zamknij

PAŁAC W PASZKÓWCE

Wiadomość
5 październik 2011

WITAM, szukałam od dłuższego czasu miejsca na moje przyjęcie weselne i wreszcie znalazłam! Przepiękny Pałacyk w okolicach Krakowa. Jak znalazłam? Byłam kilka tygodniu temu tam na weselu u znajomej i oczarowało mnie to miejsce. Piękne wnętrza, jeszcze piękniejszy park, smaczne jedzenie, obsługa naprawdę miła i serdeczna (z uśmiechem na ustach podawali potrawy :) po prostu wesele marzeń... polecam!

31 październik 2011

tak, zgadzam się jedzenie bardzo smaczne, na weselu tam nie byłem, ale sam planuje je zorganizować wlaśnie tam, bylismy na weekendzie romantycznym i zakochaliśmy się w tym miejscu, polecam wszystkim tym, którzy chcą aby "TEN" dzien był niesamowity

30 grudzień 2011

Witam, również chciałabym zarekomendować ten obiekt. Mało jest tak pięknych miejsc w małopolsce, więc ślub i wesele w tym Pałacu będzie naprawdę wyjątkowe.

24 czerwiec 2013

Mieliśmy wesele w tym Pałacu w tym roku:) Jeśteśmy pod wielkim wrażeniem. Obsługa Pałacu, kucharz i Pani menager spełnili masze marzenia.
A do tego klimat tego miejsca, przepiekny ogród i komnata królewska, którą otzrymaliśmy gratis w dniu przyjęcia. Naprawdę polecamy! Teraz jesteśmy stałymi bywalcami w Paszkówce, ponieważ ich kuchnia jest po prostu przepyszna!