zamknij

Modern Foto kraków NIE POLECAM!!

Wiadomość
13 lipiec 2014

Maciej Kapuściński "Modern Foto" Kraków ......Złodziej-Oszust-Kłamca.Nie wywiązał się z umowy, zero kontaktu ,tel wyłączył.Cała kwota została zapłacona przed weselem po czym Pan Maciej ok tyg wczesniej zadzwonił ze nie moze zrealizowac zlecenia.Pieniedzy nie chce oddac pomimo dwoch wyznanaczanych dni na oddanie, zwleka, ociaga się, oraz grozi ze nie doczekamy sie zwrotu jesli nie usuniemy komentarzy.Nikomu nie polecamy. Udostępniajcie wszyscy żeby już nikogo nie oszukał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20 listopad 2014

Podpisuję się pod wpisem. U mnie sytuacja wygląda następująco: ślub w sierpniu, zbliża się grudzień, a filmu nie ma.
Zapłacone 2200 zł. Przesłał mi film 3 tygodnie temu, nagrany w taki sposób że z uroczystości kościelnej zamiast parę młodą słuchać dziwne stukanie w tle. Miał poprawić i od razu na następny dzień odesłać. Nie odesłał. Nie odbiera telefonów, które ciągle zmienia, nie odpisuje na facebooku.
Oszust, ale sobie z nim poradzę. Jeśli się nie zmobilizuje do grudnia, pójdę z umową do sądu. NIE POLECAM!!!! Sprawia dobre wrażenie, ale tylko do momentu kiedy trzeba oddać efekty opłaconej pracy. Ja tego tak nie zostawię!!!!

12 marzec 2015

Witam, również nie polecam! Wesele 2013, a filmu brak do dziś! Sprawa trafiła do sądu. Może ktoś z forum chciałby się skontaktować?

15 marzec 2015

@oszukana czy mogę prosić o nr tel. do tego Pana? Niestety go zgubiłem, a kontakt email sie urwal.