zamknij

Podróż poślubna w Polsce

Wiadomość
15 październik 2014

Gdzie wybrać się w podróż poślubną w Polsce? Znacie takie klimatyczne, romnatyczne miejsca?

16 październik 2014

Jedźcie w Karkonosze, koło Jeleniej Góry jest cudna rezydencja Nad Wodospadem, z prywatną plażą, mega apartamentami, strefą spa, kucharz robi obłędne rzeczy na kolację. Karkonosze są obłedne, nie tak zatłoczone jak Tatry gdzie gdziebyście się nie ruszyli to ludzie i ludzie.....

6 sierpień 2015

Moja przyjaciółka, która dwa miesiące temu wzięła ślub pojechała z mężem w wycieczkę objazdową po miastach na wschodzie i południu Polski. Zatrzymywała się na dzien albo dwa jak im się podobało. Jedno z takich miejsce to Rzeszów i hotel Ferdynand - w nim spędziła w sumie 2 dni jako pierwsze miejsce na noc "miodową". Mówiła, że tam było najlepiej.Hotel jest faktycznie bardzo elegancki. Później odwiedzili Przemyśl, Łańcut, Zamość, Lublin no może w innej kolejności aaa i miasto księdza Mateusza ;) Bardzo jej się wszędzie podobało, pogodę też mieli dobrą.

7 październik 2015

Byłam można powiedzieć w drugiej podróży poślubnej w Warszawie w hotelu Rialto, który jest wzorem stylu art deco i choć pewnie niektórym z Was to nic nie mówi to pewnie kojarzycie nagrodzonego oscarami Artystę ( “The Artist” ) który był czarno biały mimo, że to film sprzed kilku lat. Bardzo chciałam przenieść się w tamte czasy i mąż zaproponował odwiedziny w Rialto i dzięki temu spędziliśmy dodatkowy weekend ślubny :)

24 sierpień 2016

Zachód słońca nad morzem jest najromantyczniejszy :D Dlatego my na podróż poślubną się tam wybieramy, nie ma to tamto, tam się poznaliśmy to wracamy tam i koniec, romantycznie musi być a coo :D Gąski, ośrodek Aga, spa, tuż przy morzu, czego chcieć więcej? Fajnie gdyby nam się trafił któryś z domków sprzed 2 lat co byliśmy i się poznaliśmy tam, to by dopiero było so romantic :D