zamknij

Suknia - problem z rodzicami

Wiadomość
23 styczeń 2013

Dziewczyny - znalazłam suknię, która w 100% odpowiada moim oczekiwaniom. Problem tkwi jednak w tym, że moja mama i teściowa są całkowicie na nie... Nie mam już od tego siły. To mój ślub, ale... co powinnam zrobić?

25 styczeń 2013

Wiesz co? To twoje wesele i slub. To co mówią inni nie powinno mieć znaczenia. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale w jakiś sposób musisz to załatwić. Pogadaj z mężem. Może wpłynie na teściową? Bo ze swoją mamą to już sprawę musisz załatwić sama...

28 styczeń 2013

No właśnie sama nie wiem jak to załatwić... Obawiam się po prostu, że małżeństwo rozpocznę od kłótki z moją teściową i jeszcze w dodatku z moją mamą, ale z drugiej strony jakim prawem one ładują się w moje sprawy? Bardzo trudna sytuacja ;/

30 styczeń 2013

A możesz pokazać o jaką suknię chodzi? Może ktoś tutaj po prostu przesadza? Wcale niekoniecznie ty?

31 styczeń 2013

No właśnie wydaje mi się, że aż taka szalona to ona nie jest, sama zobacz - http://www.suknie-slubne.poznan.pl/suknia-slubna-verdis.html

2 luty 2013

Powiem tak... nie wiem o co im chodzi. No wiadomo - nie jest to suknia całkowicie standardowa, ale też bez przesady - nie jest jakaś szalona. Pogadaj z nimi na poważnie, pokaż jakie suknie noszą teraz dziewczyny, może zrozumieją, że czasy z lekka się zmieniły?

4 luty 2013

W przyszły weekend mamy wspólnie iść na miasta na oglądanie sukni ślubnych - mam nadzieję, że w ten sposób zrozumie, że styl sukni całkowicie się odmienił, że to inne czasy. Oby...

6 luty 2013

Może faktycznie tak jej przetłumaczysz... Swoją drogą szkoda gadać - zamiast nam pomagać, rodzice ładują się z butami do naszego życia, nawet w tak prostych sprawach, ale chyba na to już kompletnie nic nie poradzimy.

7 luty 2013

Nie mam innego wyboru ;/ Po weekendzie będę wiedziała więcej, więc wtedy usłyszycie ode mnie jakieś konkrety. Jak na razie - nie chcę pisać o tym samym. Dzięki za rady ;-)

11 luty 2013

Mam zmiękła ;-) Pokazałam jej jak teraz wyglądają suknie ślubne, zobaczyła, że moda się zmieniła. W sobote/niedziele coraz bardziej była na tak - i mam nadzieję, że w tym tygodniu wypracuje kompromis...

12 luty 2013

A to ty masz taki sam problem? Czemu nic nie pisałaś? Bo u mnie sytuacja się całkowicie odmieniła - chyba jednak będę mogła postawić na swoim ;-)

14 luty 2013

Problem jest już w 100% rozwiązany - u mnie będzie taka suknia, jaka miała być. Lepiej pisz jak tobie udało się załatwić sprawę, bo temat, a raczej dialog dwóch osób ciągnie się w nieskończoność ;-)

15 luty 2013

Cóż... wczoraj nieźle się razm poryczałyśmy ;-) Mama zrobi tak jak chciałam, ale nie jest z tego zadowolona. Wygląda na to, że boi się ocen innych - pochodzimy z małego środowiska....

14 czerwiec 2016

nie przejmuj się bo taki problem to nic nowego. Moim zdaniem nie należy totalnie zwracac uwage w wyborze sukni na gusta innych bo to ty masz sie czuc pieknie w ten dzien. Polecam skorzytać z oferty salonu Jennifer Vaiano gdyż mają bardzo modne suknie nowe i używane, więc na pewno znajdziesz jakis kompromis, który będzie dla ciebie strzalem w dyszke i im sie spodoba