zamknij

Niebanalny Fotograf Ślubny

Wiadomość
11 luty 2011

Zapraszam na stronę do działu galeria
<zakaz umieszczania reklam na forum - to jest miejsce na dyskusje!!!!>

Jeżeli spodobają Wam się moje zdjęcia proszę o kontakt

21 listopad 2012

Ja znam fajnego z jeleniej góry, podam Wam ich stronkę : http://www.studio-plener.pl/ , koleżanka miała właśnie to studio i naprawdę efekty niesamowite !!

11 grudzień 2012

A ja polecam Radosława Dyducha :-) świetna robota! profesjonalnie i miło :)

16 luty 2013

Ja jestem z Poznania, więc nie wiem czy ci pomogę, ale kreatywne zdjęcia ślubne robi RetroFokus.

15 wrzesień 2015

wszystkim ktorzy szukaja dobrego fotografa w okolicach Torunia polecam pania Anete Tworek z AntWorek. super zdjecia- widzialam u mojej przyjaciołki i na wlasne wesele juz zarezerwowalam pania fotograf :)

23 październik 2015

zdecydowanie niebanalną Panią fotograf jest Anna Renarda, uchwyciła najpiękniejsze momenty w moim życiu, coduwne zdjęcia, polecam każdej przyszłej pannie młodej!

13 listopad 2015

Moim zdaniem niebanalne fotografie ślubne tworzy Pan Grzegorz Sroga :) Zresztą wystarczy zerknąć na jego portfolio.

23 listopad 2015

Dla mnie pięknie fotografuje Pan Karol Kotara

www.facebook.com/FotografiaRodzinnaKarolKotara

Pozdrawiam

10 styczeń 2016

właśnie tej niebanalności szukaliśmy na swój ślub i wybór padł na Piotra Krztonia. Może wam też się spodoba. piotrkrzton.worpress.com

31 sierpień 2016

Ze swojej strony polecę panią Dominikę z domi-foto ; dostaliśmy od niej cudowny prezent ślubny w postaci przepięknych, niebanalnych fotografii

2 grudzień 2016

Moja znajoma ma bardzo dobre zdjęcia. Miała wesele w Gorzowie Wielkopolskim, a pani fotograf z Portrety Anety wykonała kawał dobrej roboty. Zdjęcia są świetne.

1 marzec 2017

u mojej siostry był http://fotograffo.pl/ i zdjęcia bardzo się wszystkim podobały. a co najwazniejsze nikt na przyjęciu nie czół skrępowania obecnością fotografa

8 czerwiec 2017

Jak to nikt nie czyta posta ząłożycielskiego :D Fotografowi polecacie fotografa :p

Ja ze swojej strony mogę tylko powtórzyć, że świetne zdjęcia robi FotoLuka, czyli Łukasz Lisowski. Natomiast zdjęcia pana Przemka też mi się bardzo podobają, ale to zupełnie nie moja część Polski, więc raczej nigdy się nie spotkamy.