zamknij

Pyszne słodkości na wesele

Wiadomość
20 styczeń 2012

chciałabym polecić Cukiernia Cora, pyszne ale naprawdę pysze słodkości, byliśmy zachwyceni ciastami ,ciasteczkami oraz tortem był wyśmienity, z resztą nie tylko my ale nasi gości również byli zachwyceni, z ręką na sercu Polecam :) Długo wybierałam cukiernie w krakowie na nasze wesele i teraz nie żałuje, mają duzy wybór ciast, ciasteczek weselnych, tortów także. Ceny nie są wygórowane,a właściciele z którym omawialiśmy zamówienie fajnie potrafili doradzić,torty można skosztować ,podają każdy smak do degustacji ,naprawdę polecam gorąco .pytania na moj nr gg 3218305

14 marzec 2013

Ja osobiście jestem zachwycona wyrobami Słodkiego Wierzynka :) stawiają na jakość, oj stawiają....niebo w gębie :) a i ceny całkiem przystępne jak na Wierzynka :)
Polecam zdecydowanie :)

14 czerwiec 2016

U nas na weselu korzystaliśmy tylko i wyłącznie z wszelkiego rodzaju menu hotelowym w którym robiliśmy wesele. Był to hotel Best Western Premier w Krakowie i musze przyznac ze byl to strzal w dziesiatke. Bez przeplacania, po minach naszych gosci golym okiem bylo widac ze jedzenie i przekaski sa pyszne co z zona potwierdzamy. Mysle ze to najlepsza i najtansza opcja na slubach

2 grudzień 2016

U nas oprócz tradycyjnych ciast była fontanna z czekolady i sprawdziła się naprawdę swietnie :) NIe tylko dzieciaki miały ucieche wbrew pozorom :D To zależy juz od sali czy jest taka opcja, cyz nie, u nas w Venge w łodzi była :)