zamknij

Agro-Gościniec Myślenice najlepsze miejsce na wesele.

Wiadomość
3 sierpień 2012

Witam

Chciałbym wszytkim zainteresowanym przyszłym noworzencą polecić doskonałe miejsce na wesele lub małe przyjecie. Nie powtarzalny klimat, piekna okolica, doskonałe swojskie jedzenie wszytko robione z własnych wyrobów. Ogródek i mozliwość zrobienia grila. Ale najlepszym plusem jest obsługa przebrana w stroje góralskie. Polecam

9 październik 2012

Sama też wybrałam to miejsce na swoje wesele a przekonało mnie to że jak chodziłam do szkoły to byłam w Agro-Gościncu na pokazie wypiekania chleba i wyrabiania kiełbasy i innych mięs. Wszystko jest wyrabiane tradycyjnymi metodami i daja gwarancjię że wszytko bedzie smaczne na weselu. Mają bardzo dobra reputacjię dlatego wiele szkół organizuje tam wyjazdy żeby pokazac jak sie powinno robić jedzenie. Polecam

24 listopad 2012

Doskonałe miejsce na wesele polecam wszystkim. Szczegulnie traz kiedy zrobili generalny remont i zmienili nazwe na Gosciniec Beskid dla zainteresowanych podaje linka http://gosciniecbeskid.pl/
polecam warto najlepsze miejsce na wesele w okolicach krakowa i Myslenic

14 grudzień 2012

Co tu dużo pisać ten lokal jest chyba jeden z lepszych w okolicy. Wesele odbywa sie tam praktycznie co tydzien.Ma świetną renomę najlepiej sprawdzie sami http://gosciniecbeskid.pl/

22 styczeń 2013

Byłem tam na kilku już weselach i grillu. Wielu moich znajomych sie zdecydowało na to miejsce i to był najlepszy wybór. Wspaniały lokal, profesjonalna obsługa i smaczne jedzenie. W tym roku też dostałem zaproszenie od znajomych i bardzo się ucieszyłem bo będe miał okazjie znowu się tam bawić. Prawda jest taka że na renome trzeba sobie zapracować długolenim profesjonalizmem. Polecam wszystkim nie zdecydowanym szukającym magicznego miejsca na wesele lub impreze okolicznościową.

5 luty 2013

Ja miałem swoje wesele w Gościniec Beskid pod Krakowem w tamtym roku i byłem naprawde zadowolony. W tym roku moja siostra też organizuje tam wesele. Wszystkie dobre komentarze co są napisane to ja się też pod nimi podpisuje. Wysoka jakość i doskonała organizacja wszytko super polecam.

21 luty 2013

POLECAM SALE WESELNA KARCZMY HARNAS OK 20 KM OD KRAKOWA SUPER KLIMATYCZNY LOKAL NA WESELE W POBLIZU ROWNIE KLIMATYCZNY KOSCIOLEK NA SLUB SANKTUARIUM BL SALOMEI NA GRODZISKU KOLO SKALY PO SLUBIE KOLO KOSCIOLKA SUPER ZDJECIA SZCZEGOLNIE PRZY STUDNI -SLONIU PRZYYNOSZACYM SZCZESCIE PARZE MLODEJ http://www.klubharnas.pl/oferta

19 marzec 2013

Agro-Gościniec z Jasienicy wspólnie z kołem Gospodyń z Jasienicy gdzie maja swoja siedzibę zdobył 1 miejsce w XI Powiatowym przegladzie potraw regionalnych, które odbyły się 17 marca 2013r. Każdy kto będzie orgaznizował wesele lub inna uroczystość w Agro-Gościncu może być pewny że wszystkie przygotowane potrawy będa smaczne i najwyższej jakość. Polecam ten lokal najlepszy w okolicy :)

17 kwiecień 2013

To miejsce ma swój klimat Ja też polecam Agro-Gościniec.

22 maj 2013

Jeszcze nigdy nie spotkałem sie z tak dobrym jedzeniem na weselu. Agro-Gościniec swoimi wyrobami poprostu deklsuje inne tego typu lokale i restauracjie. Jestem z krakowa ale opłaciło się poszukac troszke dalej od krakowa miejsca na moje wesele. Polecam wszystkim z okolic krakowa to miejsce.

16 lipiec 2013

Doskonałe miejsce na wesele Najlepsze w okolicy jedynym minusem jest brak zasięgu w T mobile ale przynajmniej miałam spokuj :)na swoim ślubie

8 sierpień 2013

Pomimo drobnych minusów sala w Agro-Gościńcu jest najlepsza w okolicy Myślenic i Krakowa. Najlepsze mają jedzenie i obsługa bardzo profesjonalna i miła. Sami na nie byliśmy pewni czy te wszystkie pochwały dotyczące tego miejsca to prawda ale warto było i naprawdę dziekujemy włascicielą za wspaniałe wesele i nie zapomniane chwile. Dziekujemy :)

13 wrzesień 2013

Agro-Gościniec wspaniałe jedzenie gralismy tam juz kilka razy i za każdym razem było wszystko bardzo smaczne tylko palce lizać. Goście byli za kżdym razem zadowoleni gratulacjie dla właścicieli za to że jest taki wspaniały lokal w okolicy z takim dobrym jedzeniem. Polecam

4 październik 2013

Dziękuje za wspaniałe wesele :) Wszystko było nawet lepiej jak się spodziewałem. Polecam wszystkim szukającym klimatycznego miejsca na wesele.

14 styczeń 2014

Słyszałam wiele dobrego o tym miejscu i postanowiła sama sprawdzić czy to prawda co piszą o tym miejscu. Tak więc wspólnie z naszymi znajomymi byliśmy na balu sylwestrowym. Musze powiedzieć że było wspaniale bardzo udana impreza. Nie zwlekając zarezerwowaliśmy swoje wesela w Agro-Gościńcu na 2015 rok. Nie mogę się już doczekać polecam wszystkim.

4 luty 2014

Polecam super miejsce na wesele

29 kwiecień 2014

Co tu dużo pisać wszystkie wcześniejsze dobre komentarze to prawda. Wesele było wspaniałe jestem mile zaskoczona że wszytko było na tak wysokim poziomie a jedzenie to niebo w ustach i nie przesadzam. Dziękuję gospodarzą i polecam wszytkom poszukujących miejsca na wesele. Jestem z Krakowa ale warto było poszukać po za Krakowem.

27 maj 2014

Będąc na weselu nie mogę niczego złego powiedzieć. Miejsce na wesele dla par z okolic Krakowa i Myślenic bardzo dobre. Bardzo przyjemne miejsce i jedzenie bardzo smaczne. Polecam

4 czerwiec 2014

Pierwszy raz byłem w Agro-Gościńcu na weselu kilka lat temu gdy moja siostra miała tam wesele. W ciągu tych kilku lat byłem tam jeszcze 3 razy na weselu. Zawsze wesele było udane muszę przyznać że jedzenie maja super smaczne. Wspaniała obsługa ( kelnerki w strojach góralskich). Gdy ja zdecydowałem się na wesele nie zastanawiałem się z moja świeżo poślubioną żoną żeby własnie w Agro-Gościńcu zorganizować wesele. Wesele było jak zwykle wspaniale. Dziękujemy właścicielom i polecamy wszystkim poszukującym miejsca na wesele.

15 lipiec 2014

Obiektywnie patrząc jak wyglądało wesele w Agro-Gościńcu to w skali od jeden do 10 to można wymienić:
Jedzenie 10 na 10,(Ciężko znaleźć lokal gdzie podają tak dobre jedzenie i tak dużo). Obsługa 8 na 10 ( kelnerki w strojach góralskich prezentują się wspaniale). Obiekt bardzo ładny 8 na 10 zależy czy ktoś lubi góralski styl. Ogólnie bardzo fajne klimatyczne miejsce 9 na 10
Taka moja opinia polecam.

9 sierpień 2014

Wszystkim osoba szukającym lokalu na wesele z Krakowa i okolic polecamy Agro-Gościniec koło Myślenic. Ja się zdecydowałam i naprawdę polecam bo warto.

21 sierpień 2014

Dziękujemy właścicielom Agro-Gościńca za wspaniałe wesel. Wraz z mężem byliśmy bardzo zestresowani przygotowaniami do naszego ślubu na szczęście wybraliśmy Agro-Gościniec koło Myślenic i to był strzał w dziesiątkę. Oboje z mężem jesteśmy z Krakowa na początku mieliśmy obawy ale okazało się że nie ma się czego obawiać obsługa zajęła się wszystkim perfekcyjnie i nam została tylko dobra zabawa :) Jeszcze raz dziękujemy za wspaniale zorganizowane wesele.

5 wrzesień 2014

Serdecznie polecam wszystkim przyszłym nowożeńcom Gościniec Beskid.
16.VII.2014 odbyło się tam przyjęcie weselne mojej córki. Stres był porażający, jednak właściciele cały czas uspokajali moje skołatane nerwy przejmując we własne ręce całą organizację. Przyjęcie weselne było niesamowicie sprawnie i profesjonalnie zorganizowane, wszyscy chętni ulokowani w pokojach gościnnych. Stoły uginały się od pysznego jedzenia, nikt z gości nie mógł się do niczego doczepić , nawet Ci najbardziej wymagający a towarzystwo było nie tylko z całej Polski ,lecz i spoza kraju. Dziękuję właścicielom i całej ekipie.

9 październik 2014

Bardzo fajne klimatyczne miejsce. Polecam wszystkim nie tylko na wesela. Wspaniała obsługa i doskonałe tradycje swojskie jedzenie.

25 listopad 2014

Przybyłem, zobaczyłem, przeżyłem i potwierdzam :) wspaniały lokal jedzenie niebo w ustach obsługa super. Polecam wszystkim co szukaja mniejsca na naprawde udane wesele koło Krakowa.

5 styczeń 2015

Wesele było bardzo udane również byłam z moim mężem na sylwestra i moge powiedzieć że świetne miejsce i mają najlepsze swojskie wyroby jakie jadłam polecam.

30 wrzesień 2015

Bardzo dobre jedzenie i super obsługa oraz wspaniały wystrój sali i piękny ogród. Mieszkam w Krakowie ale było warto zorganizować tam przyjęcie weselne polecam wszystkim z Krakowa i okolic. Pozdrowienia dla przepięknych kelnerek w strojach góralskich :) bardzo dziękuje.