zamknij

Sala na wesele-Sprawdzona

Wiadomość
10 maj 2011

Zapraszam do skorzystania z sali weselnej Cukierniagrzes.pl, oprócz dużej sali weselnej zajmują się oni wszystkim od podstaw i to bardzo profesjonalnie..zajrzyjcie tam a sami się przekonacie jakie Dobre mają wyroby cukierniczne..

10 listopad 2011

Dla mnie sprawdzony lokal to Dom Weselny "U Niedźwiedzia"! Byłam tam gościem już dwa razy i muszę przyznać, że zarówno pierwsze jak i drugie wesele było bardzo udane:) Goście bawili sie świetnie i tu duża załuga orkiestry, ale dzięki kucharzowi mogliśmy też smacznie i dużo zjeść, a napoje były bez ograniczeń cały czas na stoła! Panie z obsługi bardzo sympatyczne, pomogły nawet w naprawie sukienki:) Lokal dysponuje stroną internetową: www.uniedzwiedzia.pl POLECAM!!!

3 sierpień 2012

Sprawdzonym miejscem i cieszącom sie dobra opinią od lat jest Agro-Gościniec pod Krakowem koło Myslenic. Bardzo duzo moich znajomych organizował tam wesela i sam byłem kilka razy tam i zawsze było super polecam sprawdzone miejsce. http://www.agro-gosciniec.pl/

24 czerwiec 2013

Niedaleko Krakowa jest Pałac w Paszkówce. Byłam tam na weselu znajomych. Było rewelacyjnie. Jedzenie przepyszne, porcje duże, nie do przejedzenia. Jedzenia, picia pod dostatkiem, na stołach niczego nie brakowało. Obsługa wszytsko donosiła i sprzątała na bieżąco. Pilnowali, żeby na stołach było wszystko, a przede wszytskim dbali o to, żeby wódka na stołach była chłodna. Super pracowali. W ogóle byli niewidoczni, a swoją pracę wykonywali bardzo dobrze. Siedziliśmy przy okrągłych stołach, Sala dzięki nim była bardzo elegancka. Długo nie zapomnę tak wspaniałego wesela!

27 październik 2015

Jeśli poszukujesz sprawdzonej sali weselnej, mogę polecić Ci to miejsce - http://www.bluediamond-hotel.pl/pl. Moja siostra miała tam wesele i jest bardzo zadowolona, z resztą wszyscy goście chwalili to miejsce. Dodatkowym plusem jest to, że w w obiekcie mogą przenocować przyjezdni goście, ponieważ znajduje się tam hotel. Jedzenie i obsługa - bez zarzutu, także naprawdę warto się tam wybrać i zobaczyć na własne oczy. Na bliższej rozmowie przedstawiane są dokładniejsze informacje.

14 czerwiec 2016

ja z własnego doświadczenia mogę polecić sale weselna w hotelu Best Western Premier przy Opolskiej. Byłam tam na weselu i wszystko na tip-top. Sala piekna duża a organizacja wesela tam to stosunkowo niedroga sprawa:) Co więcej dużo osób na tym weselu było przyjezdnych a więc mogli skorzystać z pokoi hotelowych