zamknij

Zespół Route66

Wiadomość
18 wrzesień 2011

Proszę o jakiekolwiek opinie na temat zespołu Route66 - jak sprawdzili się na Waszym weselu? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

17 październik 2011

hej, nie miałam tego zespołu na swoim weselu i załuje! :) niedługo po swoim weselu bylam u mojej koleżanki u ktorej oni grali. Powiem tak- wszyscy goście ich chwalili, ja też. Mają fajny, taki popoworockowy repertuar, bez jakiegos tam smęcenia i jesli ktoś lubi na weselu potańczyć do wiejskich piosenek to moze byc rozczarowany. Wogole czułam sie jak na koncercie a nie na weselu, super to im wszystko grało, swietnie spiewają, nie znam sie moze na muzyce ale slon mi na ucho chyba nie nadepnął i jak cos jest dobre to to słyszze :):) polecam ich i gdybym tylko wczesniej o nich slyszala to wynajelabym ich na swoje wesele, mimo ze moje rowniez bylo udane, ale niestety nie tak jak mojej kolezanki... :/ poza tym sa bardzo sympatyczni i otwarci, fajny zespol.

21 maj 2012

Czesc, czy mozesz powiedziec jaka muzyke graja?

21 czerwiec 2012

chyba najlepeij jak poprosisz o repertuar. nie grają zadnej biesiady to napewno. przynajmniej nie słyszałem. wesele na poziomie, na takie moge chodzic ;)

6 styczeń 2013

Jeżeli szukacie zespołu, w którym wszystko jest grane na żywo z nutką rockowego zacięcia to dobrze trafiliście. Organizowałem dość duże wesele i uważam, że wybór tego zespołu był strzałem w dziesiątkę. Repertuar mają spory i co najważniejsze nie opiera się on na biesiadzie i muzyce disco polo. Route 66 pokazał, że bez tego mogą się wszyscy dobrze bawić. Przy okazji w porównaniu do pseudo zespołów, w których większość puszczana jest z playbacku cena za solidne granie jest atrakcyjna.

3 kwiecień 2013

witam:) Chciałabym podzielic sie wrazeniami na temat tego zespolu. Otóz miałam przyjemnosc miec ich na swoim weselu. Swietnie grają, miałam obawy z uwagi na krażącą opinie że to zespół rockowy, nieprawda:) Grali wszystko to co moi goscie i my chcielismy, co moim zdaniem jest podstawą dobrego zespolu na weselu. Swietny kontakt, super muzyka, bardzo duza moim zdaniem elastycznosc dla gustu klienta, nie żałuje ani złotówki na ten zespół i z serca polecam:) Pozdrawiam serdecznie, Maja

8 październik 2013

Kto to pisze to nie wiem ale napewno nie goście! Zamówiłam ich na wesele we wrześniu i niczego tak nie załuję to co zrobili to była masakra nie umieli zagrać żadnych nowości jakby się zatrzymali 10 lat temu a na prośbę wujka o polkę powiedzieli, że oni nie grają na ludowo! Mają sztywny repertua nie patrzą co dzieje się na sali. Ogólnie gośice rozeszli się na oczepinach, których nie umieli poprowadzić:( Jest mi bardzo przykro bo czasu juz nie cofnę mogę jedynie ostrzec innych żeby nie popełnili życiowego błedu!

6 grudzień 2013

Czy ktoś mógłby napisać tu na forum lub jakiś kontakt dać na siebie lub ja podam swój aby napisał jak było naprawdę na weselu.. bardzo zależy nam na opinii ludzi którzy mieli z nimi wesele w tym roku, bo nie wiemy czy chcemy się zdecydować na nich czy nie. A widać że zdania są bardzo podzielone. Jedni piszą że świetnie prowadzą wesele inni że nie. Będę bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuję !!

7 grudzień 2013

hej! możesz do mnie napisac lub zadzwonic, mialam ich na swoim weselu pozdrawiam:)

12 grudzień 2013

Bez zbędnych słów, scenariuszy i wielogodzinnych ustaleń poprowadzili nasze wesele lepiej niż sami moglibyśmy to wymyśleć!

Grali na naszym weselu w sierpniu tego roku. Zaskoczyli naszych gości już od pierwszego sto lat [Tomek daje czadu!!!], muzyka grana w 100 % na żywo, świetnie wykonane utwory [dwa naprawdę DOBRE! wokale], do 5 rano parkiet pełen blisko 150. gości…
Route 66 to zdecydowanie jeden z najlepszych punktów naszego wesela :) Do dziś nasi goście o nich pytają :)

Świetnie rozpoznają gusta muzyczne gości i wprost idealnie dopasowują repertuar, a niejeden konferansjer mógłby się wiele nauczyć od Tomka! Zupełnie niezauważalne przerwy, idealnie zgrane z wydawaniem posiłków przez kuchnię. Poza tym to niesamowicie otwarci ludzie, pomocni w wielu organizacyjnych sprawach.
Zaniepokojonym i niepewnym wyboru chętnie odpowiem na: ozdobaaneta@gmail.com

20 wrzesień 2014

Zespół Route 66 grał na naszym weselu.
To co oni zrobili jest trudne do opisania słowami, ale postaram się.
Więc byli niesamowici, wspaniali, najlepsi, niepowtarzalni. Całkowicie przedefiniowali jak może wyglądać zespół na weselu. To jest zupełnie nowa jakość, dla mnie jeszcze nie spotykana na żadnym weselu.
Goście są zafascynowani, jeszcze do nas dzwonią i pytają jak ich znaleźliśmy. Podkreślam, że oczarowali zarówno młodszych gości jak i starszych. Ludzi którzy lubią techno, pop, rock ...nieważne.
Wykreowali niepowtarzalny klimat i energię.To było niesamowite przeżycie słuchać i bawić się przy Ich muzyce i Ich energii.
Zespół dał z siebie absolutnie wszystko.
Rewelacyjny repertuar, grany z rockowym zacięciem, rockowym ale który nikomu nie przeszkadzał nawet ludziom którym bliżej jest ku innym gatunkom muzyki.
Muzyka grana w 100% na żywo. Zespół gra nawet piosenki biesiadne, disco-polo, ale zawsze z niesamowitą klasą.
Oczywiście muszę podkreślić, że absolutnym, zupełnie nieoszlifowanym diamentem w tym Zespole jest Tomek. Który swoją niewyczerpaną energią porwał wszystkich do tańca i szalonej zabawy do samego rana.
Energia to jedno. Ale przede wszystkich chodzi o fenomenalny głos Tomka. Moim zdaniem na poziom światowy, niesamowita skala, chrypa, moc!
Nie można zapomnieć o Magdzie bo Jej wokal jest równie dobry. Po prostu uzupełniają się z Tomkiem idealnie.
Polecam wszystkim. Oczywiście jeśli ktoś zaprasza dużą część gości starszych moim zdaniem warto poprosić Magdę o granie spokojniejszych kawałków oraz o "poskromienie" trochę Tomka.
W naszym przypadku daliśmy im zupełnie wolną rękę i jesteśmy ZACHWYCENI.
Dzięki Route 66 nasze wesele było niezapomniane i zupełnie niezwykłe.
Dziękujemy Wam.
Jeśli ktoś miałby jakieś pytanie to zostawiam adres mailowy grzegorzszymon0@gmai l.com
Chętnie odpowiem na pytania i mogę udzielić dodatkowych informacji gdzie było nasze wesele itd.