zamknij

szukam sali weselnej w Krakowie na 200 osób !!!!!!!

Wiadomość
8 październik 2009

Czy ktoś może wie gdzie są wolne na sierpień sale weselne na 200 osób, prosze pomóźcie bo wszedzie już szukałam i nic nie moge znaleźć!!!!

10 styczeń 2009

hej od razu przychodzi mi na myśl sala w kopalni soli w Wieliczce, myślę że tam spokojnie znajdzie się miejsce dla kilku setek, albo zamek w niepołomicach - ale i w Wieliczce i Niepołomicach może być ciężko z terminami

jest jeszcze jedna sala za Krakowem, lokal nazywa się Rezydent, słyszałem że sam budynek nie robi wrażenia, ale w środku szczęka opada, http://www.rezydent-bankiety.pl/

12 styczeń 2009

Dzięki wielkie, właśnie od kolezanki słyszałam tez o reducie, ale tam podobno tez ciężko z terminami, cholewcia tak to jest jak sie człowiek za późno obudzi.

a ta sala w wieliczce to podobno na 500 osób???

15 styczeń 2009

ale można mniej w tej wieliczce, 500 osób - kto dzis robi takie przyjęcia:)))

22 styczeń 2009

no ja przez przypadek dotarłam jeszcze do zajazdu/restauracji margaritta, to za ikeą w stronę olkusza, naprawde fajna duża sala, i 200 osób sie zmieści bez problemu, niestety minusem dla mnie był śliski parkiet z płytek, no i drugie wesele w obok mniejszej salce, a i terminów mało.. ale sala ładna!

27 luty 2009

Jeśli mogę doradzić wspaniałą Sala do zorganizwoania przyjęcia weselnego jest restauracja w okoliach Wadowich old Joker, wspaniałe wnętrza a i obsługę super, jedzenie wspaniałe. ja miałam tam przyjęcie na 250 osób miejsca była w sam raz, także polecam gorąco

3 marzec 2009

WITAM,

Widze, że masz problem z Salą. Zajrzyj do Centrum Hotelowo-Konferencyjnego WITEK. Jest Wolny Termin na "Witkowa Chate" 01.08.2009r ?

Kontakt 515 088 389
Michał

30 marzec 2009

ja tam bede miala wesele za rok i nie moge sie juz doczekac! :)

23 kwiecień 2009

Witam - jeszcze mamy wolne terminy w naszych pięknych salach - okolica Krakowa - Zabierzów. Piękny nowy obiekt - do 300 osób. z cateringiem lub bez. Proszę o kontakt tel. 502-393-905 lub renata73@poczta.onet.pl Pozdrawiam!

26 sierpień 2009

chciała bym się dowiedzieć jaką ma nazwę ta sala ponieważ także poszukuje miejsca na wesele

15 listopad 2009

polecam

---treść niezgodna z regulaminem---

mieliśmy w tamtym roku wesele ;) wszystko było fantastyczne.

25 listopad 2009

Na pewno jakieś terminy i sale/obiekty będą jeszcze wolne w Krakowskim Centrum Konferencyjnym Dwór w Tomaszowicach.
Maja w sumie 4 różne obiekty, więc jest w czym wybierać. Na pewno każdy z co najmniej 2 obiektów pomieści ponad 300 osób.

28 listopad 2009

Czesc, a slyszalyscie o nowej sali w Mogilanach? Siostra korzystala z uslug cateringowych tej firmy - Jurek Catering - pelen profesjonalizm. Teraz maja otworzyc tez sale: http://www.wesela.jurek-catering.pl/

26 styczeń 2010

jest swietna sala na 200 osob w hotelu fero express (Boleslawa smialego. Moja siostra miala tam w ubieglym roku wesele i bylo wspaniale. Zarowno przestronna sala, jak i obsluga i zroznicowane menu. A jedzonko palce lizac.
Maja jeszcze jedna mniejsza sale do 100 osob, rowniez extra.

7 kwiecień 2010

Odstąpię termin wesela 14.08.2010 r, Grodkowice (koło Krakowa)

Termin: 14.08.2010
Miejsce: Restauracja Skorpion (około 15 km za Krakowem, na trasie do Bochni)
Strona www: http://www.restauracja-skorpion.pl/

Piękna, klimatyzowana, przestronna sala, składająca się z dwóch części oddzielonych „ażurową ścianą”, dzięki czemu powstaje nam przestrzeń jadalna i do tańczenia, a jednocześnie goście oddający się konsumpcji nie tracą z oczu tych, którzy bawią się na parkiecie :) Cena od osoby to 150 zł, w tym bodajże 4 ciepłe dania, przystrojenie sali żywymi kwiatami, pokój dla nowożeńców itd.
Miejsce wybrałam dlatego, że mój kuzyn miał tam swoje wesele i wszyscy byli zachwyceni nie tylko pysznym jedzeniem, ale i całą oprawą. Dodatkowym plusem jest otoczenie restauracji- pięknie zagospodarowany teren, gdzie spokojnie można zrobić część zdjęć ślubnych, a goście mogą wyjść na papierosa, lub mały spacer 
Mam również zarezerwowanego fotografa, oraz zespół (również sprawdzony u kuzyna) więc mogę odstąpić cały pakiet za sumę zaliczek, lub samą salę :]
Zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt na adres harpia44@interia.pl, lub na nr 510-351-318

4 maj 2010

Organizujemy uroczystości weselne. Posiadamy kilka sal do dyspozycji na terenie Krakowa, oraz okolic. Proponujemy Państwu pełny zakres usług obejmujących:

* Pozyskanie odpowiedniej sali na zorganizowanie uroczystości
* Odpowiednio przygotowane menu, spełniające osobiste wymagania Klienta
* Propozycje dekoracji sal, kościołów i samochodów
* Szeroki wybór samochodów dla Pary Młodej
* Przewóz gości weselnych
* Obsługa wesela (kucharz, kelnerki, ochrona uroczystości, itd.)
* Ciasta i torty po atrakcyjnych cenach
* Zespół muzyczny i grupa DJ-ska
* Własne projekty zaproszeń
* Stylizacja poszczególnych etapów uroczystości

Każda z wyżej wymienionych usług jest dostosowana indywidualnie do Państwa wymagań.

KONKURENCYJNE CENY!!!
Od 140zł/osobę
Dowiedz się więcej!'

27 maj 2010

Myślenice wesele marzen sale pięknie przystrojone, polecam i nie drogo jak na
Pamiętam tylko stronkę

31 maj 2010

Do Mii a czy możesz podać jakiś kontakt do siebie

31 maj 2010

Odstąpie/sprzedam termin wesela + orkiestra w Dworze w Tomaszowicach "oranżeria".
Termin: 18.09.2010r.
Wszsytkie szczegóły przez telefon: 605 331 391

17 czerwiec 2010

hmmm

2 lipiec 2010

Witam teraz gdy już jestem po udanym przyjęciu weselnym polecam piękną nowo powstałą salę weselną gm. Gdów

pozdrawiam

17 lipiec 2010

Ta nowa sala
wesele może być nawet na 300 osób

21 lipiec 2010

faktycznie polecam bajeczne miejsce niedrogo a widoki ze ho ho.tylko rozmawiajcie z pania alina bo ta nowa co byla ostatnio w ogóle nie wie co i jak

27 lipiec 2010

Orosisz i masz ,wolne terminy w restauracji Forteca ul.Kamienna16.www.restauracjaforteca.pltel 12 418 41 31

18 sierpień 2010

Poszukuje wolnej sali na 18.09.2010!! Wiem ze to troche pozno ale pewne sprawy nie poszly jak powinny. Interesuja mnie lokalizacje w Krakowie lub okolicach. Wesele na 60 osob z noclegami i poprawinami! Prosze o pilny kontakt ewelina.plachta@gmail.com

8 wrzesień 2010

Świetna restauracja, która zajmuje się organizacją wesel, to Krakowskie Przedmieście. Znajduje się w Zabierzowie na terenie Business Parku. Pomieści spokojnie z 200 osób i ma świetne menu. Otoczenie restauracji też jest ładne, to duży plus bo można tam zrobić pamiątkowe zdjęcia.

19 październik 2010

szukam sali weselnej na 250 os w okolicy michalowic molopolska

30 listopad 2010

polecam fajny projekt :

www.eveningstar.pl

17 styczeń 2011

Polecam FOLWARK ZALESIE koło Wieliczki, 25 kilometrów od centrum Krakowa. Dojazd w niespełna 30 minut z centrum Krakowa, max.15 minut z Wieliczki.W MAJU OTWARCIE NOWEJ SALI!!!! W ZWIĄZKU Z TYM POJAWIŁY SIĘ WOLNE TERMINY NA WESELA W 2011 i 2012 ROKU :) Tam możesz sobie zorganizować imprezę nawet dla 500 osób, to duży obiekt ze sporym terenem dookoła. Sama miałam tam wesele, więc służę radą zainteresowanym.

25 styczeń 2011

Zapraszamy do Hotelu Fero Express.
Sala Diamentowa może pomieścić 250-300 osób.

10 marzec 2011

Witam, mam do odstąpienia termin na wesele w przepięknej sali bankietowej Szafran, miejscowosc Zagacie ( okolice Krakowa), w dniu 28 maja 2011r. Sala w pełni klimatyzowana, doskonała obługa, smaczne posiłki, do tanczenia parkiet podswietlany. Bardzo doba organizacja, ładny, nowoczesny wystrój sali, pokój da dzieci, pokój Państwa młodych, baza noclegowa dla gości. Bardzo dobry kontakt z właścicielami, dostosowanie si ę do klienta. Ponadto ogród z uśtawkami, ławeczki i parasole. Sala na 120 - 200 osob, dobór indywidualnego menu. Cena za osobe to ok 150 - 180 zł w zależności od ilości dań. strona lokalu:www.szafran.com.pl. Kontakt: katarzynka640@wp.pl, tel: 506 927 426 lub 509 367 770, udzielimy wszelkich informacji

6 czerwiec 2011

Witam
Dziś już śmiało mogę polecić Restauracje Chata Gieda www.chatagieda.pl w okolicach Gdowa. Jestem po wspaniałym przyjęciu weselnym.Pozdrawiam

27 czerwiec 2011

Mam pytanie co możecie powiedzieć o domu weselnym ANSON w Niepołomicach, planuję wesele w 2012.
pozdrawiam
krystyna

28 czerwiec 2011

A ja byłam ostatnio na weselu w Szafrantu w Niepołomicach i było super. Jestem forografem ślubnym, więc wiem, że różnie bywa z obsługą, ale tu było super. Świetna sala, dobre jedzenie, kierowniczka organizatorka cały czas doglądała imprezy. Na prawdę, po tych okropnych weselach na starym mieście w Krakowie, gdzie w ogóle o obsłudze się nie pamięta, nie mówiac o gościach weselnych jak np. w Amadeusie (talerze po obiedzie stały na stole do 22:00, niczego innego nie dostaliśmy nawet napoju) jestem zdecydowanie miło zaskoczona.

28 czerwiec 2011

p.s. Krystyna raz piszesz, że jesteście narzeczonymi a raz, że twoja restauracja nie zmieniła kucharza, zdecyduj się, bo jak zamierzasz oszukiwać i podszywać się pod narzeczonych to zrób to dobrze:))))

28 czerwiec 2011

Gin przeczytaj jeszcze raz właścicielka powiedziała że nie zmienili kucharza i nie mają takiego zamiaru.
krystyna

28 czerwiec 2011

ps gin
byłeś gościem czy fotografem dobrze się bawiącym

28 czerwiec 2011

Nie mówię, że się super bawiłam, bo byłam w pracy. Ale goście się świetnie bawili, za tydzień zdjęcia będą obrobione więc rzeczowe dowody mam :)))

A to co przedstawiam to moje spostrzeżenia, że obsługa była na bardzo wysokim poziomie, kierowniczka cały czas na sali dbała o wszystko i nawet złe słowo nie padło jak goście w ferworze tańca strącili obraz:))).

Nic nie wiem o pomówieniach i w tym temacie się nie wypowiadam, a innym radzę zaczekać do wesela z oceną :)))

Ja oceniam tylko to co widziałam i co mogę udowodnić:)

30 czerwiec 2011

czy ktos moze cos powiedziec na temat Hotelu Starego w krakowie, jest bardzo ladny tylko nie wiem jak tam wygladaja wesela. dziekuje

30 czerwiec 2011

ja bylam na malej imprezie, bardziej przyjeciu na dachu i bylo siwetnie. Szkoda ze tylko tyle moge pomoc....

6 lipiec 2011

Witam,
Krystyno pytasz o dom weselny anson, mieszkam na jazach obok resteuracji szafrantu a przyjęcie komunijne córki miałam w domu weselnym anson (brak miejsc w resteuracji) zoufałam właścicielam domu weselnego anson i nie żałuję atmosfera fajna, dużo jedzenia, obsługa profesjonalna, ogród gdzie robiliśmy sobie zdięcia a dzieci mogły sobie biegać i bawić, komuni była w tym dniu więcej i miłą niespodzianką była fontonna czekoladowa z owocami oraz wręczone kartki z życzeniami z dołączonym medalem, polecam ten lokal i w przyszłości napewno będę tam organizować następne przyjęcie komunijne.

6 lipiec 2011

..powt.

7 lipiec 2011

witam wszystkie przyszle zony.-mam pytanie odnosnie organizacji wesela w Hotel Andels. Czy ktos slyszal jakies opinie?

7 lipiec 2011

szukam sali na 250 osob i potrzebuje pomocy bo termin juz za rok. Dzieki

11 lipiec 2011

Jeśli szukasz dużej sali weselnej w Krakowie lub okolicach na stronie http://www.gdziewesele.pl/Krakow/ Znajdziesz tam wiele sprawdzonych sal weselnych, wraz z dokładną ofertą lokali (ilość miejsc, menu itd) UWAGA: wiem, że są jeszcze WOLNE TERMINY NA TEN I PRZYSZŁY ROK!!!

11 lipiec 2011

Sala na 250 osób Restauracja Chata Gieda w Zagórzanach www.chatagieda.pl

Polecam organizowałam tam ślub córki, powodzenia.

15 lipiec 2011

Zgadzam się z Panią Beatą lokal godny polecenia, komunia syna się udała jedzenia bardzo dobre super udekorowane. Sala ma niepowtarzalny klimat a dzieciaki mają mnóstwo miejsca do biegania, nie trzeba się martwić iz któres wypadnie na jezdnie, super położenie z dala od zgiełku.

24 lipiec 2011

Ja z kolei polecam salę weselną "Pod kasztanami" w Igołomii.Byłam tam na weselu jako gość. Śmiało mogę napisać, że na takim weselu dawno nie byłam. Lokal nowy, bardzo ładnie wykończony. Jedzenie przepyszne. Porcje dla ludzi z dużym żołądkiem. Obsługa bardzo miła i sprawna. Sala pięknie udekorowana również na 250 osób. Polecam:)

24 lipiec 2011

Oglądając ten wasz dom weselny Anson na stronie internetowej, bo osobiście nie byłam, to wydaje mi się,że rewelacji to tam nie ma. Być może się mylę...:)

24 lipiec 2011

witaj jagudka,
masz rację że strona internetowa nie jest najlepsza ale warto zobaczyć dom weselny anson na żywo dużo zdięć jest nieaktualnych jak również informacji, dzisiaj właśnie podpisałem umowę na organizację wesela w 2012r
mają już pokoje do wynajęcia ogród robi się coraz ładniejszy przy wejści głównym kostka na zdięciach tego nie ma i należy zwrucić uwagę na toalety duże i zrobione z klasą

25 lipiec 2011

Tak jak pisałam osobiscie nie byłam. Skoro sprawdziliście większość lokali i ten wydał Wam się najsensowniejszy, to powinniście być zadowoleni. Wcześniej pisałeś że podoba Ci się kompozycja ścian z bordem. Byłeś w domu weselnym w Mogilanach?. Jeżeli nie to zajrzy na stronkę

25 lipiec 2011

Byłam na imprezie firmowej na 300 osób w Karczmie Skansen Smaków, wiem że organizują też wesela
www.skansensmakow.pl
ale do specyficzny klimat dla specyficznych ludzi :)
Pięknie ale tak góralsko, drewniano . . . a na wesele to chyba powinno być pałacowo - zamkowo :)
Mają pyszne jedzenie i kiepską muzykę . . . góralską :)

27 lipiec 2011

Jeśli wystarcza 180 osób, choć jestem pewna że zmieści się więcej, ja mogę polecić salę Centrum Biznesu na Makuszyńskiego :)
Piękna sala, jedzenie i cała organizacja jak dla mnie była super.

[url]www.centrum-biznesu.eu[/url]

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

16 sierpień 2011

Duża sala pod Krakowem to może w Dosłońcu - byłam, widziałam, bawiłam się, polecam!
www.dosloncespa.pl

10 wrzesień 2011

Mam do odstąpienia salę zarezerwowaną na 21 kwiecień 2012 r. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to proszę się kontaktować na numer telefonu: +48 12 262-42-19

Adres sali weselnej: http://www.junior.krakow.pl/

18 październik 2011

A ja proponuję Minogę, bardzo ładna okolica no i ten klimat...www.minogapalac.pl

25 październik 2011

byłam u znajomych na weselu w Hotelu Fero Express, mieli wesele na 220 osób. Sala w podziemiach- początkowo nastawiona byłam negatywnie...ale szybko przyszły plusy.Klimatyzacja sprawdziła się w upalny wieczór letni dzięki czemu syto zostawione stoły nie rozpłynęły się. Jedzenie smaczne i widać że nie na odpiernicz... Zarówno ja jak i wielu znajomych cudownie się wybawiło. Teraz powoli samą mnie będzie czekać organizacja wesela ale na szczęście wiem już gdzie :)

8 listopad 2011

Witam!!!

Posiadam do wynajęcia Sale w Wieliczce w nowo wybudowanym obiekcie w obiekcie znajdują się dwie slae jedna na 120 osób druga na 80 osob obydwie sale są klimatyzowane i elegancko urządzone idealnie nadające się na Wesela , konferencje, szkolenia komunie , chrzciny , studniówki i wiele innych imprez , istnieje możliwość wynajęcia samej sali bez cateringu jak również z naszym cateringiem
wynajmując u nas sale przeżyjesz nie zapomniane chwile
po więcej informacji zapraszam do kontaktu drogą telefoniczną lub mailowa
przystępne ceny!!

504-639-948

19 listopad 2011

Zgadzam się z Sarką. Mój syn miał wesele w hotelu Fero Express, ja pomagałam mu w organizacji. Hotel w 100% wywiązał się ze swoich obowiązków. Serwowali świetne jedzenie, kelnerzy bardzo sprawnie obsługiwali gości. Hotel posiada dużą ilość pokoi, więc nie mieliśmy problemu z zakwaterowaniem części weselników.

4 grudzień 2011

Jeżeli sala ma byc na 200 os to polecam Hotel Fero Express w Krakowie posiadają salę nawet na 220 os ! co więcej nie dość że sala ładna przestronna klimatyzowana to jedzenie super obsługa profesjonalka byłam tam na weselu we wrześniu br i bardzo mi się podobało teraz sama zastanawiam się nad weselem w tym Hotelu ( kwestia który miesiąc taki z "r" czy bez ;) a z tego co wiem terminy na 2012 mają jeszcze wolne

6 grudzień 2011

Sala balowa na 200 osób w Chacie Gieda w Zagórzanach koło Gdowa polecam.

23 grudzień 2011

jeśli sala na 200 os to proponuję Hotel Fero Express jedźcie kto nie był i zobaczcie bo sala jest naprawdę duża i ładna klimatyzowana sam Hotel bardzo ładnie urządzony i jedzonko tez dobre - sprawdziliśmy na niedzielnym obiadku ;) jesteśmy w trakcie załatwiania formalności z Panią która zajmuje się weselami - miła i kompetentna :) weselisko w marcu 2012 :):):)

25 grudzień 2011

i jeszcze cos polecicie?

6 styczeń 2012

Zainteresowanym polecam Chatę Gieda, duża przestronna sala, bardzo dobre tradycyjne posiłki ładnie podane, miła obsługa.

1 luty 2012

SIERPIEŃ, POLECAM "BIAŁĄ WILCZYCĘ' - było świetnie, super jedzenie, piękna sala.
Tylko tam

4 luty 2012

UWAGA restauracja GRUBE RYBY - Nie polecam!!!!

5 luty 2012

No powiem wam ze przeee jaja z Tymi Grubymi Rybami nawet ostatnio tam przejezdzalam i widzialam wielkie ogloszenie ze szukaja nowego szefa kuchni!!!wspolczuje ze trafiło to na Was Mloda Paro!!!Dzieki za ostrzezenie!!!

13 luty 2012

Nie polecam!!!

16 luty 2012

Skoro ten Pan Zbigniew Kurleto to znany kucharz to najprosciej bedzie sprawe naglosnic do mediow. Jesli zalezy mu choc troche na renomie to powinien pojsc po rozum do glowy.

17 luty 2012

Grube ryby - tez nie polecam!

26 luty 2012

Witam,

Mam do odstąpienia sale weselną w Krzeszowicach 1.09.2012 roku. Sala mieści nawet do 200 osób (jednak mniejsza ilość gości również może być), możliwe stoły tradycyjne bądz okrągłe do wyboru. Wpłacona została zaliczka 1000 zł, którą chciałabym odzyskac. Termin odstępuje z powodów rodzinnych. Przy sali jest bardzo dobry catering, wiele dań do wyboru nie zostały jeszcze ustalone (sprawdzone jedzenie osobiście na innych weselach). Cena za osobę około 160 zł. Osoby zainteresowane proszę o kontakt meilowy mona2k@o2.pl.

Pozdrawiam

28 luty 2012

Witam
Z przyczyn od nas niezależnych przełożyliśmy nasze przyjęcie weselne w Restauracji Chata Gieda na późniejszy termin. Jeśli poszukuje ktoś z Państwa terminu na przyjęcie weselne w lipcu tego roku, zwolniliśmy termin 14.07.2012r.

20 marzec 2012

Witam, sala na 14.07.2012r w Restauracji Chata Gieda jest już zarezerwowana.

22 marzec 2012

Witamy,

mamy do odstąpienia termin 14 lipca 2012

sala weselna od 80 do 200 osób w świeżo wyremontowanym Zajeździe Mogilskim

http://www.zajazd-mogilski.pl/

i termin ślubu w Opactwie Cystersów, pół kilometra od sali.

zainteresowanych prosimy o kontakt: alydka@poczta.onet.eu

4 kwiecień 2012

Wolne terminy na 2012 są jeszcze w Hotelu Dosłońce Conference & SPA - Hotel co prawda pod krakowem ale można zorganizować u nich ślub w plenerze - widziałam w takiej drewnianej chacie koło stawu i wyglądało to bajecznie!!

4 kwiecień 2012

Wolne terminy na 2012 są jeszcze w Hotelu Dosłońce Conference & SPA - Hotel co prawda pod krakowem ale można zorganizować u nich ślub w plenerze - widziałam w takiej drewnianej chacie koło stawu i wyglądało to bajecznie!!

4 kwiecień 2012

Wolne terminy na 2012 są jeszcze w Hotelu Dosłońce Conference & SPA - Hotel co prawda pod krakowem ale można zorganizować u nich ślub w plenerze - widziałam w takiej drewnianej chacie koło stawu i wyglądało to bajecznie!!

10 kwiecień 2012

Planujesz wesele - Hotel Sympozjum & SPA; niepowtarzalne sale, urozmaicone menu i smaczne potrawy oraz miła obsługa. Dla Pary Młodej i Gości Weselnych czeka wiele atrakcji m.in relaks w hotelowym SPA. Zobacz: www.sympozjum.com.pl

11 kwiecień 2012

Witam,
Szukamy sali weselnej do 220 osób w okolicach Gdowa - bez cateringu - czy ma ktoś może jakieś namiary na jakieś miejsce?

Pozdrawiam,

13 kwiecień 2012

Z tego co kojarze w okolicy Gdowa jest Chata Gieda organizują imprezy na ponad 200 osób ale czy sale wynajmują bez cateringu musiałabyś zadzwonić lub podjechać i zapytać bo nie wiem.

17 kwiecień 2012

Witajcie ja chciałam znów wrócić do domu weselnego ANSON mieliśmy wesele w lipcu 2011 jesteśmy bardzo zadowoleni.przed weselem też mieliśmy obawy ponieważ szukając sali byliśmy również w Szafrantu i usłyszeliśmy żeby nawet nie iść do ANSON ponieważ nie mają stałego kucharza, co chwilę zmieniają obsługę a jak nikogo nie znajdą to obsługują sami. A że ja jestem osobą która lubi sama wydać opinię a nie oceniać po pozorach pojechaliśmy z narzeczonym zobaczyć co i jak. Po rozmowie z Panią właścicielką i pytaniu o kucharza i obsługę Pani Ania zapytała w prost czy byliśmy w Szafrantu:-), po tej rozmowie wiedzieliśmy że są do kłamstwa wyssane z palca. Potem byliśmy na jeszcze 2 spotkaniach na jednym z nich był ich kucharz z którym współpracują odkąd istnieje sala. Pan Michał jest wielkim profesjonalistą i jego jedzenie jest bardzo pyszne. Stół szwedzki przebił nasze najśmielsze wyobrażenie. Polecam, najlepiej jedźcie i oglądnijcie.

20 kwiecień 2012

Witam!Moze jest tu ktoś kto ma do odstapienia termin na 2012 w Folwarku Zalesie lub w 2013 koniec sierpnia poczatek wrzesnia w sali maneż tej najwiekszej?

22 kwiecień 2012

Witam,
Poszukuję sali na przyjęcie weselne w okolicach Krakowa... najlepiej blisko Skawiny.
Moje wymagania:
- Liczba gości - do 140 osób;
- Najlepiej oddzielna sala do tańczenia;
- 5 dań gorących;
- stół wiejski;
- no i oczywiście w miarę przyzwoita cena za osobę.

Reszta do uzgodnienia:)

Proszę o kontakt.

agnieszka.jarosz87@gmail.com

23 kwiecień 2012

Witam,
naprawdę warto zorganizować wesele w Hotelu Margerita w Modlnicy. Smaczne jedzenie, miła obsługa i profesjonalne podejście do klientów.
Byłam tam dzisiaj obejrzeć dużą salę i nawet okazało się, że ktoś odwołał termin 14 lipca i 21 lipca. Sala jest przepiękna więc naprawdę warto. Pozdrawiam,
Tamara

23 kwiecień 2012

Zwolnione terminy 14.07.2012 oraz 21.07.2012 w Restauracji Margerita w Modlnicy na przepięknej dużej sali bankietowej. Kontakt pod numerem telefonu 12 419 28 71 lub margerita@margerita.pl

26 kwiecień 2012

hej ja do Agnieszki która pytała o sale koło Skawiny więc jest tam fajna knajpa U Niedźwiedzia nie dużo biorą sala akurat jest na 140 osób można sobie dobrać stół wiejski nie drogo. Możesz jechać i zapytać dokładnie o wszystko:) bardzo miła panie które odpowiedzą na wszystkie pytania sama planuje tam ślub w przyszłym roku

30 kwiecień 2012

Do agiii: może spodoba Ci się któraś z tych sal:
http://www.saladlaciebie.pl/1540,Park-Hotel-lyson,Inwald.html

http://www.saladlaciebie.pl/1491,Restauracja-Trzej-Kucharze-w-Hotelu-Kontrast,Krakow.html

Słyszałam dobre opinie o nich.

9 maj 2012

Wolne terminy na rok 2012 w celu uzyskania informacji proszę o kontakt m.krawczyk.domweselny@gmail.com

9 maj 2012

Nowo budowany Zajazd między Wieliczką a Bochnią
organizuje przyjecia weselne, bankiety , na 200 osób, rezerwacja miejsc na 2013 rok
Zapraszamy informacja tel 604148063

18 maj 2012

Witam ,posiadamy wolny termin na 16.06.2012 PROMOCJA!!!! w nowo otwartym lokalu Euforia w Myslenicach.Zapraszam na strone www.salaeuforia.pl
Obiekt jest nowoczesny ,klimatyzowany ,mieszczacy nawet 300 osob.

21 maj 2012

Klub,, KABARET ''organizuje wesela i inne przyjecia do 150 osób
ul.Krakowska 5 ,Krakow

6 czerwiec 2012

Dom weselny vangelis firmy weselmy się jest do około 200 osób z tego co mi wiadomo. My mieliśmy wesele na innej sali, ale ta jest duża, ładna, nowoczesna. jeśli chodzi o firmę, to możemy polecić :)

22 czerwiec 2012

Zapraszamy
www.castello-wolbrom.pl

3 lipiec 2012

ja byłem na weselu w domu weelnym anson w Niepołomicach było super jedzenie smaczne i dużo, obsługa profesjonalna, w ubikacjach czysto(co chwilę dopilnowywała tego Pani) ręczniki jednorazowe(nie tak jak w resteuracji w Szarowie powieszony ręcznik jeden dla wszystkich) wracając do wesela to zaletą jest duży teren z ładnym ogrodem(pomysł z łódkami są super) polecam ten dom weselny
dj

3 lipiec 2012

ja byłem na weselu w domu weelnym anson w Niepołomicach było super jedzenie smaczne i dużo, obsługa profesjonalna, w ubikacjach czysto(co chwilę dopilnowywała tego Pani) ręczniki jednorazowe(nie tak jak w resteuracji w Szarowie powieszony ręcznik jeden dla wszystkich) wracając do wesela to zaletą jest duży teren z ładnym ogrodem(pomysł z łódkami są super) polecam ten dom weselny
dj

4 lipiec 2012

chciałem się podzielić informacją o resteuracji szafrantu w Niepołomicach
1.opinie klientów na stronie tej resteuracji nieobiektywne(prubowałem opisać moją przykrą przygodę w tym lokalu niestety nie ukazała się) właściciele dbają aby negatywne opinie usówać
2. pierwsze wesele było właścicieli lokalu o którym tak pięknie opisali
3.pięknie piszą o szefie kuchni?, tylko pytanie którym bo już paru było mimo tak krótkiego czasu funkcjonowania.
4. nie wiem jakich używają przypraw ale niektóre potrawy nie do zjedzenia

nie polecam tego lokalu i nigdy go już nie odwiedzę
franek

3 sierpień 2012

Co tu dużo pisać ten lokal jest chyba jeden z lepszych w okolicy. Wesele odbywa sie tam praktycznie co tydzien.Ma świetną renomę najlepiej sprawdzie sami http://www.agro-gosciniec.pl/

6 sierpień 2012

Witam,
Proszę o opinie na temat Domu weselnego w Mogilanach - Jurek Catering. Czy warto tam zrobic wesele?:)

8 sierpień 2012

BYLAM NA WESELU W HOTELU STARYM W KRAKOWIE, TO DRAMAT BYLAM GLODNA, BARDZO MALE PORCJE OBIAD TAK PRZEWLEKANO I PODAWANO TYLKO WINO I WODĘ NIE POLECAM

14 sierpień 2012

Anson - nie polecam!!!!!

15 sierpień 2012

drogi gościu piszesz kompletne bzdury. Ja Anson polecam.

30 sierpień 2012

"gosciu" informuję że twój wpis z dnia 14.08.2012 został zgłoszony do prokuratury

2 wrzesień 2012

czy ktos moze mi polecic sali do 80 oosb w ktorej ceny sa w miare a nie powyzej 200 zl na osobe

4 wrzesień 2012

Elu, polecam dom weselny anson w Niepołomicach,ceny przystępne i co ważne nie podnoszą cen mimo podwyżek

12 wrzesień 2012

Elu polecam Chatę Gieda w Zagórzanach, jedzenie smaczne można sprawdzić ich zamawiając obiad w restauracji a później pytać o szczegóły. Ja płaciłam za osobę w lipcu 2012r 160zł ale menu było ustalane pod nas gdyz mielismy kilka wlasnych pomyslow :)

30 wrzesień 2012

Ja serdecznie polecam dom weselny Anson w Niepołomicahc. 11.08.12 odbyło się tam nasze wesele, i opinia która się tu pojawiła jest czystym oszczerstwem konkurencji. Wszyscy nasi goście wyszli zachwyceni, uważamy, że nie mogliśmy trafić leepiej z wyborem sali weselnej. Miejsce jest łądne, jedzenie bardzo smaczne, porcje ogromne !! Do tego super konkurencyjne ceny! Właściciele są otwarci na wszelkie propozycje, a kucharz- jeden z najlepszych w kraju. Serdecznie wszytskim polecam. A zeby udowodnić, że to niee bezpodstawna reeklama podaję swój nr 794160466, można dzwonić i pytac, dysponuję do wglądu umową z DW, zdjęciami i filmem na których widać, że naprawde odbyło się tam nasze przyjęcie!!

15 październik 2012

U nas było prawie 200 osób, a spokojnie można zmieścić nawet więcej. Miejsce to Biała Wilczyca pod Krakowem - miejsce spisało się na medal, wszyscy pomieścili się bez tłoku.

30 listopad 2012

My serdecznie polecamy sale w Wieliczce.
Mieliśmy tam ślub w sierpniu na 160 osób.
Obsługa bardzo miła,jedzenie świetne.
Sala nowa.Naprawde polecamy.

www.salawieliczka.pl

18 grudzień 2012

Polecam na każde wesele nasz hotel oraz jedyny w swoim rodzaju ogród z altaną. Na niektóre terminy w 2013 roku proponujemy extra ofertę: przy podpisaniu umowy do dnia 15.01.2013 zaproponujemy Państwu dodatkowo w cenie przyjęcia weselnego do wyboru: pakiet grillowy lub tort weselny lub duży rabat na pakiet open bar (napoje alkoholowe, bezalkoholwe, napoje ciepłe). Po szczegóły proszę dzwonić lub pisać wiadomość E-mail. www.hotelpiast.pl

30 grudzień 2012

czy to prawda że hotel NIEPOŁOMICE ogłasza upadłość razem z Niepołomickim GSem
jeżeli tak to możecie mi wyjaśnić jak wyglądają zobowiązania wobec klientów (wesele)którzy mają podpisane umowy, obawiam się że wpłacając Kase może zostać zablokowana przez komornika,a może to tylko plotki.

9 styczeń 2013

To nieprawda , że Hotel Niepołomice*** ogłosił upadłość. Działa i organizuje wszystkie imprezy oraz wprowadza nowe atrakcje- odsyłamy wszystkich na naszą stronę www i profil Facebooka które uaktualniamy na bieżaco.!
www.hotelniepolomice.pl, https://www.facebook.com/HotelNiepolomice

Pracownicy Hotelu Niepołomice***

16 styczeń 2013

Otwarcie 01.03.2013. Wiele wolnych terminów jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku.

Zapewniamy całościową organizację wesela. Sala do 250 osób, klimatyzowana, nowy budynek, pokoje dla Gości (apartament Nowożeńców i pokoje dla Rodziców Pary Młodej gratis).

Od 120 zł/osobę.

Zapraszam do kontaktu - dom.weselny.mszana@gmail.com.

http://www.domweselnymszana.home.pl/

24 styczeń 2013

opinie domu weselnego uniedzwiedzia

11 luty 2013

Witam, szukam sali weselnej do wynajęcia na ponad 200 osób , czy możecie pomóc ?

14 luty 2013

Nie wiem, czy ci pomogę, ale weszłabym na stronę www.salenawesela.pl/miejsca/miasto_Krak%C3%B3w , przejrzała, co jest na 200+ osób i wysłała zapytanie. Owszem, możemy ci doradzić, ale zapytania za ciebie nie wyślemy :)

21 luty 2013

Polecam salę na 200 osób z kompleksowa ofertą cateringowa ;
www.gose.pl

21 luty 2013

Polecam salę na 200 osób z kompleksowa ofertą cateringowa ;
www.gose.pl

21 luty 2013

http://www.klubharnas.pl/POLECAM KLIMATYCZNA KARCZME HARNAS W OKOLICY OJCOWA OK 20 KM OD NOWEGO KLEPARZA CENA ZA WYNAJEM OK 1500-2000 W ZALEZNOSCI OD TERMINU MENU DO UZGODNIENIA

19 marzec 2013

witam pilnie szukam sali na wesele ok 140 osób z własnym cateringiem termin 22 czerwiec 2013

19 marzec 2013

najlepiej okolice zielonek lub michałowic

20 marzec 2013

Odstąpię salę weselną w Hotelu Margarita w Modlnicy (3km od Makro). Termin 08.06.2013.

Piękna sala na 300 osób.

Jedyne koszty to standardowa zaliczka 2000,00 PLN płacona bezpośrednio w Hotelu.

W przypadku zainteresowania prosimy o telefon i podanie informacji skąd dowiedzieli się Państwo o ww. ofercie.

Kontakt do hotelu: 0-12 419-28-71

26 marzec 2013

Zapraszamy do wspólnej dyskusji na forum ślubno weselnym:
www.Wianeczek.pl

Wszystkie firmy ślubne zapraszamy do współpracy!

28 marzec 2013

do gościa Piotr:
proponuję dom weselny "Pod akacjami" - Garlica Murowana k/Zielonek.

28 marzec 2013

do gościa Piotr:
proponuję dom weselny "Pod akacjami" - Garlica Murowana k/Zielonek.
tel.664703503

24 kwiecień 2013

Polecam salę Park hotel łysoń w Inwałdzie. Miejsce pełne zieleni, w otoczeniu Parków rozrywki. Byłam tam na weselu kuzynki piękna sala do 300 osób z wspaniałym ogrodem zimowym. Jedzonko pyszne-bardzo dużu, super obsługa i komfortowe pokoje dla gości, aż nie chciało się wyjeżdżać!!!!

29 kwiecień 2013

Ja ze swej strony polecam restaurację Tiffany w Krzeszowicach. Fantastyczny personal, wspaniałe dania, sala mogą zmieścić mnóstwo ludzi na weselach. Wspominam tą restaurację wraz z szampańską zabawą. Pozdrawiam!

23 maj 2013

Jesli ktoś szuka dużej sali, to polecam salę w Mogilananch www.wesela.jurek-catering.pl. Sala jest na 250 osób, klimatyzowana, nowa, jasna i przestronna.

21 czerwiec 2013

Polecam firmę Lost & Found. PRzesyłaja ofertę dostępnych terminów wesel w dniu w którym sobie wybierzecie. Nie trzeba obdzwaniac wszystkich sal.
www.rezerwacjeslubne.com.pl

27 czerwiec 2013

Przepiękne miejsce na przyjęcie ślubne - chocholowydwor.pl, zdjecia obiektu mówią same za siebie

28 sierpień 2013

Ja polecam Hotel Lenart w Wieliczce.
Mają do wyboru 3 sale, z czego największa jest w stanie pomieścić ponad 200 osób. Jakość obsługi i pomoc w organizacji pierwsza klasa. Moim zdaniem w okolicy nie ma lepszego miejsca do organizacji wesela. Polecam Wam ;)

17 wrzesień 2013

ja swoje wesele planuję zrobić w Preston Centre na rynku głownym :) dłuuuuugo szukaliśmy czegoś odpowiedniego, aż w końcu trafiliśmy do Preston Centre i to jest TO czego szukaliśmy, polecam wszystkim :)

28 październik 2013

Witam,
poszukuję sali weselnej tudzież Hotelu, który pomieści ok 220 gości. Poszukujemy z Krakowa i okolic. Czy może ktoś słyszał o czymś godnym polecenia? Dodam,że zależy nam aby ślub odbył się w październiku 2014

29 październik 2013

Witam nie dawno bralem slub i moge Wam powiedziec gdzie NIE robic wesela. Dom weselny pod kasztanami w Igolomii. Wszystklo bylo by dobrze gdyby nie pan M. - wlasciciel. Kawal chama z niego. Nie dosc ze nie sluchal czego z zona oczekiwalismy a dodam ze nie jestesmy jakos wymagajacy, to robil wszystko po swojemu. A jako newsa dodam ze na dodatek falszuje dokumenty!! uwazajcie na niego

29 październik 2013

do Panna Mloda
moge polecic Ci dom weselny "zielone wzgorze" mieszczacy sie w miejscowosci zielona43.
Piekny dom weselny i okolica... dom weselny jest na uboczu przy lesie -rewelacja
cisza, spokoj duzo miejsca obok budynku zeby usiasc na swierzym powietrzu. Wlasciciele bardzo profesjonalni swietne podejscie maja do ludzi. Bylam tam juz na 4 weselach w tym na weselu brata wiec wiem jak to wyglada u nich "od kuchni" goraco polecam

29 październik 2013

A czy jednak coś trochę bliżej?

26 listopad 2013

Witam, polecam restauracje Avangarda przy ulicy Zyblikiewicza. Znajduje się tam sala teatralna na ponad 250 osób i bez problemu można tam zorganizować wesele. Przyjemna atmosfera, miła obsługa. Bawiłam się świetnie jedyne do czego mogłabym się przyczepić to muzyka, która grała smętne kawałki. Polecam rozejrzeć sie bardziej w tym miejscu bo naprawdę warto.

Pozdrawiam

20 grudzień 2013

Do Panna Młoda: Sprawdź Dom Krakowski, wesele kuzynki odbylo się tam w niepowtarzalnej atmosferze. Jak kiedyś mój Chlopak się domyśli, ze kiedyś trzeba wziąć slub to wesele odbędzie się wlasnietam! ;)

31 grudzień 2013

Jak juz wczesniej odpisywalam - ja polecam Dworek Krakowski Luczanowicka Krakow

`pyszne jedzenie- i jest go naprwde duzo , podane bardzo ladnie

sala duza piekna i klasyczna

piekny ogrod, cisza i spokoj

duzy parking i sa pokoje dla gosci - co jest bardzo wazne

wszytsko jest czyste ladne zadbane - ladne duze toalety - suknia slubna nie stanowi problemu aby z nich skorzystac ;)

osobna sala taneczna - dla mnie to byl duzy plus!

mala sala np dla znajomych

super

9 styczeń 2014

Miałam przyjemność być na sylwestrze w Domu Weselnym Pod Kasztanami. Razem z przyjaciółmi spędziliśmy cudowny wieczór właśnie w tym miejscu. Sala bardzo ładna i duża, jedzenie przepyszne w ilościach "nie do zjedzenia":) Bardzo miła obsługa, ciągle wszystkiego doglądająca. A właściciele lokalu wyglądali na bardzo w porządku, przyglądając się z boku widziałam, że około 70% ludzi którzy już wychodzili do domu podchodziło do właściciela podając mu rękę, dziękowało mu za wspaniałą zabawę:) Zresztą sama byłam zadowolona..... gorąco polecam.

12 luty 2014

Witam,
czy możecie mi powiedzieć co dzieje się z resteuracją szafrantu w Niepołomicach
znikają reklamy, banery, w lokalu ciemno, podobno zwolnili wszystkich pracowników, co z weselami które mają być nie mogę się tam dodzwonić.

18 luty 2014

Nie jestem pewny czy 200 osób wejdzie ale sprawdź Dwór Staropolski - http://www.dwor.net/

23 luty 2014

Szanowni Państwo,
sala bankietowa Szafrantu bynajmniej nie została zamknięta. Zmieniliśmy profil działalności z Restauracja na Salę Bankietową. Pozdrawiam Wszystkie pary które planują u nas przyjęcie weselne. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom.

28 luty 2014

Ja polecam Dom Krakowski! Niepowtarzalny klimat na wesele, bo nie dość ze elegackie sale to widoki cudne na rynek ;) maaaagia!

20 marzec 2014

W krakowie duze wesele można zorganizowac w domu krakowskim. Fajny klimat. Tuż przy rynku :) gościom będzie łatwo dojechać i wrócić :)

3 maj 2014

POLECAMY DOM WESELNY POD KASZTANAMI
Koleżanki powiedziały: "Jak Wy to zrobiliście, że znaleźliście takie ładne miejsce z takim pysznym jedzeniem." a wyraz ich twarzy mówił wszystko. Wujek powiedział "Obsługa rewelacja!" Opinie tego typu powtórzyły się wśród reszty gości. Chcemy abyście wy także mogli coś podobnego usłyszeć co jest bezcenne i kładzie wisienkę na torcie wynagradzając cały trud włożony w przygotowania do Wesela. Dlatego polecamy Dom Weselny Pod Kasztanami w Igołomi. Ponadto wszystko załatwiane w przemiłej atmosferze, czuliśmy się tam jak u znajomych, którzy chcą nas jak najlepiej ugościć. Bez żadnych problemów. Właściciele dają z siebie wszystko zgodnie z ofertą a nawet więcej.

8 październik 2014

Cześć. Mnie się podobało na weselu u mojego kumpla, które robił w Złotej Róży i też tam planuję zrobić swoje. Byłem sprawdziłem, zdegustowałem jedzenie i powiem, że mimo że mają tanio, to profesjonalnie i porządnie. Jak coś to na stronie hotelu www.zlota-roza-hotel.pl jest pełna oferta. Ogólnie to oferują salę na 300 osób, a noclegów mają przygotowanych dla 100, także zacnie ;)

3 grudzień 2014

Byłam na takim dużym weselu w Dosłońcu - świetnie sobie poradzili z organizacją i miejsca też nie brakowało a do tego piękne otoczenie hotelu, można było pospacerować....

10 luty 2015

Polecam Dom weselny Akacjowy Dwór - organizujący przyjęcia weselne, wyśmienite jedzenie, orkiestrę grającą do "białego rana". Śluby - to jest TO, na czym się znamy! http://akacjowydworkrakow.pl/

3 marzec 2015

w Best Westernie http://www.bestwesternkrakow.pl/wesela/ masz salę nawet na 400. po udekorowaniu wygląda na prawdę elegancko, byłam tam kiedyś na weselu koleżanki z pracy. miałą sporo gości z różnych stron Polski i tu na plus działa lokalizacja, bo blisko a4 jest. poza tym jedzenie dobre, nie jakoś mega wyszukane menu al e też nie "byle co" jakie można na każdym weselu dostać.... i sama sala bardzo ładnie przystrojona, okrągłe elegancki stoliki, mnie się bardzo podobało i sądze że reszcie gości także

27 kwiecień 2015

Mnie się marzy taka restauracja jak Pod Gigantami z Warszawy. Bardzo elegancka, przepyszne jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie.

3 maj 2015

A patrzyłeś na sale w hotelu europejskim? Jak wejdziesz na stronkę to tam masz okienko wolne terminy więc łatwo sprawdzisz czy się wpiszesz.

24 czerwiec 2015

Wiem, że salę na ok 180 osób ma Centrum Biznesu (Nowa Huta, ul. Makuszyńskiego). Co ważne, maja duży parking, więc nie będzie problemów z szukaniem miejsca do parkowania. Weselnicy spokojnie pomieszczą się w przestronnej sali - polecam!

18 wrzesień 2015

Na taką liczbę osób to na pewno nada się hotel Best Western Premier... byłam tam na weselu, gdzie gości było ponad 200 osób :) Miejsce jest przestronne, więć komfortowo tyle osób się mieści i obsługa jest bardzo uprzejma :)

3 grudzień 2015

Sprawdź sobie ofertę w hotelu Best Western Efekt Express na Opolskiej :) Moja przyjaciółka miała tam slub i własnie było to wesele na ok 200 osób. Wszyscy się pomieścili, sale mają naprawdę dużą więc nikomu nie brakowało miejsca :)

5 styczeń 2016

Ja również polecam Best Western Premier na Opolskiej. Przestronna sala, przepyszne jedzenie i bardzo kompetentna obsługa.

19 luty 2016

Też słyszałam same dobre rzeczy o Best Western Efekt Express. Moja siostra będzie urządzać tam wesele - jak na chwilę obecną współpraca układa się znakomicie! :)

2 marzec 2016

Kasia, Monia, dzięki za polecenie! Właśnie się do nich odezwaliśmy i zapowiada się super! Tylko z terminem ledwo się wstrzeliliśmy, bo chyba tłumy tam są u nich straszne

10 marzec 2016

Z tym Best Western Premier faktycznie nie jest łatwo, my ostatecznie postanowiliśmy przesunąć ślub i wesele o dobre pół roku bo uparliśmy się strasznie na nich, koleżanka tam robiła i tak nam się podobało, że nawet nie chcieliśmy się za niczym innym rozglądać tym bardziej żę gości można ulokować też u nich co jest super plusem jak dla nas a nie szukać dwóch miejsc

7 kwiecień 2016

Jeszcze odnośnie Best Western Efekt Express - jesteśmy nimi coraz bardziej zachwyceni! <3 mega profesjonalna obsługa, jak zobaczyliśmy jak u nich wyglądają wesela, to byliśmy w (pozytywnym!) szoku!

8 lipiec 2016

Best Western Premier, z całym przekonaniem. Rewelacyjna sala. Aura jaka się unosi w powietrzu jest nie do opisania. Polecam każdemu kto szuka sali w Krk. Nie zamieniłabym jej na żadną inną. rewelacja...

2 sierpień 2016

Czy ktoś słyszał o domu weselnym Orchidea? Tu ich strona - www.domweselnyorchidea.pl, bo mi właśnie znajoma mówiła, że tam organizuje - niestety mnie nie będzie na jej weselu, ale zastanawiam się nad salą dla siebie. Co myślicie?

8 wrzesień 2016

Best Western Premier faktycznie jest super :) ładna sala, dobre jedzonko, mili ludzie na miejscu :) no i duże miejsce przy centrum miasta, godne polecenia

12 wrzesień 2016

Polecam poszukać czegoś tutaj http://www.planowaniewesela.pl/sale-weselne , ja znalazłam super sale w niskiej cenie. Pozdrawiam :)

28 listopad 2016

Na 200 osób wiem, że jest w Kielcach Dworek Wymysłów. Ja tam byłam jakiś czasu temu i bardzo ładne miejsce.

17 grudzień 2016

Mogę polecić to miejsce bestwesternkrakow.pl, bardzo eleganckie, dobre jedzenie, my świetnie się bawiliśmy.

27 grudzień 2016

Widziałem, że ktoś wypowiadał się na temat Best Western Premier w Krakowie i faktycznie jeśli ktoś się zastanawia to niech chociaż zobaczy ich ofertę bo miejsce super. Byliśmy tam z żoną i była zachwycona.

7 luty 2017

Byłam na weselu w bardzo ładnej Restauracji, gdzie pomieścisz taką ilość gości. http://www.pl.browar-lubicz.com.pl/wesela Bardzo sympatyczna i fachowa obsługa, jedzenie bardzo dobre dodatkowo osobna karta dla dzieci. Na prawdę było jak w bajce. Polecam gorąco. Gdybym miała robić wesele w Krakowie to w tej restauracji

16 marzec 2017

lubicz bardzo ok!

29 marzec 2017

Tutaj masz szeroki wybór sal z Krakowa i okolic, przejrzyj sobie oferty na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie: https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/sale-weselne/miasto/krakow,299 - możesz sobie posortować pod kątem liczby gości żeby zaoszczędzić czas.

7 kwiecień 2017

Polecam wam szukać sal na https://weselnapolska.pl/ znajdziecie tam szeroką ofertę sal, ja tutaj znalazłam na swoje :)

8 kwiecień 2017

w best western premier jest naprawdę sporo miejsca i przez to bardzo duży komfort także to na pewno ogromny plus.

15 wrzesień 2017

No jeśli chodzi o sale weselne w Krakowie, to moim zdaniem nie ma lepszej niż Stara Zajezdnia. Przede wszystkim niepowtarzalny klimat, wyjątkowe miejsce

15 październik 2017

Jeśli chodzi o kraków i tak dużą salę, to na pewno w hotelu best western efekt express. My mielismy tam wesele na 170 osób, ale wiem, że 200 też spokojnie sie zmieści.

13 listopad 2017

Duża i fajna sala weselna? Od razu przychodzi mi do głowy Stara Zajezdnia :) Moim zdaniem najlepsza sala weselna w Krakowie, a na kilku takich imprezach już byłam :D

15 marzec 2018

Jeśli chodzi o większe wesela, tak od 200-stu osób, to ze swej strony mogę polecić best western premier. Jest tam duża, nowoczesna i śliczna sala. Jest na tyle przestrzeni by wszyscy czuli się bardzo swobodnie. My z mężem mieliśmy tam wesele na 240 osób i było ekstra!

29 marzec 2018

Sprawdź Starą Zajezdnię w Krakowie :) zdarzyło mi się być tam już dwa razy na weselu i naprawdę nie ma się do czego przyczepić :D

30 maj 2018

ja miałam organizowaną zabawę weselną w hotelu Best Western Premier i jestem bardzo zadowolona, bardzo dobra współpraca z pracownikami hotelu i miejsce samo w sobie jest ładne

4 grudzień 2018

A Dąbrowa Górnicza wchodzi w grę? to nie tak daleko jeśli chodzi o dojazd, zwłaszcza autostradą a mają piękną salę - Zajazd kwadrat tam :)

23 kwiecień 2019

Bardzo ładna sala jest w http://www.aldan.com.pl/. Byłam tam na weselu i organizowałam tam imprezę firmową. Za każdym razem wszystko było w jak najlepszym porządku. Bardzo miła i kontaktowa Pani menadżer. Zna się na rzeczy i ma sporą wiedzę jak powinna wyglądać impreza. Serwują wyśmienite jedzenie. Lokal jest ładnie urządzony

21 czerwiec 2019

Czy ktoś był na weselu w hotelu Sympozjum???

29 sierpień 2019

Restauracja Avangarda - byłem jako gość i już jestem pewien, że to tam w przyszłym roku będzie mój ślub. Świetna sala, przepiekny wystrój, niczego nie brakowało.