zamknij

Międzyplanetarne Targi Ślubne w Katowicach

4
4 stycznia 2009 roku w Spodku odbyły się Międzyplanetarne Targi Ślubne, podczas których można było wziąć udział w losowaniu sukien ślubnych, zapoznać się z obecną Miss Polski, a także i co najważniejsze zobaczyć pokaz mody ślubnej na nowy 2009 rok.


Targi w Katowickim spodku okazały się być niezwykłym przedstawieniem, ponieważ oprócz części wystawowej, w której firmy prezentowały swoje usługi i osiągnięcia, posiadały także element rozrywkowy, pozwalający uczestnikom na chwilę oddechu i dobrą zabawę. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż konferansjerem targów był znany i lubiany prezenter Krzysztof Ibisz, który już na powitanie wywołał gromki śmiech publiki mówiąc: "Witam Państwa, wszyscy mnie na pewno znają, jednak powinienem się przedstawić, miło mi nazywam się - Karol Strasburger." Po prezentacji i krótkiej rozmowie z Miss Polski 2008 - Klaudią Ungerman, przyszedł czas na pokazy mody.

Wywiad z Miss Polski Klaudią Ungerman

Salon mody ślubnej Karina, chcąc uatrakcyjnić pokaz najnowszej kolekcji na rok 2009 wzbogacił swoją prezentację sukien ślubnych zatrudniając parę tancerzy wirujących w namiętnych rytmach tanga.

Kolekcja sukni firmy Karina

Pomiędzy pokazami mody ślubnej trzem wybranym z widowni parom dano okazję do wygrania ciekawych, związanych z przygotowaniem własnego ślubu nagród m.in. sesję zdjęciową o wartości 1500 zł. Także salon mody ślubnej Maja wzbogacił swój pokaz przemieniając go w "mini playback show" połączony z choreografią taneczną.

Pokaz sukni Maja

Salon Mody Ślubnej Felicis przeprowadził uroczyste losowanie, w którym brały udział przyszłe panny młode zaglądające do stoiska salonu i wypełniające kupon konkursowy. Nagrodą ufundowaną przez dom mody Felicis była oczywiście przepiękna suknia ślubna o wartości 2 500 zł.

Nagrodę ufundował salon FELICIS

Oprócz mody ślubnej prezentowane były przeróżne fryzury weselne:

UPIĘCIA I KOKI UPIĘCIA I KOKI

Redakcja Przedweselnika żądna wrażeń z chęcią zagłębiła się w część targową, by odnaleźć Osobowość Międzyplanetarnych Targów Ślubnych. Z przyjemnością informujemy, że przyznawany przez Przedweselnika tytuł Osobowości Targów Ślubnych otrzymuje Pan Marcin Marzec - niezwykły sokolnik:

Marcin Marzec


tel. 602 855 510 Fotoreportaż z Międzyplanetarnych Targów Ślubnych: KAROCE TORTY ANNA TREND PAWLO VICTORIA GABRIELA SARAH LILEA