zamknij

Polecam salę weselną

Wiadomość
20 styczeń 2012

witam , polecam extra sale pod Krakowem okolice Gdowa / Zagórzany Karczma Gazdówka, jesli lubi ktos góralskie klimaty, fajna drewniana sala, wlasciciele poprostu super,mili,pomocni, jedzenie bardzo bardzo dobre jestesmy bardzo zadowoleni ze wybralismy to miejsce .Naprawde goraca polecam

Pytania na nr gg 3218305

3 sierpień 2012

Ja nie polecam to psełdo góralska restauracjie. Jedzenie nie wiadomego pochodzenia i nie dobre. Jezeli nie chcecie sobie zniszczyc wesela to jak najdalej od tego miejsca.

21 luty 2013

POLECAM INNY LOKAL NIZ WSZYSTKIE NAPRAWDE WARTO I NIE SKROBIE PO KIESZENIACH OK 25 KM OD RYNKU http://www.klubharnas.pl/oferta

10 październik 2016

Ostatnio jest jakiś boom na wesela w stylu rustykalnym, ale dla mnie przede wszystkim liczy się elegancja. Dlatego u mnie w drogę wchodził jedynie elegancki hotel stosunkowo blisko centrum Krakowa, więc zdecydowałam się na przyjęcie w Best Western Premier i bylam bardzo zadowolona. Duża, elegancka sala i dodatkowo apartament dla Nowożeńców w cenie oraz zniżka na noclegi dla gosci.

15 wrzesień 2017

My nasze wesele mieliśmy w Starej Zajezdni na kazimierzu :) Sala rewelacyjna, robi ogromne wrażenie. Przede wszystkim swoją wielkością. Poza tym, jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła, wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy :)