zamknij

Agro-Gościniec - nie ma drugiego takiego miejsca gdzie podaja tak dobre jedzenie

Wiadomość
8 sierpień 2013

Najlepsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłem. Wszystko przygotowywane według staroplskich przepisów i ze swojskich wyrobów nie kupinone w sklepie jak to sie dzieje w innych miejscach weselnych. Bezkonkurencyjne miejsce Polecam.

27 sierpień 2013

Miejsce godne polecenia naprawde super i bardzo dobra obsługa widać że się staraja żeby było jak najlepiej polecam.

18 wrzesień 2013

Sam jestem kucharzem i musze przyznac że jedzenie maja bardzo dobre. Ogólnie bardzo fajne miejsce.

14 styczeń 2014

Nie zajmuje się reklamą ale muszę przyznać że jeżeli ktoś szuka lokalu na wesele lub inną okoliczność to warto rozważyć to miejsce. Dużo ludzi jest zadowolona z tego miejsca.

29 kwiecień 2014

Bardzo fajne miejsce na wesele. Wiele słyszałem o tym miejscu i muszę przyznać że nie żałuje że zorganizowałem tam wesele. Polecam jedzenie bardzo smaczne pierwsza klasa. :)

8 lipiec 2014

Byłem zaskoczony że dania były tak szybko wydane i wszytko było ciepłe a nie jak w innych lokalach gdzie byłem na weselu. Warto dodać że jedzenia było bardzo dużo i bardzo dobre a nie ze jak czasami byłem gdzieś na weselu to głodny wracałem. Fajne miejsce na wesele polecam.

2 wrzesień 2014

Lokal bardzo ładny, jedzenie smaczne, obsługa profesjonalna. Wszystko było super. Czego więcej chcieć :)

30 wrzesień 2015

Bardzo ładny lokal i przepiękny ogród. Jedzenie bardzo smaczne i profesjonalna obsługa. Bardzo ładnie prezentują się przepiękne kelnerki w strojach góralski wszystkim polecam Gościniec Beskid na uroczystość weselną. Było wspaniale i dziękuje właścicielom że wszystko było lepiej niż zaplanowaliśmy z moją żoną dziękujemy.