zamknij

videofilmowanie szymoniak z Dobczyc

Wiadomość
29 marzec 2015

Witam wszystkich na forum, którzy planują ślub, chciałabym was ostrzec przed firmą pana Kamila Szymoniaka z Dobczyc. Nie możemy doczekać się na nasz film z wesela. Odebraliśmy tzw wersję próbną na której jest mase do poprawy (nie ma nawet krojenia tortu weselnego) pan Kamil bierze wtedy oczywiście całość kwoty w naszym wypadku to było 3 tysysiące i wtedy przepada, nie odbiera tel nie odpisuje na sms umawia sie że film będzie do odbioru juz za parę dni a jak się za parę dni dzwoni to nie odbiera. rodzina i znajomi pytają o film a ja mówię ze jeszcze nie mam masakra bo przeciez nie dam im tej próbnej wersji która nawet nie jest w jakims eleganckim futerale tylko w foliowym etui. Boję sie ze juz wogule nie dostaniemy tego filmu choć zapłaciliśmy tyle kasy. Napiszcie prosze jesli ktoś tez ma z nim problemy czy tylko nas tak ignoruje. i kochani jeśli odbieracie próbną wersję nie płaćcie mu odrazu całej kwoty to może wtedy bardziej bedzie mu zależało

2 kwiecień 2015

Proponuję zgłoszenie sprawy na policji. Zakładam że mają Państwo umowę oraz potwierdzenie wpłaty?

14 lipiec 2016

Witam, mam nadzieję, że odwiedzisz jeszcze tą stronę strusiek. Zamierzam założyć sprawę w sądzie przeciwko P. Szymoniakowi ponieważ my filmu i zdjęć w ogóle nie otrzymaliśmy. Bardzo proszę o kontakt ponieważ chciałabym poznać więcej szczegółów związanych z twoim przypadniem. Pozdrawiam,
justyna9876@poczt.fm