zamknij

dj flesh Maciej Wilkanowski

Wiadomość
5 wrzesień 2012

Szukam dj na wesele, słyszałam kilka dobrych opinii o dj Macieju Wilkanowskim ale przed podjęciem decyzji chcę się upewnić.
Czy ktoś może był na weselu prowadzonym przez dj flesh.
http://www.djnaimpreze.info
Proszę o opinie.

12 czerwiec 2013

ja uczestniczyłam w weselu, które prowadził Dj Maciej Wilkanowski i zostałam bardzo miło zaskoczona, myślałam, że wesele będzie nudne i sztywne, no bo jak to tak wesele bez zespołu muzycznego? ale ku mojemy zaskoczeniu muzyka była świetna, pan Maciej jest bardzo sympatycznym człowiekiem i bardzo fajnie prowadził wesele, jak dla mnie bomba

12 grudzień 2013

dj z tej agencji jest jak najbardziej ok, grał na moim weselu w 2012 roku i przyznam szczerze, że spodziewałam się normalnej zabawy, ale jak zaczął puszczać dr albana, mc hammera, czyli muzykę z lat mojej szalonej młodości to goście normalnie szaleli, świetnie się wszyscy bawiliśmy, w dodatku pan maciej jest bardzo kontaktowy

30 kwiecień 2014

mhh...czy to ten sam dj z tej strony: www.djmw.pl ? bo ja szukam informacji i opinii o nim. gdyby to była ta sama osoba, to by było świetnie, bo same superlatywy, widzę :)

12 maj 2014

znow się wypowiem - tak, to ta sama osoba :) ja naprawdę polecam. Moja koleżanka miała teraz problem - zespół wystawił ją dwa miesiące przed ślubem, niestety, pan Maciej już był zajęty :( na szczęście pomógl znaleźć zastępstwo. Sprawdzajcie zawsze opinie w necie, bo można się naciąć nieprzyjemnie.

11 grudzień 2015

Polecam również. Pan Maciej Wilkanowski grał na weselu mojej siostry- była bardzo zadowolona- oprócz muzyki i prowadzenia wesela- konkursów, oczepin itp. zaproponował dekorację światłem czy jak to tam się fachowo nazywa i efekt był przepiękny. Ja mam wesele za 7 miesięcy i już go sobie "zaklepałam" :)