zamknij

Opinia sala Best Western Premier

Wiadomość
10 grudzień 2015

Czy robił ktoś z was wesele w sali Best Western Premier(na Opolskiej) i moze się podzielić odczuciami? Chodzi mi o wesele + noclegi dla gości

10 październik 2016

Bardzo fajna sala, przestronna i elegancka. Personel bardzo kompetentny, więc nie było żadnych problemów natury organizacyjnej. Jedzenie bardzo dobre, sala dostępna do 5 rano, więc nie było mowy, żeby nas wyrzucono w trakcie dobrej zabawy. Poza tym na plus był prezent dla Nowożeńców - apartament. Także noclegi dla gości zaproponowano nam po okazyjnych cenach.

10 sierpień 2017

Też robiliśmy z żoną wesele w Best Western Premier w Krakowie i jesteśmy mega zadowoleni. Super sala, dużo miejsca, a mieliśmy wesele na 200 osób. Jedzonko pyszne i świetna, profesjonalna obsługa kelnerska! Rewelacja.

30 sierpień 2017

Sala w hotel Best Western Premier to idealne miejsce na zorganizowane wesela. My miesiąc temu mieliśmy tu ślub i jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji i współpracy z managerką, która była bardzo pomocna i wszytko świetnie ogarniała. Sala jest przepiękna, a jedzenie pyszne :)

8 wrzesień 2017

My jutro wybieramy się zamówić salę w Best Western Premier na nasze wesele. Byliśmy w maju na weselu mojego brata i było super! Sala jest jak z bajki! Duuużo miejsca, a będziemy mieć dość duże wesele bo na ok. 200 osób. Elegancki wystrój bardzo nam się podoba i świetna obsługa!

17 wrzesień 2017

Wspaniałe miejsce! Ja jestem osobiście pod wrażeniem. Moja siostra miała tam swoje wesele i to była najlepsza impreza na jakiej byłam. Wszyscy goście zachwycali się jedzeniem i tym jaka sala jest przestronna i piękna :)

24 wrzesień 2017

Ja robiłam wesele w sali Hotelu Best Western Premier i z czystym sercem mogę polecić to miejsce! Ma wspaniały klimat, jest piękne i nowoczesne, dokładnie takie jak chciałam. Jedzenie było bardzo smaczne i kontakt z managerkami lokalu świetny.

8 październik 2017

Byłem tu już dwa razy na weselu i za każdym razem było fajnie. Sala jest idealna na wesele, bo jest duża, elegancka, pięknie udekorowana, jednym słowem rewelacja! Tak dobre jedzenie też ciężko znaleźć, wszystko było bardzo dobrze doprawione, pyszne :)

15 październik 2017

Mieliśmy z mężem tutaj organizowane nasze wesele i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i goście również! Sala jest przepiękna i przestronna więc nawet duże wesele to żaden problem. Serwowane dania były bardzo smaczne i pięknie podane. Jednym słowem rewelacja!

22 październik 2017

Byłam parę razy na weselu w tym miejscu i za każdym razem byłam pod wrażeniem. Mają bardzo bogate i różnorodne menu, a serwowane dania są bajeczne. Sala jest bardzo ładna i przestronna, jest klimatyzowana więc można się czuć komfortowo.

29 październik 2017

Super miejsce na wesele! Byliśmy z narzeczonym na kilku i postanowiliśmy nasze też tutaj zorganizować. Sala jest bardzo ładna i przystosowana na duże wesela, a my będziemy mieć spore bo na ok. 180 osób :)

5 listopad 2017

Dziękuję za wspaniałe wesele, które organizowaliśmy u Was z mężem. Było cudownie! Wszytko było dopilnowane przez obsługę i zapięte na ostatni guzik, nie musieliśmy się niczym martwić. Sala jest bardzo ładna, funkcjonalna i nowoczesna. Super miejsce :)

13 listopad 2017

Najlepsza obsługa, jedzenie rewelacyjne. Sala przepiękna jak z bajki, polecam każdemu dekoracje światłem sali. Bardzo dobre nagłośnienie i klimatyzowane pomieszczenia. Wszystko czego potrzeba w takim miejscu :)

20 listopad 2017

Byłam gościem na weselu organizowanym w tym miejscu i całkowicie polecam. Bardzo ładny budynek oraz dostępny duży parking, eleganckie i estetyczne wnętrza. Najlepsze wspomnienia mam z doskonałą kuchnią. Serwowane menu było zróżnicowane, smaczne i ładnie podane. Super miejsce :)

26 listopad 2017

Wesele jak najbardziej udane :) Obsługa profesjonalnie podeszła do tematu. Bardzo pomocna i serdeczna. Jedzenie pyszne i duże ilości. Sala piękna, elegancka, klimatyzowana.

3 grudzień 2017

Przypomniało mi się po roku, jak cudownie było w tym miejscu. Serdecznie polecam, jedzenie bardzo smaczne, obsługa na medal, puste naczynia nie leżały nawet 1min. Panie menadżerki bardzo kompetentne osoby, które ewidentnie wiedzą co robią. Dziękuję za wspaniałe przyjęcie :)

11 grudzień 2017

Moje wesele w hotelu best western premier odbyło się 3 miesiące temu i było wspaniale. Lokal urządzony bardzo gustownie, nowocześnie, obsługa bardzo miła :) Jedzenie przepyszne, desery - bajka :) Lokal godny polecenia :)

18 grudzień 2017

Ta sala to rewelacja! Byłam tutaj na weselu brata i jestem pod dużym wrażeniem. Jest elegancka i przestronna. Po prostu piękna! Goście byli zachwyceni i mówili, że w tak pięknym miejscu już dawno nie byli :) Jedzenie pycha, a obsługa super!

2 styczeń 2018

Idealne wesele, idealny hotel, jedzenie najlepsze z jakim się spotkałem, nie ma co dużo pisać, jeśli ktoś się zastanawia nad tym miejscem to niech rezerwuje!

7 styczeń 2018

Pierwszy raz byłam na weselu w hotelu best western premier i muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Wszyscy zachwycali się jedzeniem jednak było to uzasadnione. Świetna organizacja i obsługa, która bardzo sprawnie wszystko robiła.

15 styczeń 2018

Od dawna wymarzyłam sobie wesele w tym miejscu i udało się. Obsługa hotelu wysłuchała moich wszystkich propozycji, ponieważ ważne było dla mnie to, aby wesele było takie jakie sobie zaplanowałam. Miałam kilka ciekawych i trudnych do realizacji pomysłów, ale wszystko udało się perfekcyjnie.

24 styczeń 2018

Bardzo dobrze przystosowana sala nawet na duże wesele. Jest bardzo ładna i elegancka, przestronna, akustyka jest wspaniała. Jedzenie jest bardzo smaczne i różnorodne, a jego podanie zachwyca!

28 styczeń 2018

Pragnę z całego serca podziękować całej załodze Best western premier za organizację bez wątpienia najpiękniejszego wydarzenia w moim życiu! Obsługa na najwyższym poziomie, doskonałe dania. Bardzo profesjonalny i pomocny personel na czele z panią menagerką, cały czas czuwali nad tym, aby przyjęcie przebiegało tak jak to sobie wymarzyliśmy.

6 luty 2018

Wspaniała sala, wspaniała obsługa, jeszcze lepsze jedzenie! Wybór tej sali na nasze wesele był najlepszym jakiego mogliśmy dokonać. Dziękujemy! :)

11 luty 2018

Serdecznie chcemy podziękować za tak perfekcyjne przygotowanie Naszego Wesela! Było cudownie. Wszyscy zadowoleni z pięknej sali, pysznego jedzenia oraz przemiłej obsługi. Dziękujemy Pani menadżerce, która pilnowała, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

19 luty 2018

To był doskonały wybór. Piękna przestronna sala, piękne oświetlenie, dobra akustyka. Wybraliśmy ten lokal i to był strzał w 10. Jedzenie wyborne, goście zadowoleni, dużo miejsca. Polecam!

26 luty 2018

Fantastyczne miejsce, piękny wystrój, miła atmosfera, pełna organizacja, znakomita obsługa i pyszne jedzenie. Mieliśmy wesele pod koniec 2017 r. na około 160 osób. Polecam gorąco!

6 marzec 2018

Piękny lokal! Miałam okazję uczestniczyć w weselu koleżanki właśnie w best western premier i byłam zachwycona! Jak będę organizować swoje wesele, z pewnością pomyślę o tym miejscu! :)

8 marzec 2018

Byłam już na dwóch weselach w hotelu best western premier i zarówno za pierwszym razem, jak i za drugim, wszystko było zachwycające. Widać, że się starają i trzymają poziom.

28 marzec 2018

Mam bardzo miłe wspomnienie z tego miejsca bo przeżyłem tam jeden z najwspanialszych dni w życiu. Wszystko odbyło się bez żadnych zgrzytów, niedomówień itp. Sala jest naprawdę duża, więc przy większej ilości gości sprawdza się bardzo dobrze.

9 kwiecień 2018

Jeśli ktoś się zastanawia na organizację wesela w tym miejscu, to nie ma nad czym. Jeśli idzie o nasze wesele to nie mam żadnych krytycznych uwag zarówno w kwestii obsługi jak i jedzenia. Doskonała organizacja.

12 maj 2018

Muszę pochwalić ekipę BWP za dobrą organizację, świetne jedzenie i profesjonalizm. Wesele odbyło się bez żadnych zgrzytów, wszyscy bawii się znakomicie, więc z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.

3 czerwiec 2018

Pod każdym względem świetne miejsce. Mieliśmy tam wesele jakiś czas temu i było świetnie. Sala przepiękna i przestronna. Gości było całkiem sporo a nie było ciasno. Jedzenie bardzo dobre a obsługa miła i pomocna.