zamknij

Autobus na wesle. Rozwożenie gości weselnych

Wiadomość
12 luty 2010

Autobus to firmy przewozowe w Twojej okolicy. Przewozy osób do ślubu, transport i przewóz gości weselnych z kościoła do sali i rozwożenie gości po weselu. Wynajem busów i autobusów na przewóz gości weselnych, wynajem limuzyn dla młodej pary. Przewozy autokarowe na wycieczki objazdowe, turystyczne czy szkolne, wynajem busów, wynajem autokarów na wyjazdy na narty, na koncerty, autokary na przysięgi, autobusy na pielgrzymki, przewóz osób na imprezy sportowe, przewozy pasażerskie na imprezy okolicznościowe i rodzinne. Wynajem samochodów z kierowcą oraz mikrobusów na przewozy pasażerskie na wskazany adres oraz przejazdy od drzwi do drzwi.

26 luty 2016

Dla mnie autobus na wesele był ważnym elementem i nie powiem brałam pod uwagę przy wyborze lokalu również jego lokalizację. Na szczęście trafiłam wreszcie na Blue Diamond, który nie tylko oferuje salę, noclegi, ale też busa do przewozu gości z okolicy. To się nazywa pełny pakiet!

27 listopad 2016

Wiem, ze firma trans-prestige ma bardzo eleganckie busy. Moja znajoma ich wynajmowała i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo wysoki standard.

14 grudzień 2016

Myślę, że wynajęcie autobusu to nie najlepszy pomysł, ale mogę polecić Wam firmy oferujące fantastyczne samochody do ślubu http://www.planowaniewesela.pl/samochody-slubne.

29 marzec 2019

Poznajmy się :) jesteśmy krakowską firmą świadczącą usługi transportowe na trasach lokalnych oraz krajowych. Jako duża firma z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy transport do wybranego miejsca w zależności od Państwa potrzeb i wymagań. Mamy dla Państwa przygotowany specjalny cennik ślubny oferujemy ciekawe rozwiązania odnośnie przejazdów na ceremonię oraz dodatkowe usługi np. obsługę nocną imprezy weselnej, zapraszamy do kontaktu pozdrawiamy 4Transfer