zamknij

Cadillac do wynajecia

Wiadomość
9 luty 2012

Oferujemy wynajem samochodow z kierowca na rozne okazje miedzy innymi;Sluby,Rocznice.Urodziny.Wieczory kawalerskie/panienskie.

CADILLAC DE VILLE-CABRIOLET Z 1966 ROKU.PIEKNE ZABYTKOWE AUTO W PERLOWO-BLEKITNYM KOLORZE LAKIERU I BIALYM ELEKTRYCZNIE OTWIERANYM DACHEM.POSIADA NOWA SKORZANA TAPICERKE,   CHROMOWE WYKONCZENIA,OBSZERNE SIEDZENIA NA 6 OSOB I SIEDMIO LITROWY SILNIK TO ATUTY TEGO SAMOCHODU PROSTO Z AMERYKI.
KLASA, STYL I KOMFORT JAZDY-TAKI JEST WLASNIE CADILLAC!

www.auta-sluby.pl
kasia@auta-sluby.pl

6 wrzesień 2012

Auta-sluby wita serdecznie…ponizej tylko jedna opinia,ktora mowi sama za siebie…
Ostatnio korzystalem z uslug firmy Pani Kasi Frybes i chcialbym powiedziec kilka slow w tym temacie:)
Mianowicie dwa tygodnie temu mialem slub i wisienka na torcie byl cadillac ktory prowadzila Kasia .Jezeli chodzi o samochod jest poprostu wspanialy ,w realu wyglada cudownie ,poprostu trzeba go widziec i oczywiscie jechac nim. Organizacja na profesjonalnym poziomie ,pierwszy raz spotkalem sie z tak wielkim zainteresowaniem ,tak wielka zyczliwoscia i duzym porozumieniem, wszystkie sprawy organizacyjne wspaniale zorganizowane, tylko pogratulowac:) wszystkim ktorzy sa zainteresowani super samochodami na kazda okazje, serdecznie polecam firme auta -sluby, z mojej strony bardzo chcialbym podziekowac wlascicielce za mila obsluge i profesjonalne podejscie do sprawy.
Dziekuje i zycze powodzenia.:)Marcin I Paulina

Jezeli macie Panstwo wiecej pytan to zapraszam do kontaktu.kasia@auta-sluby.pl

11 sierpień 2014

Jeśli ktoś potrzebuję wynajęcia samochodu do ślubu to tylko ego69 mają dobre ceny ja własnie do ślubu jechałem autem z tej wypożyczalni [url]http://www.e-go69.com[/url]