zamknij

Prywatne lekcje tańca

Wiadomość
3 marzec 2011

Zajęcia prowadzone są przez tancerza międzynarodowej klasy S, instruktora tańca towarzyskiego z dużym doświadczeniem, działacza i pedagoga. Niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju choreografie ułożone do wybranego przez Was utworu muzycznego. Nie wydawaj zbędnych pieniędzy na karnety w szkołach tańca. Lekcja prywatna jest najlepszym sposobem na nauczenie się całej choreografii w krótkim czasie.
508 551 310

4 kwiecień 2011

Nauka "pierwszego tańca" z prywatnym trenerem! W ofercie mogą liczyć Państwo,na dobór wspanialej muzyki,ułożenie ciekawej choreografii, wyćwiczenie wszystkiego pod czujnym okiem doświadczonej osoby,na pomysłowość,najwyższą jakość nauczania oraz znajomości różnych styli i form tanecznych..Będę także otwarty na wszelakie sugestie i pomysły przyszłej młodej pary. Zapraszam wszystkich zainteresowanych,którzy marzą o wspaniałym zaprezentowaniu się na swoim wymarzonym weselu,podczas "pierwszego tańca".

4 kwiecień 2011

Nauka "pierwszego tańca" z prywatnym trenerem! W ofercie mogą liczyć Państwo,na dobór wspanialej muzyki,ułożenie ciekawej choreografii, wyćwiczenie wszystkiego pod czujnym okiem doświadczonej osoby,na pomysłowość,najwyższą jakość nauczania oraz znajomości różnych styli i form tanecznych..Będę także otwarty na wszelakie sugestie i pomysły przyszłej młodej pary. Zapraszam wszystkich zainteresowanych,którzy marzą o wspaniałym zaprezentowaniu się na swoim wymarzonym weselu,podczas "pierwszego tańca".

pio.grzybek@gmail.com
509 879 128

15 styczeń 2017

Polecam poszukać dobrej szkoły tańca tutaj http://www.planowaniewesela.pl/nauka-tanca-weselnego, pozdrawiam :)

27 listopad 2017

Zdecydowanie nauka tańca przed ślubem to konieczność. Byłem do tego nastawiony sceptycznie, ale żoneczka mnie namówiła. Braliśmy ślub w Gdańsku, bo ona stamtąd pochodzi, więc przy okazji załatwiania sali i innych formalności (sami wiecie ile tego jest) zapisała nas do Centrum Tańca Szczepan. Instruktor miał w sobie tyle pasji, że nawet polubiłem tańczyć, a wcześniej uważałem to za przykry obowiązek. Na pewno to na kogo się trafi ma wielkie znaczenie, dlatego trzeba posprawdzać opinię itd zanim się zdecyduje, komu powierzy się naukę.