zamknij

najpięniejsze miejsca na romantyczną podróż

Wiadomość
18 wrzesień 2014

robimy listę takich miejsc - gdzie jest wyjątkowo romantycznie! :D

18 wrzesień 2014

Karkonosze są magiczne jeśli szukacie też w Polsce

19 wrzesień 2014

a w Karkonoszach polecam rezydencję Nad Wodospadem, cudne miejsce

13 lipiec 2015

Pary wybierają najczęściej jakieś miejsca poza granicami kraju i wydają krocie. Ja po moim ślubie wraz z mężem pojechałam do Talarii w Trojanowi na 5 dni. Zarówno ja, jak i on kochamy poleniuchowąć w spa, troszkę się odnowić i odpocząć po całym tym ślubnym zamieszaniu. Było cudownie i mega romantycznie. Nie muszę Wam chyba tłumaczyć, że spa jest doskonałe do romantycznych chwil :D

30 wrzesień 2015

ustka i hotel grand lubicz! Przezyłam tam najpiekniejsze chwile mojego życia <3 bardzo polecam na podróz poslubną

24 sierpień 2016

Polskie morze oczywście, a dla mnie zwłaszcza Gąski i hotel w ośrodku Aga... bo Mój mi się tam oświadczył :) Wgl to zrobił mi taką gre, że wskazówki szły od morza do pokoju hotelowego (bo to tylko jakieś 20 metrów od ośrodka, żeby nie bylo, że kilometry szłam :P) i przy każdej wskazówce było napisane za co mnie kocha a w pokoju pełno róż i klęknał z pierścionkiem zapytać czy zostanę jego żoną, to tak dygresja, ale przypomniało mi się, bo romantyczny temat, a oświadczyny romantyczne to mi się nasunęło :P A tam jest też SPA to przyjemnie sobie pojechać na taką podróż :D

8 wrzesień 2016

my nie mieliśmy niestety czasu na wielkie i dalekie podróże, ale często za to sobie wyskakujemy po na weekendy do różnych polskich miast. gdyby ktoś szukał np romantycznego miejsca w stolicy to polecam przepiękny hotel Rialto - najpiękniejsze łazienki jakie widziałam i najlepsze śniadanie :)

1 grudzień 2016

Rhodes, Grecja