zamknij

Jak zostać królową balu? - błyszcz i niszcz

Ozdoba_kopia
Artykulik przeznaczony jest dla dziewczyn zorientowanych na sukces za wszelką cenę, czyli egoistycznych, pięknych i śmiałych czyli dla wszystkich;)

Twoje wesele już tuż tuż, chcesz w tym dniu być jedyna i najpiękniejsza, ale niestety rywalizacja jest ostra i co gorsza one mogą ubrać się sexy, a Ty musisz wyglądać jak tort śmietankowy? Jeszcze nic straconego, podpowiemy Ci jak zniszczyć rywalizację, wyglądać olśniewająco, słowem być gwiazdą w dzisiejszym wydaniu.

Po pierwsze wygląd

W tym najważniejszym dniu powinnaś zaszaleć. Nie ma co sobie odmawiać bo sytuacja może się nie powtórzyć, czego akurat Ci życzymy. Umów się do fryzjera i do makijażystki/kosmetyczki. Jeśli masz kłopoty z cerą, zalecamy wizytę już na jakieś dwa tygodnie przed weselem. W sukni wcale nie musisz wyglądać puchato czy małoefektownie. Możesz śmiało postawić na duży dekolt, również ten na plecach, ewentualnie zdecydować się na sexi wiązanie gorsetu sukni (z niewielkimi prześwitami), kroje typu syrenka/rybka lub wielkie czerwone szpile. Jeśli koniecznie chcesz pokazać nogi, specjalnie dla Ciebie stworzono suknie z odpinanym dołem - do północy niewinnie, po północy już tylko kusząco...

Po drugie kontrast

Nie ma co ściemniać oprócz Ciebie będzie jeszcze kilka fajnych dziewczyn. Najważniejsze jednak byś żadnej z nich nie wybrała na świadkową. Dla kontrastu radzimy wybrać jedną z mniej ślicznych przyjaciółek, by nie odciągała uwagi od Królowej, a Królowa może być tylko jedna...

Po trzecie temperament

Nawet najśliczniejsza buźka bez odrobiny pazurka nie jest w stanie pociągnąć tłumów. Na pewno masz jakiś talent czy to taniec czy śpiew, melodeklamacja, czy choćby zgrabne nogi. Uzgodnij z zespołem "zabawę", w której ów talent będziesz mogła w pełni zaprezentować. Jeśli masz tremę wybierz godziny późniejsze, gdy goście będą już troszkę podpici a ich entuzjazm większy. Przecież nikt się nie oprze gdy Panna Młoda rycząco zamruczy "Gdzie Ciiii mężczyźni... gdzie te chłopy...".

Po czwarte wspomnienia

To Twój dzień i nie chcesz przeżyć niemiłego rozczarowania, gdy fotograf (mężczyzna) uwidzi sobie jedną z dziewczyn i zamiast Ciebie to właśnie ona brylować będzie na barwnych zdjęciach. Aby uniknąć takiej sytuacji radzimy zatrudnić kobietę, lub gdy już się na prawdę nie da, podszepnąć fotografowi, że bardzo Wam zależy, by żaden z ważnych momentów mu nie umknął i o ile może, towarzyszył Wam podczas zabawy weselnej. Piękna pamiątka gwarantowana i żadna Baśka z wielkim cycem nie skradnie Ci kadrów;)))

Po piąte noc

Nie zapominajmy, że mimo królowania, uwodzenia, brylowania, to Twój ślub. Jeśli już w pełni pokazałaś wszystkim mężczyznom czego nie mają, musisz koniecznie nagrodzić tego jednego. Królowa bez dwóch zdań powinna się zapatrzeć w odpowiednią bieliznę, by tej nocy mąż poczuł się 100% królem i władcą wszechświata.