zamknij

ODSTĄPIMY TERMIN 11.09.2010 chata góralska/okol.Krakowa

Wiadomość
3 kwiecień 2010

Witam, jeśli ktoś jest zainteresowany terminem 11.09.2010 - odstąpimy za darmo.

Chata weselna w okolicy Krakowa, z dala od zgiełku , w zacisznym miejscu przy rzece, w okolicy lasu, 30 min od Krakowa. Chata przestronna, jasne drewno, nowe podłogi, bardzo przytulna i przyjemna, miejsce na kapele. Ceny wyjątkowo atrakcyjne!!!! Byly dla Nas wielkim zaskoczeniem, bo za taką jakość i miejsce spodziewaliśmy się standardowo min! 150 zl a wersja podstawowa to 110 zł. Nie płaci się za wynajem sali, można zrobić poprawiny, jedzenie zostaje z dnia poprzedniego, my planowaliśmy pieczonego prosiaka+ grilla dodatkowo.
Kapelę w stylu góralskim też możemy odstąpić, bardzo dobrzy muzycy i bardzo reprezentacyjni!!!!

Chata jest sprawdzona, ja byłam tam na weselu jako gość dlatego wróciłam tam w swojej sprawie , bo bardzo byli goście zadowoleni włącznie ze mną. Właściciele są przyjaźnie nastawieni, bez problemów mozna wszytko załatwić i dogadać się, nie pobierają żadnych opłat korkowych i innych!

http://www.wesele-krakow.com/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=1169&catid=1&Itemid=42

3 kwiecień 2010

piszcie na maila madzianet@gazeta.pl badz tel 606319064