zamknij

zespół muzyczny Całuśni

Wiadomość
27 czerwiec 2012

Witam wszystkich forumowiczów!

Czy słyszał ktoś o zespole Całuśni z Małopolski? Jakie macie o nich zdanie?

23 lipiec 2012

Są najlepsi i zabawa gwarantowana do białego rana, już grali na weselu u moich 2 braci, za rok grają u mnie. sprowadzam ich na pomorze bo tu się żenię i na prawdę warto

24 wrzesień 2012

Polecam wszystkim ten zespół. Miałam okazje byc na kilku weselach z ich udziałem- są fantastyczni

3 styczeń 2013

no nie do końca tacy ho ho, lubią sobie wypić a a grą to tak ło.... jak każdy zespół.

21 maj 2013

bardzo prosze o jakiś kontakt do zespołu Całuśni z góry dziekuje

9 lipiec 2013

Zespół nic szczególnego. Calusni są bardzo przereklamowani. Gra taka sobie. Są zdecydowanie lepsze zespoły od nich np Trojany lub zespół Tama

9 lipiec 2013

Calusni najlepszy zespół? Duuuuza przesada. Co u nich jest najlepszego? Chyba duza opłata i długie przerwy w graniu bo sama gra na pewno nie.

22 lipiec 2013

fajny zespół,wszystkim się podobał, niektórzy zainteresowani brali adresy do nich :mogę polecić, grali na weselu mojego syna,zabawa przednia

13 październik 2013

Calusni ojoj nie tacy superr koszty oj! A graja jak zwykle zespoly ja wole Lukas -Band graja fajnie, krotke przerwy a cena duzo nisza i bawa ludzi wiem bo mialam do wyboru kilka zepolow

14 grudzień 2013

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Jednak jestem już po weselu z udziałem Całuśnych i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam Wszystkim!!! Świetna zabawa do rana (2 dni)! Zespół wart swej ceny! I muszę uspokoić pozostałych - to nieprawda o alkoholu. Proszę nie psuć opinii w taki sposób bo mogę potwierdzić z czystym sumieniem, że wzięłabym ich jeszcze raz w ciemno! U mnie podobnie, po weselu kilka osób z rodziny poprosiło o nr do kapeli. Pozdrawiam :))

19 luty 2014

Buhahahahahaha chyba sami siebie tak chwala ja mam inne zdanie zgadzam sie zreszta mi sie nie podoba malo bawia ludzi niechce im psuć renomy ale ehhhhhh

5 czerwiec 2014

Pani Renato, o gustach się nie rozmawia, to jest tak jak z jedzeniem. Ja mialem okazję bawić sie przy ich muzyce 2 razy (swoje wesele i wesele szwagra)i bylo super. Jeżeli chodzi o alkohol oczywiście że sie napili jak każda orkiestra - a poza tym takie rzeczy Pani Renato to sie ustala przed weselem z orkiestrą tak samo jak i jakie rzyczycie sobie przerwy między graniem. Polecam używanie znaków interpunkcyjnych bo wychodzi bełkot, tak jak w pani wypowiedzi. Druga rzecz nie chować się za inicjałami to sie nazywa ODWAGA CYWILNA!!!! Polecam!!!!!!

Marcin Polus