zamknij

Dom Weselny u Niedzwiedzia

Wiadomość
12 wrzesień 2011

W ostatnią sobotę sierpnia byłam gościem na weselu w Domu Weselnym U Niedzwiedzia w Krakowie na ul Skotnickiej. Polecam wszystkim to miejsce sala obszerna i klimatyzowana, miła i nie nachalna obsługa , stół wiejski na poziom 4* .
Naprawdę bawiliśmy się tam świetnie,
poczucie że dla wszystkich pracujących tam osób byliśmy najważniejsi było bezcenne . O jedzeniu nie można do dziś zapomnieć . Chciałam zarezerwować sobie termin na wrzesień 2012 ale soboty są już zajęte i to jedyny minus (zastanawiam się nad piątkiem).CO myślicie o weselu w piątek ?
Pozdrawiam Zuza

10 listopad 2011

W tym roku byłam gościem na takim właśnie piątkowym weselu w Domu Weselnym "U Niedźwiedzia". Jak poznałam cene promocyjnego zestawu (podobno promocja obowiązuje także w niedziele) byłam zaskoczona i to bardzo pozytywnie. Cena za osobę była naprawdę atrakcyjna, a na przyjęciu niczego nie brakowało! Smaczne jedzenie - bardzo duże porcje, napoje bez ograniczeń i obsługa dbająca o to by gościom niczego nie zabrakło. Czego chcieć więcej:) A czy bawiłam się inaczej niż gdyby wesele było w sobote... oczywiście, że nie:) Moim zdaniem wesele w piątek to naprawdę dobry pomysł tym bardziej przy takiej ofercie!

12 grudzień 2012

To gratuluje wszystkim co pisali wcześniej bo ja w listopadzie 2012 dostałam tam zimny obiad ,a na obsługę trzeba było wołać po się chowali na zapleczu.
PS Piękne sztuczne kwiaty i staw za kratami

13 grudzień 2012

W lipcu br byłam gościem weselnym lokalu "U niedźwiedzia" i muszę przyznać, że było super. Obsługa uśmiechnięta i szybka, lokal czyściutki i pięknie udekorowany, jedzenie pyszne i bardzo go dużo-nie byłam w stanie wszystkiego skosztować:) Dodatkowo mieliśmy grilla w ogrodzie-fajna, klimatyczna atrakcja i smaczne mięska-panowie byli zachwyceni:P

8 lipiec 2013

Bardzo polecam to miejsce byłam tam na weselu a później na chrzcinach- za każdym razem tak samo pyszne jedzenie (w gigantycznych porcjach)i życzliwa fachowa obsługa.

11 sierpień 2013

Jestem świeżo po weselu i jestem baaaardzo zadowolona. jedzenie wszystkim smakowało, obsługa dobra, a cała rozina zachwycała się werandą z ławeczkami. pomysł z weselem w piątek też okazał się trafiony, bo cena była dobra a goście chwalili, że dużo czasu żeby dojść do siebie. Podoba mi się, że nie ma korkowego i minimalnej liczby osób. Polecam!

6 czerwiec 2014

Witam,
Odstąpię sale weselna na termin 12.09.2015 - w zamian oczekuje tylko zwrot wcześniej wpłaconej zaliczki w wysokości 1000,00 zł. Ogólnie cena za osobę to 175zł/os. (bez zapisu w umowie o możliwym wzroście ceny za osobę) w tym jest obiad + 4 gorące posiłki. Opinie na temat tej sali jak i jedzeniu są bardzo pozytywne. Sala się cieszy bardzo dobra opinią a i pani która organizuje profesjonalnie podchodzi do sprawy, także serdecznie polecam. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr telefonu 600820990/508108574