zamknij

fontanna czekoladowa

Wiadomość
24 lipiec 2013

U mnie na weselu była fontanna czekoladowa i sprawdziła się - jedna z najlepszych atrakcji dla dzieci i nie tylko:-) W zasadzie wszyscy korzystali:-) www.czekoladowe-marzenie.pl. Polecam!

14 luty 2014

Ja Polecam firme z Tarnowa VIA REGIA mają super fontanny czekoladowe, robią cuda z owoców mają też super słodkie stoły www.viaregia-tarnow.pl i dojeżdżają do Krakowa, Rzeszowa i td.

8 wrzesień 2016

też mieliśmy takie cuda :) ale na przykład gościom bardziej podobały się m&msy z naszymi imionami :D i zawieszki na wódkę, które przepięknie się komponowały z całym dekorem, gdyby ktoś z Was szukał - http://www.artisfera.pl/zawieszki-na-alkohol-c-12_13.html

7 październik 2016

Fonntana czekoaldowa to super sparwa ja też ją mialam, ale oprócz niej mieliśy pokaz kawowy z perfect service, super wyszło wszytsko i fajnei się zcekoalda z kawą komponowala, w ogóle mielisy motyw czekoladowo kawowy na wesleu wiec wszytsko fajnie pasowało.

2 grudzień 2016

No moim zdaniem to jets rewelacyjny pomysł. U nas na weselu była fontanna czekoladowa i wszyscy byli nia zachwyceni :D My też :D A fajna opcja jest w Venge w łodzi, tam gdzie my ieliśmy wesele, bo mozna sobie wybrać smak,a wybór jest duży :D

10 kwiecień 2017

super pomysł :D myślę, że mało kto nie lubi czekolady a podana w formie fontanny doda tylko atrakcyjności weselu :)