zamknij

Czy korzystać z usług kosmetyczki?

Wiadomość
17 lipiec 2010

To jest podobnie jak z pójściem do teatru.
Po co iść do teatru? W domu mamy telewizję a w niej mnóstwo filmów, sztuk, reportaży…
Tak.
Ale tylko ten, kto chodzi do teatru wie, że to nie to samo.
Z teatru wychodzisz z większym ładunkiem wzniosłości.

Zapewniam Cię, że w porównaniu do własnych już znanych, tysiąckroć wykonywanych zabiegów wygląda to podobnie.
Spróbuj – przekonasz się. Odkryjesz nowe możliwości. A może inny, nie odkryty jeszcze wizerunek siebie?
Kosmetyczka na telefon.
Kraków 503 656 760

14 maj 2013

Zgadzam się - to nie to samo. Ja wychodzę z założenia, że ten jeden raz w życiu mogę odżałować i wydać te kilkadziesiąt złoty na profesjonalny makijaż. W końcu mamy być w tym dniu najpiękniejsze, będzie mnóstwo zdjęć - dobrze jest wyglądać na każdym olśniewająco. Profesjonalny makijaż jest trwalszy niż domowy, lepsze kosmetyki, utrwalacz, no i fachowa ręka pociąga pędzlem itd. Przed swoim ślubem byłam parę razy u kosmetyczki w krakowskim Instytucie Piękna Dermique. Zrobiłam sobie peeling kawitacyjny na buzię, peeling całego ciała i od razu masaż, no i oczywiście makijaż ślubny. Nie zamieniłabym tego na domowe "usługi". Na ślub byłam wypielęgnowana, zrelaksowana i wyglądałam pięknie:)

7 styczeń 2014

Pewnie,że korzystamy :)
Ja nawet pójdę na opalanie natryskowe technotan, nie chcę być blada na ślubie.

18 lipiec 2014

Ja też odwiedzę kosmetyczkę ale zaplanowałam sobie że mój makijaż będzie bardzo delikatny z większym podkreśleniem oczu. :)

19 listopad 2014

Jasne że korzystać !
Osobiście polecam wszelkie zabiegi nawilżające i oczyszczające. A przed dzień ślubu zabieg o nazwie "Efekt Kopciuszka", to zabieg z natychmiastowym efektem ujędrniająco regenerującym :) wykonywałam go w salonie przy ulicy Starowiślnej 64 - Salon Colette.

12 marzec 2015

Pewnie nawet nie tylko kosmetyczki, ja planuje też odpowiednio wcześniej zrobić sobie zabieg depilacji laserowej http://www.laserglamour.pl/ :)

30 sierpień 2015

Oczywiście, że korzystać. Bardzo ważne, żeby w ten wyjątkowy dzień wyglądać wyjątkowo :D

30 wrzesień 2015

ja przed slubem to przede wszystkim korzystałam z dobrego spa. Polecam w tym zakresie ustke i hotel grand lubicz. Mozna sie dodatkowo odprezyc przed slubem :D

7 październik 2015

U mnie wiele się zmieniło w temacie dbania o urodę. Stopniowo zauważałam,że wizyta u kosmetyczki nie tylko mnie upiększa ale czuje się pewniejsza siebie, zrelaksowana i gotowa do działania ;) nawet godzinka w salonie jest dla mnie zbawienia. To taki czas na babskie pogaduchy i oderwanie się od problemów. W Opolu jest takie Spa, które szczególnie sobie upodobałam, czyli SPa Arkadia. Zabiegów jest cała paleta a mojego mężczyznę nawet udało mi się namówić na zabiegi oczywiście dla mężczyzn ;)

22 październik 2015

Korzystam w Krakowie co jakiś czas, ale gdy odwiedziłam moich znajomych w Lublinie i powiedziałam im o moim problemie z trudno gojącymi się ranami to sama jestem zaskoczona, że byłam gotowa wykonać zabieg w innym mieście niż Kraków. Moja koleżanka powiedziała, że przed weselem muszę zadbać o wszystko i miała rację. Jakby się uczyła z czymś takim w dniu ślubu. Jeszcze w trakcie odwiedzin tego samego dnia zadzwoniłam do Esteticenter i umówiłam się na konsultację. Zgrałam terminy i umówiłam się na zabieg laserowy, który bez przesady - odmienił moje życie... teraz jestem pewniejsza siebie. Pozbyłam się brzydkich przebarwień i nie mam oporów przed pokazywaniem mojego ciala. Moja skóra jest świetlista taka zdrowa :) Moja znajoma została moją świadkową ponieważ dzięki jej namowom zrobiłam coś ważnego dla siebie.

21 sierpień 2017

ja nie korzystam za często z takich usług i przed ślubem też jakoś w tym względzie nie szalałam, stresowałam się za to szalenie tym całym ślubnym zamieszaniem, więc przyjaciółka wywiozła mnie do http://www.termabania.pl na relaks i faktycznie dobrze mi to zrobiło