiec 2014

A po wymarzone obrączki i pierścionki zaręczynowe zapraszamy do sklepu Złotnik Dąbrowa. W najlepszych cenach oferujemy obrączki z naszego obszernego katalogu, a także na zamówienie modele z Aparta i W.Kruka. Zapraszamy na nasz fanpage (https://www.facebook.com/zdabrowazkrakowa?ref=hl) i stronę www.dabrowazkrakowa.pl!

UWAGA! Każdy kto polubi nasze konto na Facebook'u otrzyma rabat w wysokości 10% na cały asortyment!

8 sierpień 2014

Po przeczytaniu Waszych komentarzy, obeszliśmy chyba wszystkie wskazane przez Was sklepy i wreszcie zamówiliśmy obrączki i kolczyki na Kalwaryjskiej u jubilera " Alians", tyle, że chyba się przenieśli, bo sklep jest pod numerem 32. Ale godny polecenia.

14 sierpień 2014

A my byliśy już chyba wszędzie! I zdecydowanie najtańszą cenę usłyszeliśmy na Kalwaryjskiej 1 - p. Bocheński! Pan zrobi nam na zamówienie takie obraczki, jakie sobie wybraliśmy i w cenie połowę niższej niż w innych miejscach... Jesteśmy bardzo zadowoleni! Czekam :) Slub już za miesiac!!!

28 sierpień 2014

A ja polecam Alians na Kalwaryjskiej 32, tam kupowaliśmy swoje obrączki.

1 wrzesień 2014

A orientujecie się czy w każdym salonie Apart są takie same promocje, czy można gdzieś dostać większy rabat?

2 wrzesień 2014

Ja bym szczerz radziła Ci najpierw przejść po sklepach jubilerskich tzw." prywatnych" tam kupisz taniej bez zniżki niż w Aparcie w "promocji". Ja mogę polecić sklep w którym my zamówiliśmy obrączki tj. ul. Kalwaryjska 32, nazwy nie pamiętam ale jak będziemy odbierać to napiszę. Pozdrawiam wszystkich przyszłych nowożeńców:))

20 wrzesień 2014

Dziękuję, wiem o którym sklepie mówisz.Byałam tam , ale wolę te obrączki które mam upatrzone w Aparcie. Dzięki za odzew:)

2 grudzień 2014

Dziewczyny, a macie może takie obrączki? Chodzi mi o to jak się noszą obrączki o takiej szerokości?
http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,12346

3 grudzień 2014

Jeżeli chodzi o obrączki to my czytając przeróżne opinie wybraliśmy się do jubilera na Kalwaryjskiej 26, tyle, że sklep się przeniósł na Kalwaryjską 32, zamówiliśmy obrączki z malutkimi brylancikami, śliczniutkie. Wynegocjowaliśmy bardzo dobrą cenę, w tym również obiecano nam ew. zmniejszenie za darmo. Także jeżeli szukacie to z czystym sumieniem polecam tego jubilera.

8 grudzień 2014

Ja dzisiaj pofatygowałam się na Kalwaryjską, zaliczyłam chyba 4 sklepy jubilerskie, zrobiłam tzw. rekonesans i już prawie wiem czego chcę, super fason obrączek widziałam na Kalwaryjskiej 32. Pozdrawiam:))

15 grudzień 2014

Obejrzałam te szerokie obrączki z Apartu, piękne są! Zamówiłaś?

20 styczeń 2015

Ja byłem u kowala z naprzeciwka i wykuł z podkowy dwie obroczki.

18 marzec 2015

Zdecydowanie polecam pana Bocheńskiego, który ma mały sklepik jubilerski na ulicy Kalwaryjskiej 1. Wykonuje dosłownie każdy model obrączek jaki para sobie wymyśli :) :) :) I jest najtańszy w Krakowie!!! Razem z obecnym mężem obeszliśmy wszystkich jubilerów w okolicy centrum, w galeriach, na kazimierzu i podgórzu i ten pan policzył nam najmniej :) Mieliśmy takie zaplatane obrączki z dwóch kolorów złota - wyszły IDEALNIE! :) A grawer w środku dostaliśmy gratis!
Pan jest bardzo miły, potrafi doradzić i ma NAJLEPSZE CENY! :) Mąż i ja uważamy, że powinien mieć reklamę w internecie, żeby każda para do niego trafiała. WARTO! :)
Powtarzam: KALWARYJSKA 1 ! :)
(Tam na kalwaryjskiej jest też ten cały Alians (czy jakoś tak) o którym pisały osoby powyżej - ale oni mają tam trzy razy wyższe ceny niż pan bocheński!).

18 marzec 2015

Tutaj kupiliśmy: https://www.seart.pl/lozka-c-4.html

31 marzec 2015

Ja też przypadkiem znalazłam ten malutki salonik jubilerski pana Bocheńskiego na Kalwaryjskiej 1 i to był strzał w dziesiątkę! Obrączki nie były łatwe do wykonania, ale wyszły naprawdę pięknie i to za naprawdę niższą cenę, niż wszędzie indziej :) Jeśli ktoś szuka profesjonalnego złotnika to naprawdę szczerze polecam!

19 kwiecień 2015

My zamówiliśmy przez internet w aparcie, dostaliśmy 30% rabatu.Są z zółtego złota, w mojej jest brylant.

19 maj 2015

Witam!! Ja polecam sklep Alians na ul. Kalwaryjskiej 32 w Krakowie.

2 wrzesień 2015

Witam, można zobaczyć kolekcje obrączek ślubnych na https://www.silver.ag/pl/ :-)

29 wrzesień 2015

Ja niestety mam złe i przykre doświadczenia z pracownią p. Bocheńskiego przy ulicy Kalwaryjskiej 1. Na obrączki czekaliśmy długo dłużej niż było zaplanowane, wykonanie też pozostawia wiele do życzenia. Żałuję, że wcześniej nie zrobiliśmy researchu i nie zamówiliśmy gdzie indziej, bo cenowo tez wyszło drogo.NIE POLECAM!

2 październik 2015

Witam! Chciałam napisać, że dzięki temu forum kupiliśmy piękne obrączki i śliczny pierścionek w super cenie w sklepie Alians, na ul. Kalwaryjskiej 32, więc podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami i również szczerze polecam.

26 październik 2015

My również zamawialiśmy obrączki ślubne w sklepie Alians na ulicy Kalwaryjskiej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wybraliśmy sobie wzór z katalogu Kruka, a obrączki w Alians wyszły nas ponad 900 zł taniej, a są identyczne :-) Serdecznie polecam tego jubilera, bo ma bezkonkurencyjne ceny i super obsługę (myśmy mieli do czynienia akurat z właścicielem sklepu). Polecam

18 listopad 2015

My także zamówilismy obrączki na ul. Kalwaryjskiej 32 w sklepie Alians wyszła nam bardzo nie duza cena za taka pare obrączek jak chcielismy czekamy teraz na efekt i odbiór maja byc gotowe na połowe grudnia.

30 listopad 2015

My zamawialiśmy z tego sklepu www.goldtom.pl/. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Super jakość i dobra cena, taniej nie znajdziecie. :) A nasze obrączki pięknie prezentują się na palcu.

21 grudzień 2015

W poniedziałek odebraliśmy obrączki zamawiane w polecanym tutaj sklepie Alians na Kalwaryjskiej. Wyszły super i cena naprawdę niewysoka. Dołączam się do wszystkich pochlebnych opinii na temat tego jubilera :)

2 marzec 2016

Moja ulubiona marka to Savicki. Mam stamtąd prześliczny naszyjnik, który mama mi podarowała w prezencie, jeśli kiedyś znajdę sobie męża, to na pewno obrączki sobie tam dobierzemy, bo tam są dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam – z białego złota, bardzo delikatne i eleganckie.

8 marzec 2016

Super obrączki kupiliśmy w sklepie Alians na ul. Kalwaryjskiej 32 w bardzo dobrej cenie.

11 marzec 2016

My z narzeczonym zamówiliśmy obrączki na Kalwaryjskiej 1. Pan nazywa się chyba Krzysztof Bocheński. Przeczytałam tu na forum, że polecacie i poszliśmy tam. Jestem bardzo zadowolona! :) Pan jest strasznie sympatyczny, potrafi doradzić, nie pospiesza :D I zrobił nam przepiękne obrączki! Ślub już w maju! :) Dziękujemy!

24 marzec 2016

Ja też szukam ciekawych pod względem formy obrączek ślubnych. Podobają mi się jedne ze sklepu internetowego Savicki i chyba zdecyduję się na ich kupno. Myślę, że mojej przyszłej żonie też przypadną do gustu!

2 kwiecień 2016

Swoje obrączki ślubne zamówiliśmy w sklepie Alians na ul. Kalwaryjskiej 32. Serdecznie polecam tego jubilera, ponieważ ma zdecydowanie najniższe ceny w okolicy i ogromną ilość wzorów obrączek do wyboru. Wybraliśmy sobie obrączki z łączonego złota białego i żółtego, damska obrączka z brylancikiem. Wyszły cudowne!!!! Na miejscu zapewnili nas, że w przyszłości mamy za darmo zmniejszenie lub powiększenie rozmiaru oraz polerowanie. Polecam, bo warto! :-)

8 kwiecień 2016

Jeśli chodzi o obrączki w Krakowie, swoje perypetie właśnie opisałam na swoim ślubnym blogu: http://weselemi.blogspot.com/2016/04/obraczka-to-nie-jest-zwyky-pierscionek.html
Mam nadzieję, że będzie Wam pomocny. :-)

14 lipiec 2016

A co powiecie na grawer na obrączkach? Np. z data ślubu ? Tutaj znalazłam parę informacji, ale proszę o Wasza opinię :) http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/grawer-na-obraczki-slubne

2 sierpień 2016

Na jubilerteresa.pl mają piękne obrączki :) sama kupowałam i są naprawdę wyjątkowe :)

15 wrzesień 2016

Witam,
polecam jubilera w Krakowie na ulicy Kalwaryjskiej 32 nazywa się "Alians", w dobrej cenie i jakości można zamówić każdy model chociaż sam wybrałem bliskie klasycznego wzoru z uwagi ponadczasowość oraz aby panowie nie mylili obrączki mojej wybranki z pierścionkiem (jasny symbol na ręce:)
Jako iż ślub był niespodzianką w wycieczce w USA to wybierałem sam również pierścionek zaręczynowy i tutaj definitywnie polecam tego jubilera, zrobił bardzo ładnie i w dobrej cenie, pierścionek nie był tani a zamiast przepłacać w sieciowych sklepach wybrałem większy kamień (oczywiście diament).

pozdr
Ł.S.

9 grudzień 2016

Witam Wszystkich!!
Jeżeli macie wątpliwości gdzie kupić tanie i piękne obrączki to bardzo polecam Sklep na ul. Kalwaryjskiej 32. My zeszliśmy chyba połowę Krakowa i w rezultacie zamówiliśmy właśnie tam.... Obrączki mamy takie jak chcieliśmy i w bardzo dobrej cenie. :))

9 grudzień 2016

Witam Wszystkich!!
Jeżeli macie wątpliwości gdzie kupić tanie i piękne obrączki to bardzo polecam Sklep na ul. Kalwaryjskiej 32. My zeszliśmy chyba połowę Krakowa i w rezultacie zamówiliśmy właśnie tam.... Obrączki mamy takie jak chcieliśmy i w bardzo dobrej cenie. :))

9 marzec 2017

Bardzo polecam jubilera "Alians" na ul. Kalwaryjskiej 32, bardzo profesjonalna obsługa, dużo wzorów obrączek, cenę można negocjować. A z obrączek jesteśmy bardzo zadowoleni.

14 marzec 2017

Polecam Alians na ul. Kalwaryjskiej 32, obrączki wyszły super!!!