zamknij

Szukam zespołu na wesele 25.06.2011

Wiadomość
14 luty 2011

Witam,
szukam zespołu na wesele 25.06.2011.
Okolice Wadowic.
Proszę o informację jeżeli macie kogoś godnego polecenia.

16 luty 2011

Witam.

Polecam nasz duet:

http://www.duetsolero.pl

Pozdrawiamy.

19 luty 2011

REMIX Kapela na zabawy i wesela

Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu
imprez okolicznościowych typu zabawy i wesela.

Występujemy w składzie czteroosobowym: dwa wokale męskie
i jeden damski plus profesjonalny wodzirej.
Bawimy gości rytmiczną muzyką w stylu pop,dance i disco polo.
Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem oraz transportem.
W trakcie imprez bawimy gości różnego rodzaju śmiesznymi
zabawami i konkursami.

Dojeżdżamy na każdą imprezę !!!
Jako DJ prowadzimy imprezy w składzie dwuosobowym : DJ + wodzirej. Koszt takiej usługi wynosi 99,00zł. za godzinę.
W cenie usługi zawarty jest koszt dojazdu do 100km.!!! Całkowity koszt wynajęcia zespołu jest ustalany indywidualnie z klientem Kontakt z zespołem: Tel. 698-021-522 lub dmnczarnecki@gmail.com Dobra zabawa jest gwarantowana
Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

19 luty 2011

DIVERTIMENTO
Zespół muzyczny

Zajmujemy się oprawa muzyczną wesel
i przyjęć po ślubach cywilnych.
Ze swojej strony zapewniamy oprawę: błogosławieństwa w domu Pary Młodej, „wyprowadzki”- marsze weselne, zabawy weselnej, pełną konferansjerkę, profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy, zabawy, konkursy, oczepiny. Szeroki repertuar.
Gramy wyłącznie muzykę na żywo w składzie 5-osobowym: gitara basowa – wokal męski, saksofon altowy –flet poprzeczny-wokal żeński, gitara elektryczna, perkusja, instrumenty klawiszowe- akordeon- wokal.
Zapraszamy na stronę internetową www.divertimento.com.pl
Możliwość przesłuchania zespołu na żywo podczas prób w Krakowie.
Kontakt telefoniczny: 509-989-569

22 luty 2011

polecam sprawdzić ofertę zespołu Gamwis. Zespół gra na żywo i bardzo zróżnicowany repertuar. www.gamwis.pl

28 luty 2011

Witam serdecznie i zapraszam na naszą stronę www.arsband.pl

Serdecznie pozdrawiam
Marek Nowak
Ars Band

2 marzec 2011

Zespół King-Size

www.king-size.pl

609 043 883

4 marzec 2011

Zapraszamy na naszą stronę www.zespol-casablanca.pl 100% live, pełna satysfakcja gwarantowana

tel. 608-314-569

8 marzec 2011

BOJAN

Założyciele zespołu,to pianista Bogumił kiedyś członek popularnej grupy muzycznej WAWELE i basista Janusz,którzy ze sobą współpracują od wielu lat m.innymi występowali na kontraktach zagranicznych-od początków ich imion pochodzi nazwa zespołu.Zespół muzyczny BOJAN
ma na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych,występuje w składzie czteroosobowym z perkusistą,który jest też światowej sławy iluzjonistą i na większości występów,przedstawia swoje SHOW,co robi duże wrażenie na gościach weselnych
Zespół BOJAN ma w swoim repertuarze największe przeboje polskie i zagraniczne stare,nowsze i te najnowsze.Na życzenie prowadzimy też dyskotekę,oraz zabawy weselne.W razie zainteresowania wysyłamy materiały reklamowe.Istnieje możliwość posłuchania zespołu na żywo.
Posłuchaj nas na YouToube - http://www.youtube.com/watch?v=8Gi6QZOvtRs
KONTAKT:
tel.728488108 mail bobart@interia.eu

11 marzec 2011

www.romanss.pl

13 marzec 2011

Cześc nam grał zespoł desperado z zubrzycy górnej. Polecam ci ich bo mnie też ich polecono wziołem ich w ciemno nawet niesłyszałem ale zrobili show jakiego jeszcze niewidziałem. Niegrali niewiadomo czego grali disco polo weselne troche biesiady ale ludzie mówili ze jeszcze tak grającej kapeli niewidzieli. 5 młodych chłopaków niepili i mieli 15- 20 min przerwy a grali godzine albo i dłużej kontakt znajdziesz w googlach. Polecam i pozdrawiam

19 marzec 2011

Zapraszam na naszą stronkę www.rytmix-music.pl mamy wolny termin.

21 marzec 2011

Zespół Kawaler Band istnieje na Małopolskim rynku od 2009 roku , zabawny energiczny skład potorfi rozbawić nawet najbardziej poważne towarzystwo.Zapewniamy oprawę muzyczną na:
-weselach
-balach
-studniówkach
-imprezach plenerowych
-bankietach
oraz wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych.

Muzyka, którą gramy sięga do przebojów z lat 60-tych, 70-tych, szalonych lat 80-tych, współcześnie panujących w mediach piosenek lat 90-tych, a także najnowszych hitów z list przebojów. Zespół oferuje również prowadzenie kulturalnych i bezpiecznych konkursów oraz zabaw, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Mówią, że dobry zespół muzyczny to gwarancja udanej imprezy. Możemy dać Wam tę pewność! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, pomysłami jakie mamy na niebanalne wesele czy imprezę firmową. Zapewniamy, że Państwa poszukiwania zakończą się na tej stronie, bo po co szukać dalej!

Zespół wyposażony jest w nowoczesne nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne. Posiadamy własny, niezawodny transport co pozwala na dojazd w każde wskazane miejsce przez organizatorów.

21 marzec 2011

www.kawalerband.pl/

22 marzec 2011

Witam

Serdecznie zapraszam na moją stronę i bloga:
http://oprawamuzycznaimprez.pl/
Znajdziesz tam fachowe porady dotyczące organizacji bankietu, wesela od strony artystycznej oraz zapoznasz się z bazą moich zespołów muzycznych. Fajne kapele grające na żywo, z wieloletnim stażem, różnorodnym repertuarem i oryginalnym wykonaniem.
Po konsultacji ze mną znajdę Ci najlepsze rozwiązanie.

Agencja Artystyczna OMI
http://oprawamuzycznaimprez.pl/

Skontaktuj się ze mną przez moją stronę.

24 marzec 2011

Zespół muzyczny Altonus oferuje profesjonalną oprawę muzyczną wesel.
Wybierając naszą ofertę mogą Państwo oczekiwac:
-zespołu z wykształceniem muzycznym i wieloletnim doświadczeniem,
-szerokiego repertuaru, który stanowią zarówno utwory polskie, zagraniczne jak również własne kompozycje,
-bogatego instrumentarium - akordeon, saksofon, skrzypce, gitara, klawisze
-konferansjera, który poprowadzi oryginalne zabawy i skecze
-tzw. biesiady "przy stołach" (instrumenty akustyczne)
-wyprowadzenie i błogosławieństwo w domu
-Ave Maria w kościele (skrzypce, organy)
Gwarantujemy młody dynamiczny skład zespołu, pełen profesjonalizm poparty doświadczeniem, poczucie humoru i wyśmienitą zabawę.
Gramy na terenie całej Polski.
Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową www.altonus.republika.pl

25 marzec 2011

witam,chetnie zajmiemy sie oprawa muzyczna panstwa uroczystosci www.segromy.strefa.pl -pozdrawiamy

28 marzec 2011

www.king-size.pl

29 marzec 2011

http://impet.pila.pl/home/

31 marzec 2011

Polecam gorąco zespół kUle na mOle.

http://www.myspace.com/kulenamole

http://www.facebook.com/#!/pages/Kule-na-Mole/161033047255248

Kontakt: Michał Tomaszewski tel. 792585035

Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!

1 kwiecień 2011

Witam serdecznie,

polecam zespół GARDEN PARTY

www.gardenparty5.republika.pl

100% na żywo, profesjonalnie, szczegóły na stronie.

5 kwiecień 2011

http://www.planujemywesele.pl/17864-replay
Witam jesteśmy zespołem z okolic Wadowic , młodym i z szerokim repertuarem, każdy posiada wykształcenie muzyczne tak że gramy na naprawdę bardzo dobrym poziomie i NIE DROGO ;)
TEL. kontaktowy 692-120-593

(możliwość posłuchania nas na żywo po wcześniejszym ustaleniu terminu) :)

6 kwiecień 2011

podaje strone zespołu z mojego wesela : www.nexoo.pl
fajnie że takie zespoły jeszcze istnieją

16 kwiecień 2011

Witam,
termin mamy wolny.
gramy muzykę do tańca,do posłuchania(3*wokal,
instrumenty klawiszowe,gitara elektryczna,gitara elektroakustyczna,tamburyn,akordeon), a także akustycznie najczęściej biesiadę(przy stołach z udziałem gitary akustycznej i akordeonu).
prowadzimy całe wesele:od przywitania gości poprzez konferansjerkę,oczepiny i zabawy.

za osobną opłatą możemy przygrywać na tzw.wyprowadzeniu w domu Pani młodej(akordeon,gitara,
tamburyn).
zajmujemy się także oprawą muzyczną ślubu w kościele.

zespół muzyczny IMPREZA
www.impreza.mikolow.pl

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

16 kwiecień 2011

Witam
Zapraszam do współpracy i odwiedzenia naszej strony www.torso.entro.pl znajdziesz tam wiele informacji na temat organizacji wesela oraz demo zespołu.
Zapraszam na bloga www.torso.cba.pl
Pozdrawiam

16 kwiecień 2011

Polecam zespół Klimczok, 4 osobowy zespół i muzyka 100% na żywo!!Zespół Muzyczny i Kapela Góralska w jednym.
501-490-025 / 603-174-948 zespol.klimczok@wp.pl

20 kwiecień 2011

DJ NA wesele , POPRAWINY, BALE BANKIETY 18STKI IMPREZY OKOLYCZNOŚCIOWE ,ZAKŁADOWE ,STUDNIÓWKI .SUPER ZABAWA LATA 70 / 80 I WSZYSTKO ZWIAZANE Z MUZYKA tanio Ogłoszeniodawca: WŁAŚCICIEL Telefon: 798 551 955 Adres e-mail.: nina.amorki.pl@buziaczek.pl

20 kwiecień 2011

Polecam nasz zespół Dżentelmen:

Profesjonalna oprawa ślubu (altówka, klawisz, wokal) oraz wesela (muzyka na żywo) wraz z wyprowadzeniem z domu. Młodzi muzycy, z wyższym wykształceniem muzycznym.
Zapraszam na www.zespoldzentelmen.pl - nagrania prosto z wesel bez obróbki (masteringu)
oraz do posłuchania nas na żywo podczas prób.
kontakt zespoldzentelmen@gmail.com

Pozdrawiam

25 kwiecień 2011

Zapraszam na stronę internetową naszego zespołu muzycznego www.torso.entro.pl lub na bloga www.torso.cba.pl jest tam wiele przydatnych informacji na temat naszego zespołu. demo. terminarz, filmy z wesel. oraz sporo wiadomości pomocnych w organizacji wesela, oraz jak zaplanować wesele.
Pozdrawiam

27 kwiecień 2011

Zapraszamy na naszą stronę www.randezvous.cp.win.pl
Gramy również w składzie piecioosobowym na żywo.Pozdrawiamy

28 kwiecień 2011

Wita Państwa Mr.Gandalf- dee jay, prezenter, wodzirej, muzyk.
Oferuję Państwu oprawę muzyczną Waszej imprezy, profesjonalnie i tanio.
Prezentuję muzykę mechaniczną oraz wykonywaną na żywo, co jest rzadkością i dodaje kolorytu imprezie oraz stanowi pewną niespodziankę dla Państwa gości.
Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową. Tam też kilka coverów w moim wykonaniu.

www.mrgandalf.yoyo.pl

tel. 511 820 300
e-mail: darmuz.gandalf@gmail.com

Pozdrawiam

Mr.Gandalf

Darek Podbielski

13 maj 2011

Witam,

Nazywam się Wojciech Nikoniuk i chętnie poprowadzę Państwa wesele jako wodzirej.

Zapraszam do odwiedzenia mojej nowej strony www.wodzirejwojtek.pl gdzie umieszczone są wszystkie informacje na mój temat oraz cztery filmiki.

Pozdrawiam serdecznie

Wojciech Nikoniuk
www.wodzirejwojtek.pl

5 grudzień 2012

Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, także orkiestra uświetniająca Twoje wesele powinna być wyjątkowa.

Podczas wesela:
- przygrywamy pod kościołem, domami pani Młodej i pana Młodego
- bawimy gości na sali tanecznej
- odgrywamy i śpiewamy przy stołach
- prowadzimy zabawy i konkursy dla gości i pary młodej

http://youtu.be/hCgHS7dcu94

Angażując Comodo w oprawę muzyczną Twojego wesela zyskujesz:
- świetną muzykę na żywo i szeroki repertuar
- uśmiechy na twarzach zarówno naszych jak i gości

Nagrania live z wesela: http://youtu.be/8zDTSlvafKM

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i własnym transportem.

Dodatkowo jeśli zechcesz, Twój ślub może ubarwić śpiewem w kościele wokalistka zespołu.
http://youtu.be/kca7BQrfHso

Tarnów-Dębica
Kontakt: 729 169 724

24 wrzesień 2015

Jest tam wiele zespołów weselnych aczkolwiek ja odradzam zespoł Sax-Band z okolic krakowa gdyż zostały mi przez nich przywlaszczone moje pieniądze na rok przed samym występem tzn zaliczka a co lepsze nawet nie podpisywałem z nimi umowy na występ.Stanowczo odradzam zespół Sax-Band z pod Krakowa!!!!!