zamknij

Dla poszukujących :)

Wiadomość
28 sierpień 2013

Jeśli szukacie sal weselnych w okolicy Krakowa to z całą stanowczością polecam Wam Hotel Lenart w Wieliczce :) Do wyboru 3 sale, które można zaaranżować w dowolny sposób :) Poza tym duża pomoc w organizacji, gdy się nad czymś wahaliśmy byli w stanie nam doradzić co i jak :) Także naprawdę polecam ;)

14 listopad 2014

Witam !

Pisze do Was z prośbą o napisanie mi opinii na temat firmy weselmy się w Krakowie.
Z narzeczonym bardzo podoba nam się sala Lokal Załęcze :). Mamy tez dobrą propozycję cenową.

Ale już czytałam parę opinii - zdaje sobie sprawę , że opinia opinii nie równa ...związku z tym mam stresa przed weselnego czy na pewno ta sala jest taka super jak się prezentuje i z propozycjami menu jakie przedstawiła nam pani opiekun sali ....
help help help !!!!
OTO MOJE PYTANIA :
Czy mieliście tam wesele ? jak z daniami ciepłymi czy są smaczne , jak z piekarnia różą , którą pani opiekun sali nam proponuje oraz jak z właściciel sali a dokładnie z umową weselną - rzeczywiście są jakieś problemy (znajdę sobie sprawę , że zawsze jakiś może się pojawić :( ) ??? oraz moi Drodzy/ Drogie jak się tam bawiliście czy miejsce do tańczenia było dobre i wygodne !
oraz ostatnie pytanie jak z hotelem rest - ktoś nocował tam gości ?

Dzięki Wielkie za odpowiedzi !!!! :)
pozdrawiam !!!!