zamknij

Prosta odpowiedź na trudne pytanie – jakie wybrać zaproszenia i dekoracje ślubne?

Zap
Jaki typ zaproszenia będzie pasował do waszego stylu i osobowości, jednocześnie trafiając w gust gości weselnych? Czy zaproszenia powinny być spersonalizowane i jaka jest ich cena? Poniższy artykuł odpowie na te i wiele więcej pytań dotyczących zaproszeń i dekoracji ślubnych.

Kryteria wyboru zaproszeń

Zaproszenia ślubne i ich wybór to bardzo ważny etap organizacji ślubu. Jest to trudne zadanie dla narzeczonych, ponieważ ich wybór to jeden z pierwszych etapów organizacji ślubu i wesela. Dużą pomoc narzeczonym niosą sklepy internetowe, które posiadają szeroką ofertę różnych rodzai zaproszeń. Jednak ostateczną decyzję co do wyboru tych najlepszych muszą podjąć narzeczeni. Przedstawiam kryteria wyboru zaproszeń, na które narzeczeni powinni zwrócić uwagę:

1 . Jaki typ zaproszenia będzie pasował do waszego stylu i osobowości, a następnie do stylu waszych gości?

Można rozróżnić następujące rodzaje zaproszeń:
- zaproszenia bardzo eleganckie i stonowane,
- klasyczne z kolorową grafiką,
- zabawne zaproszenia
- oraz zaproszenia najbardziej oryginalne, śmieszne, urocze, prawie szalone.

Eleganckie zaproszenia ślubne Zabawne i oryginalne zaproszenia ślubne

Chcielibyście wybrać zabawne zaproszenia ślubne, jednak nie jesteście pewni czy będą one odpowiednie dla wszystkich waszych gości? Anna Pinkosz ze sklepu internetowego Nadzwyczajki.pl podpowiada: wybierzcie dwa różne rodzaje zaproszeń, które przyporządkujecie do stylu waszych gości.

Styl zaproszenia jest pewnego rodzaju zapowiedzą tego jak będzie wyglądało wasze wesele. Wybierając zaproszenia zabawne dajecie znak, że waszych gości czeka naprawdę niezapomniana zabawa.

2. Personalizacja zaproszeń

Drugim kryterium jest personalizacja zaproszeń. Poprzez personalizację rozumiemy takie przygotowanie przez sklep zaproszenia, by w momencie gdy je otrzymujesz były gotowe do użycia. Cały tekst zaproszenia łącznie z nazwiskami zostanie wydrukowany cyfrowo, a zaproszenie związane wstążką, do którego dołączona jest koperta. „Traktujemy personalizację zaproszeń jako integralną część całości usługi, dlatego nie pobieramy za nią dodatkowej opłaty” wyjaśnia właścicielka sklepu Nadzwyczajki.pl.

3. Cena zaproszenia

Cena to ważne kryterium, nie powinna być jednak głównym wyznacznikiem. Znacznie zaniżona cena prawie na pewno będzie się wiązała z kiepską jakością finalnego produktu. A należy mieć świadomość, że zaproszenie na uroczystość zaślubin jest niezmiernie ważne. Zaproszeniem wyrażacie szacunek i sympatię dla waszych gości, także kształtujecie wizerunek waszej uroczystości. Cena zaproszenia powinna być adekwatna do jakości wykonania artykułu, w którym nie ma mowy o jakimkolwiek błędzie czy niedociągnięciu.

Kompozycja zaproszeń ślubnych,
zawieszek na alkohol i winietek na stół
Romantyczne zaproszenia ślubne
oraz dodatki ze zdjęciem Młodej Pary

Dekoracje ślubne

Zawieszki na alkohol weselny

Do podstawowych ozdób ślubnych należą z pewnością zawieszki na wódkę weselną oraz winietki na stół z imionami gości.

Zawieszki na alkohol ze zdjęciem Młodej Pary Zabawne zawieszki na alkohol z wierszem - toastem

Butelka wódki weselnej wymaga ozdoby. Jedną z lepszych dekoracji jest mały kartonik z nadrukiem grafiki weselnej i wierszyka – toastu. Kartonik ten zawieszony jest na butelce za pomocą barwnej, satynowej wstążki. Zawieszka na alkohol powinna być spersonalizowana – co oznacza, że na kartoniku nadrukowane są imiona Młodej Pary oraz data ślubu.

Winietka imienna na stół

Podobnie przedstawia się sprawa z winietkami imiennymi. Winietki weselne pełnią podwójną rolę na stole weselnym. Są artykułem mającym na celu pomóc gościom w znalezieniu swojego miejsca na weselu. Poboczną rolą jest ozdoba stołu weselnego.

Dobrzy sprzedawcy oferują zawieszki i winietki ozdobione tematycznie powiązanym motywem graficznym. Dzięki spójności tych dwóch ozdób na stole weselnym tworzy się harmoniczna całość i ciekawy efekt. Tego typu podejście stosuje sklep Nadzwyczajki.pl, specjalizujący się między innymi w oryginalnym zdobnictwie zawieszek i winietek.

W 100% spersonalizowane zaproszenia ślubne oraz dodatki dekoracyjne


email: sklep@nadzwyczajki.pl
tel.: 33 444 64 93

Prosta odpowiedź na trudne pytanie – jakie wybrać zaproszenia i dekoracje ślubne? - galeria zdjęć