zamknij

Restauracja Pallatia w Trojanowicach

Wiadomość
6 maj 2010

Witam, chciałam spytać czy miał ktoś może tam wesele? Czy mógłby się ktoś podzielić opinią? A najbardziej interesuje mnie jedzenie :)

12 lipiec 2010

DOSKONAŁA OBSŁUGA, świetne jedzenie,
,polecam zamówić bar z ekstra drinkami oraz regionalny stół.
Klimatyzowana,przestronna sala gwarantuje pełny komfort niezależnie od pogody.

16 maj 2011

Byłam jako gość dwa razy, jakieś 2 lata temu i ostatnio. Za drugim razem o dziwo jeszcze lepsze wrażenia.
Sala dużo lepiej wygląda na żywo. Obsługa faktycznie bardzo dobra, wie co robi, jedzenie dostawaliśmy szybko i było gorące, co bywa problemem w innych lokalach.
Na parkingu tylko trzeba uważać bo jest z małych kamyczków i w szpilkach ciężko... Poza tym rewelacja.

16 sierpień 2011

Witam,

Polecam w 100% ten lokal. Miałam tam ślub w tym roku dokładnie 23 lipca jestem bardzo zadowolona. Jedzenie wyśmienite, rozpływa się w ustach, porcje duże ,podawane w szybkim tempie.Lokal bardzo ładny ,toalety czyste. Kierowniczka lokalu Pani Joanna , to osoba bardzo profesjonalna, umie doradzic , otwarta na różne propozycje. kelnerzy bardzo sympatyczni, uśmiechnięci a co najważniejsze bardzo pracowici. Naprawdę polecam Lokal Pallatia w Trojanowicach. Pozdrawiam.

30 grudzień 2012

Witam,
Rzeczywiście Pallatia wydaje się być przyjemnym lokalem i rozważamy możliwość wynajęcia jej pod wesele, ale doszły mnie słuchy, że śmierdzi tam od ubojni, która jest w sąsiedztwie. Czy ktoś mógłby się do tego odnieść?

17 styczeń 2013

Byłam gościem w Pallatii na weselu znajomych i jednoznacznie stwierdzam, że lokal jest piękny. Jedzenie bardzo dobre, dobra klimatyzacja, przestrzeń i fachowa obsługa, która cały czas pilnowała żeby wszystko przebiegało sprawnie. Jako gość czułam się dopieszczona :) Nie ma mowy o żadnym nieprzyjemnym zapachu, w ogóle nie wiem skąd taka plotka :|

21 luty 2013

POLECAM WESELE W PALLATI WRAZ ZE SLUBEM W ROMANTYCZNUM KOSCIOLKU-SANKTUARIUM BŁ SALOMEI W GRODZISKU KOLO SKALY -OK 10 KM ZA PALATTIA JADAC OD KRAKOWA {ZDJECIE PO SLUBIE KOLO STUDNI W KSZTALCIE SLONIA ROBI FURORE]